• Много ми е приятно, че съм спечелил Сърцата на толкова Жени, защото в моите ръце са в безопасност, и инвестицията да обичаш Бога може би е една разумна инвестиция.
    Много ми е приятно, че съм спечелил Сърцата на толкова Жени, защото в моите ръце са в безопасност, и инвестицията да обичаш Бога може би е една разумна инвестиция.
    0 Коментари 0 Споделяния 560 Прегледа
  • Аз много обичам жените, и то май за тях си заслужава да живееш. Защото с половината от теб в битие и житие се развиваш. Интересно е, но винаги клоня към монашество, докато не съм спокоен, че Жената не е Звяр за падение на семейство и дете. Защото е много тъжно да погубим времето на Живота си в не любов, а в скандали и зверства.
    Аз много обичам жените, и то май за тях си заслужава да живееш. Защото с половината от теб в битие и житие се развиваш. Интересно е, но винаги клоня към монашество, докато не съм спокоен, че Жената не е Звяр за падение на семейство и дете. Защото е много тъжно да погубим времето на Живота си в не любов, а в скандали и зверства.
    0 Коментари 0 Споделяния 189 Прегледа
  • Има жени узурпирани, които са се разтегнали толкова, като съзнание, че не виждат святостта и пътя на Живота. Тъжно е, но милост Божия търсете за утеха и спасение.
    Има жени узурпирани, които са се разтегнали толкова, като съзнание, че не виждат святостта и пътя на Живота. Тъжно е, но милост Божия търсете за утеха и спасение.
    0 Коментари 0 Споделяния 198 Прегледа
  • Това да те изразходят и разтегнат съзнателно 100 мъже не е правилно за една Жена, ама те и Мъжете не винаги са правилни за Жените и то, заради това е мизерия в Любовта. Защото няма Божия Святост и Любов в семейното гнездо.
    Това да те изразходят и разтегнат съзнателно 100 мъже не е правилно за една Жена, ама те и Мъжете не винаги са правилни за Жените и то, заради това е мизерия в Любовта. Защото няма Божия Святост и Любов в семейното гнездо.
    0 Коментари 0 Споделяния 174 Прегледа
  • Опасно е от всякакви неглижета към отношение към Живота и Хората и Бога, и то от неглиже е страдание, че е неправилно за Човека.
    Опасно е от всякакви неглижета към отношение към Живота и Хората и Бога, и то от неглиже е страдание, че е неправилно за Човека.
    0 Коментари 0 Споделяния 184 Прегледа
  • Аз си виждам пътя и това е разликата между мен и другите мъже. Виждам с Визия и дар Слово към оправия, защото Божието е страхопочитание само от присъствие, а пък да не говорим от слово. И всичко се изправя и всичко е блажено, докато Извора на Смъртта криви Хората и те вече ги няма, а има идиоти зверове, които са непросветени, и така е станало с Хората по Света, за да са Атеисти.
    Аз си виждам пътя и това е разликата между мен и другите мъже. Виждам с Визия и дар Слово към оправия, защото Божието е страхопочитание само от присъствие, а пък да не говорим от слово. И всичко се изправя и всичко е блажено, докато Извора на Смъртта криви Хората и те вече ги няма, а има идиоти зверове, които са непросветени, и така е станало с Хората по Света, за да са Атеисти.
    0 Коментари 0 Споделяния 184 Прегледа
  • Опасно е хора от всякакви Зверове, защото от Човека по-добро няма с тази същина на Любов и Респект към Личността на своята Жена и Деца, както и към самия Мъж, който дава тези неща, а всичко друго е смут в душата и сърцето.
    Опасно е хора от всякакви Зверове, защото от Човека по-добро няма с тази същина на Любов и Респект към Личността на своята Жена и Деца, както и към самия Мъж, който дава тези неща, а всичко друго е смут в душата и сърцето.
    0 Коментари 0 Споделяния 130 Прегледа
  • Както и да е, ами допивам бирата и си лягам в спокойствието на своя Живот въпреки несгодите от всякаквите неща в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, ами допивам бирата и си лягам в спокойствието на своя Живот въпреки несгодите от всякаквите неща в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 143 Прегледа
  • Страхопочитание не означава просто страх, а страх да не нараниш това, което наистина те е впечатлило от Любов. Изпитах го с Ангелите, и Любов ще дам на Жена си, за да го изпита и тя, за да може да разцъфне в благоденствието на Божията Енергия на Права Мисъл и Правата Емоция и Праведен Живот.
    Страхопочитание не означава просто страх, а страх да не нараниш това, което наистина те е впечатлило от Любов. Изпитах го с Ангелите, и Любов ще дам на Жена си, за да го изпита и тя, за да може да разцъфне в благоденствието на Божията Енергия на Права Мисъл и Правата Емоция и Праведен Живот.
    0 Коментари 0 Споделяния 125 Прегледа
  • Любовта е двигател на Живот, но просто хората от немощ са избрали зверството, като обратна тяга, защото това първо са видели, и комфорт за Дявола, защото така ни е сътворил Дявола. Първо да сме Диваци, а после Хора. 🙂✌️☀️🌙
    Любовта е двигател на Живот, но просто хората от немощ са избрали зверството, като обратна тяга, защото това първо са видели, и комфорт за Дявола, защото така ни е сътворил Дявола. Първо да сме Диваци, а после Хора. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 201 Прегледа