• Аз по принцип пред камера нямам таланти, ама мога да ви говоря каквото ми дойде на Ум, като Киро Брейка. Само да ви информирам, че от неправилности за главата и сърцето съм отключил нещо генетично и ми уредя косата отпред. Вече не съм много красив, ама какво да правиш. Ето тази картинка е по-скорошна.
    Аз по принцип пред камера нямам таланти, ама мога да ви говоря каквото ми дойде на Ум, като Киро Брейка. Само да ви информирам, че от неправилности за главата и сърцето съм отключил нещо генетично и ми уредя косата отпред. Вече не съм много красив, ама какво да правиш. Ето тази картинка е по-скорошна.
    0 Коментари 0 Споделяния 66 Прегледа
  • Вижте тука колко млад изглеждам. Остарях без да искам и без да се усетя. 🙂✌️☀️🌙
    Вижте тука колко млад изглеждам. Остарях без да искам и без да се усетя. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 63 Прегледа
  • Добре, оставям ви, а пък аз ще си пийвам малко биричка и ще си почивам, защото не ми пука за имиджа и за здравето, ами просто се радвам на околния свят и природата през прозореца и живея за моментите, а не за плановете, защото аз съм свободна птица, въпреки, че понякога при мисии и задачки няма как без планове, но по принцип по подразбиране живея свободно за моментите. Ето още една картинка на мен, като Алфа и Омега. Израженията са различни, защото различни вълнения и различни духове минават през мен, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Добре, оставям ви, а пък аз ще си пийвам малко биричка и ще си почивам, защото не ми пука за имиджа и за здравето, ами просто се радвам на околния свят и природата през прозореца и живея за моментите, а не за плановете, защото аз съм свободна птица, въпреки, че понякога при мисии и задачки няма как без планове, но по принцип по подразбиране живея свободно за моментите. Ето още една картинка на мен, като Алфа и Омега. Израженията са различни, защото различни вълнения и различни духове минават през мен, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 69 Прегледа
  • Вижте ме тука, като Дядо. Трябва да си намеря Жена преди да остарея физически, защото, като съм дядо вече няма как да имам Жена, защото старите Хора не се занимават с такива работи.
    Вижте ме тука, като Дядо. Трябва да си намеря Жена преди да остарея физически, защото, като съм дядо вече няма как да имам Жена, защото старите Хора не се занимават с такива работи.
    0 Коментари 0 Споделяния 64 Прегледа
  • По принцип, като по-млад имах по-кръгли очи, а сега са леко по-омекнали, но пак понякога от различните вълнения стават по-кръглички или понякога по-улегнали. Вижте тука каква физиономия имам.
    По принцип, като по-млад имах по-кръгли очи, а сега са леко по-омекнали, но пак понякога от различните вълнения стават по-кръглички или понякога по-улегнали. Вижте тука каква физиономия имам.
    0 Коментари 0 Споделяния 68 Прегледа
  • Вижте ме тука. Като тежък Мъж, ама по принцип ми е леко вътрешно.
    Вижте ме тука. Като тежък Мъж, ама по принцип ми е леко вътрешно.
    0 Коментари 0 Споделяния 63 Прегледа
  • Вижте ме тука. На Лозето се снимах с неоправена прическа. 🙂✌️☀️🌙
    Вижте ме тука. На Лозето се снимах с неоправена прическа. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 72 Прегледа
  • А вижте тука колко са ми кръгли очите. Пак някакви вълнения, които ми променят физиономията.
    А вижте тука колко са ми кръгли очите. Пак някакви вълнения, които ми променят физиономията.
    0 Коментари 0 Споделяния 70 Прегледа
  • Вижте тука колко различна физиономия имам. Тука приличам на мениджъра си от работата в София. 🙂✌️☀️🌙
    Вижте тука колко различна физиономия имам. Тука приличам на мениджъра си от работата в София. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 68 Прегледа
  • Вижте ме тука. Нарочно е тази физиономия, за да видя Жената как ще изглежда, и се получи хубава и усмихната жена, защото си играя с това мобилно приложение FaceApp, ама вече ми писна и не си играя много с телефона вече.
    Вижте ме тука. Нарочно е тази физиономия, за да видя Жената как ще изглежда, и се получи хубава и усмихната жена, защото си играя с това мобилно приложение FaceApp, ама вече ми писна и не си играя много с телефона вече.
    0 Коментари 0 Споделяния 65 Прегледа