• Иначе в работата телефонът беше неизменна работна част от IT работата ми. Много ми служи телефона, защото е безценен портативен компютър. Вижте тука пак имам закръглени очи.
    Иначе в работата телефонът беше неизменна работна част от IT работата ми. Много ми служи телефона, защото е безценен портативен компютър. Вижте тука пак имам закръглени очи.
    0 Коментари 0 Споделяния 73 Прегледа
  • Нека се обичаме вече и любовта ще премахне всякакви неприятни усещания, и като се обичаме ще ставаме по красиви, защото Животът прави Хората красиви, а Смъртта прави Хората грозни. Вижте ме тука. Всеки ден някакви вълнения и вибрации и всякакви Животворящи работи.
    Нека се обичаме вече и любовта ще премахне всякакви неприятни усещания, и като се обичаме ще ставаме по красиви, защото Животът прави Хората красиви, а Смъртта прави Хората грозни. Вижте ме тука. Всеки ден някакви вълнения и вибрации и всякакви Животворящи работи.
    0 Коментари 0 Споделяния 71 Прегледа
  • Хайде да се гушнем и всички да заживеем нормално. Вижте ме тука. 🙂✌️☀️🌙
    Хайде да се гушнем и всички да заживеем нормално. Вижте ме тука. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 73 Прегледа
  • Вълнения и чувства и всякакви неща в Живота и заради това имам различни физиономии.
    Вълнения и чувства и всякакви неща в Живота и заради това имам различни физиономии.
    0 Коментари 0 Споделяния 70 Прегледа
  • Вижте ме тука. Приличам на Евреин, а пък аз съм Българин. Кой знае кой еврейски дух ми е повлиял. 🙂✌️☀️🌙
    Вижте ме тука. Приличам на Евреин, а пък аз съм Българин. Кой знае кой еврейски дух ми е повлиял. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 67 Прегледа
  • Животът е вълшебство от Духове и Ангели и Демони, и така, какво да правиш. Животът понякога мачка, а понякога е по-безобиден.
    Животът е вълшебство от Духове и Ангели и Демони, и така, какво да правиш. Животът понякога мачка, а понякога е по-безобиден.
    0 Коментари 0 Споделяния 70 Прегледа
  • Аз съм видял успяване и върхове в Живота, но после нали дойде разпъването на кръстта и мачкането започна. Не ми дреме, ама аз поне да кажа на Хората, че Животът си има две страни, като монетата на ден и нощ. Опасно е хора и пледирам да бъдем малко по-смирени и малко по-човечни за наше добро към нашите бъднини.
    Аз съм видял успяване и върхове в Живота, но после нали дойде разпъването на кръстта и мачкането започна. Не ми дреме, ама аз поне да кажа на Хората, че Животът си има две страни, като монетата на ден и нощ. Опасно е хора и пледирам да бъдем малко по-смирени и малко по-човечни за наше добро към нашите бъднини.
    0 Коментари 0 Споделяния 169 Прегледа
  • Вижте мама какъв гоблен уши. Майка целува бебето си.
    Вижте мама какъв гоблен уши. Майка целува бебето си.
    0 Коментари 0 Споделяния 131 Прегледа
  • Оставям ви на спокойствие със себе си, а пък ако се сетя нещо ще ви споделя, но иначе лека и мека нощ и всичко добро, че няма нужда от лошотии, защото нека бъдем разумни, а не крайно емоционални. 🙂✌️☀️🌙
    Оставям ви на спокойствие със себе си, а пък ако се сетя нещо ще ви споделя, но иначе лека и мека нощ и всичко добро, че няма нужда от лошотии, защото нека бъдем разумни, а не крайно емоционални. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 151 Прегледа
  • Това да си разумен и да виждаш пътя е удовлетворение, а не е хубаво да сме мухльовци, защото се лишаваме от автентичната наслада на Живота. Най-невинно я казвам думата мухльовци, ама както го разберете, защото себелюбието си е себелюбие, като саботаж да ни обичат другите хора. 🙂✌️☀️🌙
    Това да си разумен и да виждаш пътя е удовлетворение, а не е хубаво да сме мухльовци, защото се лишаваме от автентичната наслада на Живота. Най-невинно я казвам думата мухльовци, ама както го разберете, защото себелюбието си е себелюбие, като саботаж да ни обичат другите хора. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 154 Прегледа
Спонсорирано