• Вижте каква златна тоалетна, като сладост на западните богати хора. На мен това не ми е кеф, защото нито можеш да го ядеш, нито можеш да го пиеш. Ами просто е добавка бижу за ума, като ехааааа, смятай лукса, ама това ми е излишно на мен, защото аз съм по съществените неща.
    Вижте каква златна тоалетна, като сладост на западните богати хора. На мен това не ми е кеф, защото нито можеш да го ядеш, нито можеш да го пиеш. Ами просто е добавка бижу за ума, като ехааааа, смятай лукса, ама това ми е излишно на мен, защото аз съм по съществените неща.
    0 Коментари 0 Споделяния 124 Прегледа
  • Съществените неща са невидимите неща, които се чувстват, като отношения и взаимоотношения и всякакви такива неща в Живота на Хората, като индивид и общество и цивилизация.
    Съществените неща са невидимите неща, които се чувстват, като отношения и взаимоотношения и всякакви такива неща в Живота на Хората, като индивид и общество и цивилизация.
    0 Коментари 0 Споделяния 131 Прегледа
  • Аз се глезя с кафе и кола и бира и цигари, ама такова е моето предпочитание за глезене, иначе всеки си има свои предпочитания на глезене, като вещи и любови и секс и всякакви работи. Вижте каква хубава картинка си имам в колекцията. 🙂✌️☀️🌙
    Аз се глезя с кафе и кола и бира и цигари, ама такова е моето предпочитание за глезене, иначе всеки си има свои предпочитания на глезене, като вещи и любови и секс и всякакви работи. Вижте каква хубава картинка си имам в колекцията. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 158 Прегледа
  • Защото съм се разлигавил в Живота и заради това съм се разпуснал така. Вижте каква хубава картинка с послание имам в колекцията. Посланието е Приятелството е като водата. Ако не е чиста, не ти е нужно. 🙂✌️☀️🌙
    Защото съм се разлигавил в Живота и заради това съм се разпуснал така. Вижте каква хубава картинка с послание имам в колекцията. Посланието е Приятелството е като водата. Ако не е чиста, не ти е нужно. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 169 Прегледа
  • Просто еволюцията на Тъмните Сили е тази тенденция, че всички от болчици да се изкривим и разплуем и да ставаме лигльовци. Това е световна времева тенденция, защото такава е еволюцията за Живота на Хората от Светия Дух. Всички през кошарата на Антихриста. Вижте каква Жена съм. 🙂✌️☀️🌙
    Просто еволюцията на Тъмните Сили е тази тенденция, че всички от болчици да се изкривим и разплуем и да ставаме лигльовци. Това е световна времева тенденция, защото такава е еволюцията за Живота на Хората от Светия Дух. Всички през кошарата на Антихриста. Вижте каква Жена съм. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 168 Прегледа
  • И така, какво да правиш. Оставям ви да си почивате и бъдете Свободни с Истината.
    И така, какво да правиш. Оставям ви да си почивате и бъдете Свободни с Истината.
    0 Коментари 0 Споделяния 126 Прегледа
  • На 30 март ще звънна в аптеката за потвърждение дали е дошло лекарството, и ако е дошло на 31 март отивам в психиатрията да ми го бият с инжекцията и на 1 април отивам до личния лекар за протокол направление за психиатър, и така, какво да правиш. И после съм свободен за следващите задачки в Живота.🙂✌️☀️🌙
    На 30 март ще звънна в аптеката за потвърждение дали е дошло лекарството, и ако е дошло на 31 март отивам в психиатрията да ми го бият с инжекцията и на 1 април отивам до личния лекар за протокол направление за психиатър, и така, какво да правиш. И после съм свободен за следващите задачки в Живота.🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 100 Прегледа
  • От бурите в Живота ми се оформи така Живота. Дреме ми, защото всичко е временно, ами просто какво да правиш. И аз знам, че нали съм дискомфорт за Хората, ама просто угаждам на Бога и на Дявола, защото са ми Баща и Майка, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    От бурите в Живота ми се оформи така Живота. Дреме ми, защото всичко е временно, ами просто какво да правиш. И аз знам, че нали съм дискомфорт за Хората, ама просто угаждам на Бога и на Дявола, защото са ми Баща и Майка, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 89 Прегледа
  • Както и да е, ами с морална и духовна сила устояваме в Живота на всякакви щуротии, и така. Нека си правим доколкото е възможно хубаво в Живота, а пък то лошото така или иначе си го има, ами поне да компенсираме с Човещина и Любов помежду си, за да имаме сили в Живота.
    Както и да е, ами с морална и духовна сила устояваме в Живота на всякакви щуротии, и така. Нека си правим доколкото е възможно хубаво в Живота, а пък то лошото така или иначе си го има, ами поне да компенсираме с Човещина и Любов помежду си, за да имаме сили в Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 79 Прегледа
  • Ето я и мъжката версия на жената. Уж съм хубав, а пък ме е срам да се показвам пред камери и такива работи, защото не знам, нямам опит и усет и не искам да съм известен, а просто да си шетам сред народа.
    Ето я и мъжката версия на жената. Уж съм хубав, а пък ме е срам да се показвам пред камери и такива работи, защото не знам, нямам опит и усет и не искам да съм известен, а просто да си шетам сред народа.
    0 Коментари 0 Споделяния 77 Прегледа