• Просто и аз се разстройвам колко не на висота са нещата. Ето така е хубаво да бъдем, като тази Жена на картинката, а не да сме лично пристрастни към невисота.
    Просто и аз се разстройвам колко не на висота са нещата. Ето така е хубаво да бъдем, като тази Жена на картинката, а не да сме лично пристрастни към невисота.
    0 Коментари 0 Споделяния 71 Прегледа
  • Това искам да кажа, че да бъдете хора, а не зверове. Просто бъдете с визия за Пътя на Живота, а така, като си блъскаме главата в стената от нерви и гняв и бесове, не се живее. 🙂✌️☀️🌙
    Това искам да кажа, че да бъдете хора, а не зверове. Просто бъдете с визия за Пътя на Живота, а така, като си блъскаме главата в стената от нерви и гняв и бесове, не се живее. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 79 Прегледа
  • Нека се обичаме вече и стига щуротии вече. Не сме на 5 годинки. 🙂✌️☀️🌙
    Нека се обичаме вече и стига щуротии вече. Не сме на 5 годинки. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 89 Прегледа
  • Вече знаете, че Доброто е нежност и красота, като чувство чрез Мир и Покой за Душата на Човека, а пък Лошото е безмирие(без мир) и бесове и всякакви хаос неща в Човека. Ето вижте тази Божия Песничка от Русия.
    https://www.youtube.com/watch?v=0RqNgS1YoWE&t=510s
    Вече знаете, че Доброто е нежност и красота, като чувство чрез Мир и Покой за Душата на Човека, а пък Лошото е безмирие(без мир) и бесове и всякакви хаос неща в Човека. Ето вижте тази Божия Песничка от Русия. https://www.youtube.com/watch?v=0RqNgS1YoWE&t=510s
    0 Коментари 0 Споделяния 91 Прегледа
  • Вече знаете, че Човешкото е слабото Звено, а Божественото в Човека е силното звено, и правилният поток е Божественото да възпитава Човешкото, а не обратното. При мен Божественото е отпред, а Човешкото е отзад намалено и в хармония с Божественото. И така се получават правилни Съпрузи и Съпруги в семейния Живот, иначе своеволията на Човека не винаги вещаят мир и хармония в семейството. Пледирам да си кротуваме, защото няма смисъл да се тормозиме.
    Вече знаете, че Човешкото е слабото Звено, а Божественото в Човека е силното звено, и правилният поток е Божественото да възпитава Човешкото, а не обратното. При мен Божественото е отпред, а Човешкото е отзад намалено и в хармония с Божественото. И така се получават правилни Съпрузи и Съпруги в семейния Живот, иначе своеволията на Човека не винаги вещаят мир и хармония в семейството. Пледирам да си кротуваме, защото няма смисъл да се тормозиме.
    0 Коментари 0 Споделяния 76 Прегледа
  • Неприятно е с тези войни отгоре и отдолу, ама какво да правиш, като хората са ядосани, защото не са се научили да не се гневят за земни неща. Така е, какво да правиш. Аз отговарям за себе си и за радостта на своя народ, а не за воли, които са извън мен.
    Неприятно е с тези войни отгоре и отдолу, ама какво да правиш, като хората са ядосани, защото не са се научили да не се гневят за земни неща. Така е, какво да правиш. Аз отговарям за себе си и за радостта на своя народ, а не за воли, които са извън мен.
    0 Коментари 0 Споделяния 74 Прегледа
  • Ами аз пиша на родния си език, защото така ми е най-лесно, но иначе, като има преводачи, значи всички народи са мои. 🙂✌️☀️🌙
    Ами аз пиша на родния си език, защото така ми е най-лесно, но иначе, като има преводачи, значи всички народи са мои. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 160 Прегледа
  • Пледирам да бъдем свестни и земни и човечни хора, колкото и дяволчета да сме. 🙂✌️☀️🌙
    Пледирам да бъдем свестни и земни и човечни хора, колкото и дяволчета да сме. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 112 Прегледа
  • Аз по принцип давам на Хората благоразумност за по-лек и по-светъл и по-безболезнен Живот, ама вече Хората си знаят, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Аз по принцип давам на Хората благоразумност за по-лек и по-светъл и по-безболезнен Живот, ама вече Хората си знаят, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 151 Прегледа
  • И така си продължава Живота, и нека никой не страда от Живота си и нека да е хубаво за обществото.
    И така си продължава Живота, и нека никой не страда от Живота си и нека да е хубаво за обществото.
    0 Коментари 0 Споделяния 123 Прегледа