• Като сте разумни и благоприятни и пазите правата прилична линия на самата си реалност на Живота, вие получавате подкрепата на Ангелите, защото понякога има поява на кривини за реалността, но вие със съзнание ако опазите реалността, влюбвате Ангелите в себе си, защото аз така влюбих Ангелите в себе си. Не развалих дългогодишно приятелство, заради временен смут и мизерия в приятеля, защото той беше под изпитания на Светия Дух, и това нещо се получи изпитание и за мен, и аз го издържах това изпитание и не след дълго ме обладаха Ангелите. Пледирам за Разумност и Морални Устои в Добро и Зло и в сгоди и несгоди. После си поплаках за личностната трагедия на моя приятел, но нямаше от мен никакви сътресения в Живота за никой, и не след дълго Светия Дух се впечатли и вдъхнови, и моят приятел се оправи в Живота, и оправих несъзнателно всичко с морални устои, защото тогава още не бях обладан.
    Като сте разумни и благоприятни и пазите правата прилична линия на самата си реалност на Живота, вие получавате подкрепата на Ангелите, защото понякога има поява на кривини за реалността, но вие със съзнание ако опазите реалността, влюбвате Ангелите в себе си, защото аз така влюбих Ангелите в себе си. Не развалих дългогодишно приятелство, заради временен смут и мизерия в приятеля, защото той беше под изпитания на Светия Дух, и това нещо се получи изпитание и за мен, и аз го издържах това изпитание и не след дълго ме обладаха Ангелите. Пледирам за Разумност и Морални Устои в Добро и Зло и в сгоди и несгоди. После си поплаках за личностната трагедия на моя приятел, но нямаше от мен никакви сътресения в Живота за никой, и не след дълго Светия Дух се впечатли и вдъхнови, и моят приятел се оправи в Живота, и оправих несъзнателно всичко с морални устои, защото тогава още не бях обладан.
    0 Комментарии 0 Поделились 112 Просмотры
  • Моралните Устои всъщност представляват устояване на някакъв не винаги чист порив, за да опазиш нещо, както е със забранения плод(злия дух). Мизерия, но всяка нощ си има край, нищо, че изпитанието е през деня, но образно го казвам за нощта, и е през деня, за да не си уморен ти и да наблюдава Слънцето. Аз много тежки дни и нощи съм имал, ама още си пърхам в светлината и лекотата на визията си за Живота и всичко. 🙂✌️☀️🌙
    Моралните Устои всъщност представляват устояване на някакъв не винаги чист порив, за да опазиш нещо, както е със забранения плод(злия дух). Мизерия, но всяка нощ си има край, нищо, че изпитанието е през деня, но образно го казвам за нощта, и е през деня, за да не си уморен ти и да наблюдава Слънцето. Аз много тежки дни и нощи съм имал, ама още си пърхам в светлината и лекотата на визията си за Живота и всичко. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 73 Просмотры
  • Просто такъв ми е Духът, като ваше впечатление за моя Живот. Не лъжа за тези неща, ами просто анализирам, като човешки интелект, и да ви забавлявам със себе си.
    Просто такъв ми е Духът, като ваше впечатление за моя Живот. Не лъжа за тези неща, ами просто анализирам, като човешки интелект, и да ви забавлявам със себе си.
    0 Комментарии 0 Поделились 143 Просмотры
  • Наздраве за менталните оргазми, които правят Хората, които са Добрички в не винаги добрите ситуации и пространства. Просто то е ясно. Чистото Сърце тежко му не тежко му, резултатът е това, което вие изпитвате към мен. Хубост, и това представлява Християнството, и нека всички бъдем Християни, а не Атеисти.
    Наздраве за менталните оргазми, които правят Хората, които са Добрички в не винаги добрите ситуации и пространства. Просто то е ясно. Чистото Сърце тежко му не тежко му, резултатът е това, което вие изпитвате към мен. Хубост, и това представлява Християнството, и нека всички бъдем Християни, а не Атеисти.
    0 Комментарии 0 Поделились 81 Просмотры
  • И Ангелът трябва да положи някакви минимални усилия, но и Човекът трябва да положи някакви минимални усилия, като изключим вегетирането на пробуждането, защото тогава си в пълно мазало, когато нали всичко те завлече в Живота, докато не събереш сили отново, както стана с мен и ударите на Дявола по мен, когато минаха Изпитанията с Отца и после дойдоха Дяволските Изпитания, защото разгневих Светия Дух, защото не изядох забранения плод(злия дух), когато ме разпънаха на кръстта. 🙂✌️☀️🌙
    И Ангелът трябва да положи някакви минимални усилия, но и Човекът трябва да положи някакви минимални усилия, като изключим вегетирането на пробуждането, защото тогава си в пълно мазало, когато нали всичко те завлече в Живота, докато не събереш сили отново, както стана с мен и ударите на Дявола по мен, когато минаха Изпитанията с Отца и после дойдоха Дяволските Изпитания, защото разгневих Светия Дух, защото не изядох забранения плод(злия дух), когато ме разпънаха на кръстта. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 91 Просмотры
  • Вегетирането го изкарах във враждебна среда, защото страшна немилост от Светия Дух, ама успях, и сега сигурно трябва да се гордея със себе си, ама в това не виждам път за чувствословото си, докато Грешниците имат някаква си нуждичка да се гордеят, за да им е по-леко на сърцето, а пък аз съм дебил, и с дебилство ви давам това слово. 🙂✌️☀️🌙
    Вегетирането го изкарах във враждебна среда, защото страшна немилост от Светия Дух, ама успях, и сега сигурно трябва да се гордея със себе си, ама в това не виждам път за чувствословото си, докато Грешниците имат някаква си нуждичка да се гордеят, за да им е по-леко на сърцето, а пък аз съм дебил, и с дебилство ви давам това слово. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 94 Просмотры
  • Всичко е някакви процеси, и като не разбираш, че в това време този човек преживява някакви борби и процеси, просто не бъди вреда, а бъди разбран за Живота на всичко с осветен ум. Ти преживяваш някакви процеси и другият преживява някакви процеси, и ако не проявяваме някаква взаимна разбираемост помежду си, на къде сме тръгнали, и що за Живот си правим. Не бъдете зверове към Жените си, и Жените да не бъдат зверове към Мъжете си, и в семейството да няма зверство, но без осветен ум не се получава, и заради това аз се пръкнах на Земята, за да ви подсетя за новото старо знание.
    Всичко е някакви процеси, и като не разбираш, че в това време този човек преживява някакви борби и процеси, просто не бъди вреда, а бъди разбран за Живота на всичко с осветен ум. Ти преживяваш някакви процеси и другият преживява някакви процеси, и ако не проявяваме някаква взаимна разбираемост помежду си, на къде сме тръгнали, и що за Живот си правим. Не бъдете зверове към Жените си, и Жените да не бъдат зверове към Мъжете си, и в семейството да няма зверство, но без осветен ум не се получава, и заради това аз се пръкнах на Земята, за да ви подсетя за новото старо знание.
    0 Комментарии 0 Поделились 94 Просмотры
  • Почивайте си вече и по-добре да подбирате и мастурбирате, отколкото обратното, защото много лесно Човек може да умре в главата и сърцето от недовидяните неща в Живота. Трудно се умира физически и лесно се умира Психически, както е при компютрите. 🙂✌️☀️🌙
    Почивайте си вече и по-добре да подбирате и мастурбирате, отколкото обратното, защото много лесно Човек може да умре в главата и сърцето от недовидяните неща в Живота. Трудно се умира физически и лесно се умира Психически, както е при компютрите. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 104 Просмотры
  • За Ангелите Божии в Отвъдното е важно софтуерът да е правилен, а пък хардуерът няма значение, а пък за Хората хардуерът е по-важен от софтуера, и заради това е трагедия. Защото криволичим в забвението си на локалното несвято, а не в глобалното свято.
    За Ангелите Божии в Отвъдното е важно софтуерът да е правилен, а пък хардуерът няма значение, а пък за Хората хардуерът е по-важен от софтуера, и заради това е трагедия. Защото криволичим в забвението си на локалното несвято, а не в глобалното свято.
    0 Комментарии 0 Поделились 99 Просмотры
  • Красива и изящна и тунингована и неустоима Жена на визия, а в менталния си свят е Плътско Чудовище(повърхностна златотърсачка). Скромна и естествена и не толкова красива Жена, а в софтуера Светица. Кой ще избере Ангелът в Отвъдното. Вие вече знаете Отговора. 🙂✌️☀️🌙
    Красива и изящна и тунингована и неустоима Жена на визия, а в менталния си свят е Плътско Чудовище(повърхностна златотърсачка). Скромна и естествена и не толкова красива Жена, а в софтуера Светица. Кой ще избере Ангелът в Отвъдното. Вие вече знаете Отговора. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 118 Просмотры