• Ето ме днес, като Алфа и Омега. Хайде да си пием кафето и да поддържаме Мир и Светлина в Живота си.
    Ето ме днес, като Алфа и Омега. Хайде да си пием кафето и да поддържаме Мир и Светлина в Живота си.
    0 Коментари 0 Споделяния 153 Прегледа
  • Вижте тука каква тежка бизнес дама съм. Жена с мъжко изражение. И бизнес жена с тежък грим на другата картинка.
    Вижте тука каква тежка бизнес дама съм. Жена с мъжко изражение. И бизнес жена с тежък грим на другата картинка.
    0 Коментари 0 Споделяния 494 Прегледа
  • Както и да е, ами просто си гледам картинките и споделям с вас глупости. 🙂✌️☀️🌙
    Както и да е, ами просто си гледам картинките и споделям с вас глупости. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 115 Прегледа
  • Аз съм библейски човек в модерното съвремие, но то има много такива хора, като мен в съвремието, но хората не знаят, че библейските времена не са само от онова време, но и сега в това време, защото Бог е бил и преди и сега.
    Аз съм библейски човек в модерното съвремие, но то има много такива хора, като мен в съвремието, но хората не знаят, че библейските времена не са само от онова време, но и сега в това време, защото Бог е бил и преди и сега.
    0 Коментари 0 Споделяния 122 Прегледа
  • Оцеляхме за сега, и нека всички оцелеят в разума си, а не да станат Зверове и после лошотия на Земята.
    Оцеляхме за сега, и нека всички оцелеят в разума си, а не да станат Зверове и после лошотия на Земята.
    0 Коментари 0 Споделяния 139 Прегледа
  • Прощавайте, че имам лошия навик да си пийвам биричка през спокойните дни. Просто съм се разлигавил и съм се разпуснал, защото това време в Живота ми е застой, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Прощавайте, че имам лошия навик да си пийвам биричка през спокойните дни. Просто съм се разлигавил и съм се разпуснал, защото това време в Живота ми е застой, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 159 Прегледа
  • Горкото Ангелче, какво ли не преживя, заради моята Съдба. Не автентичен Живот, а Лудница, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Горкото Ангелче, какво ли не преживя, заради моята Съдба. Не автентичен Живот, а Лудница, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 160 Прегледа
  • Те по принцип някои хора не искат обичта ми, защото са диви и не са предразположени към Шепота на Божията Светлина за същественостите и автентичността на Живота, ама какво да правиш, няма грижи, все тая. 🙂✌️☀️🌙 Аз само hrisi98 си я закрилям, че тя колкото и простотия да е имала с Мъжете, то това е неволя, и няма вина, и така, иначе бих я любил, ама аз за земното съм лежерен и няма грижи, защото ми е все тая. 🙂✌️☀️🌙
    Те по принцип някои хора не искат обичта ми, защото са диви и не са предразположени към Шепота на Божията Светлина за същественостите и автентичността на Живота, ама какво да правиш, няма грижи, все тая. 🙂✌️☀️🌙 Аз само hrisi98 си я закрилям, че тя колкото и простотия да е имала с Мъжете, то това е неволя, и няма вина, и така, иначе бих я любил, ама аз за земното съм лежерен и няма грижи, защото ми е все тая. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 109 Прегледа
  • Аз знам, че hrisi98 се е узурпирала от Хората и своите Мъже и всякакви щуротии в Живота, защото някой я иска в Ада, и така, какво да правиш. Няма грижи, ами просто да минава времето там и това е. 🙂✌️☀️🌙
    Аз знам, че hrisi98 се е узурпирала от Хората и своите Мъже и всякакви щуротии в Живота, защото някой я иска в Ада, и така, какво да правиш. Няма грижи, ами просто да минава времето там и това е. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 141 Прегледа
  • Мизерия в Живота ще имате, защото Хората и Хората и Хората във вашия Живот ще допуснат Мизерията, ама карай, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙 По принцип е хубаво да бъдете, като съседчетата птичета, които са само те на света, като двойка заедно срещу Живота, а не един срещу друг и да си пропиляваме времето на Живота и никога да не видим автентичен Живот, защото хората се карат и ядат помежду си.
    Мизерия в Живота ще имате, защото Хората и Хората и Хората във вашия Живот ще допуснат Мизерията, ама карай, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙 По принцип е хубаво да бъдете, като съседчетата птичета, които са само те на света, като двойка заедно срещу Живота, а не един срещу друг и да си пропиляваме времето на Живота и никога да не видим автентичен Живот, защото хората се карат и ядат помежду си.
    0 Коментари 0 Споделяния 155 Прегледа