• Спокойствие в Живота и Обич между Хората, защото си заслужава да го повтарям, защото нещо казано сто пъти то става истина. 🙂✌️☀️🌙
    Спокойствие в Живота и Обич между Хората, защото си заслужава да го повтарям, защото нещо казано сто пъти то става истина. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 128 Views
  • Аз казах ли ви. Оправихме покрива на Блока и вече няма грижи. Падна ни мазилката от тавана в коридора на входа на апартаментите, ама добре, че никой не е бил там да пострада, защото това е много голяма и тежка мазилка, която ще ти счупи главата. Мазилката падна, заради неоправения покрив от влагата от дъждовете, но вече го оправихме и сега да оправим мазилка и край, но не е спешно за мазилката, защото повечето неща в Живота май наистина не са спешни, ами просто Хората преувеличават(хиперболизират).
    Аз казах ли ви. Оправихме покрива на Блока и вече няма грижи. Падна ни мазилката от тавана в коридора на входа на апартаментите, ама добре, че никой не е бил там да пострада, защото това е много голяма и тежка мазилка, която ще ти счупи главата. Мазилката падна, заради неоправения покрив от влагата от дъждовете, но вече го оправихме и сега да оправим мазилка и край, но не е спешно за мазилката, защото повечето неща в Живота май наистина не са спешни, ами просто Хората преувеличават(хиперболизират).
    0 Comments 0 Shares 139 Views
  • Сложихме чаршаф на слънчевия колектор към бойлера, за да грее по-малко, защото да не помпи толкова помпата с този гликол, че като стане жега горе и долу и топлината няма вече на къде и гликола се изпарява през овъздушителя и после пак трябва да даваме 50 евро за пълнене на серпентината с гликол. 🙂✌️☀️🌙
    Сложихме чаршаф на слънчевия колектор към бойлера, за да грее по-малко, защото да не помпи толкова помпата с този гликол, че като стане жега горе и долу и топлината няма вече на къде и гликола се изпарява през овъздушителя и после пак трябва да даваме 50 евро за пълнене на серпентината с гликол. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 128 Views
  • Наздраве с една биричка да се приспя. Наздраве за благите дни и мира между хората. И наздраве за работата да не е болезнен труд, а божествено удовлетворение. Като сме светли хора, нищо не е толкова болезнено, а пък, като сме тежки и самонараняващи се хора всичко ни изглежда някак си по-трудно.
    Наздраве с една биричка да се приспя. Наздраве за благите дни и мира между хората. И наздраве за работата да не е болезнен труд, а божествено удовлетворение. Като сме светли хора, нищо не е толкова болезнено, а пък, като сме тежки и самонараняващи се хора всичко ни изглежда някак си по-трудно.
    0 Comments 0 Shares 126 Views
  • Мен Ангелите ме ограмотиха и сега ограмотявам вас. Какво да правиш в този Живот, защото е хубаво просветлението, което получих и което давам, за да е хубав Живота за всички, защото не обичам страданията и предполагам, че и вие не ги обичате.
    Мен Ангелите ме ограмотиха и сега ограмотявам вас. Какво да правиш в този Живот, защото е хубаво просветлението, което получих и което давам, за да е хубав Живота за всички, защото не обичам страданията и предполагам, че и вие не ги обичате.
    0 Comments 0 Shares 131 Views
  • По принцип трябва да си оправя компонентите на Живота и чак тогава да си търся Жена. Дано не ми се падне някоя лоша Жена, защото има ли смисъл да страдаме от липса на хубост в себе си. На мен не ми е за Децата, ами да давам Обич, а пък Децата, ако Жената поиска, защото на мен ми е все тая, защото ми е блажено и ми е все тая брат. 🙂✌️☀️🌙
    По принцип трябва да си оправя компонентите на Живота и чак тогава да си търся Жена. Дано не ми се падне някоя лоша Жена, защото има ли смисъл да страдаме от липса на хубост в себе си. На мен не ми е за Децата, ами да давам Обич, а пък Децата, ако Жената поиска, защото на мен ми е все тая, защото ми е блажено и ми е все тая брат. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 105 Views
  • Заради вълшебството на моя Живот от всякакви вълнения от нищото, по принцип мога и без Жена, и заради това казах, че ще ми потрябва ли въобще някога Жена, но се замислих и искам да давам Обич на някой, и като стратег за по-благоприятен Живот, избирам да давам Обич, докато съм във чувствослово от астралните влияния, а пък Децата по желание на Жената, и така, но да се надяваме, че Жената няма да е зараснала и затвърдена със спадове на Духа, че да се случват ей тия нелепите шумотевици и лошотии, защото кога ще живеем автентичен Живот, заради Човешката Личностна Трагедия.
    Заради вълшебството на моя Живот от всякакви вълнения от нищото, по принцип мога и без Жена, и заради това казах, че ще ми потрябва ли въобще някога Жена, но се замислих и искам да давам Обич на някой, и като стратег за по-благоприятен Живот, избирам да давам Обич, докато съм във чувствослово от астралните влияния, а пък Децата по желание на Жената, и така, но да се надяваме, че Жената няма да е зараснала и затвърдена със спадове на Духа, че да се случват ей тия нелепите шумотевици и лошотии, защото кога ще живеем автентичен Живот, заради Човешката Личностна Трагедия.
    0 Comments 0 Shares 87 Views
  • Каквото ми поднесе съдбата, защото тя е запозната с човешкото и както си казват мъдрите хора, всичко си получаваме от каквото имаме нужда и без много нерви и бесове. 🙂✌️☀️🌙
    Каквото ми поднесе съдбата, защото тя е запозната с човешкото и както си казват мъдрите хора, всичко си получаваме от каквото имаме нужда и без много нерви и бесове. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 82 Views
  • Правете секс на воля и за без бебета, защото Светия Дух, като Богиня Майка разрешава, и не се притеснявайте за нищо, защото Животът си е това, което си е от всякаквите невъзможни неща сега, но възможни утре, и това е разбираемо от всички висши сили, колкото и консервативни да са някои, въпреки, че май само от хората с тяхната либералност не винаги е разбрано това, че времето дава червени и зелени светлини, но в различни точки, може би и съседни, от което неразбиране между хората се получават някаква част от гадостите между хората, защото за даден човек днес е невъзможно, но другият човек не проявява разбиране и съчувствие, и става глупостта, а утре може да е възможно това, но вече да е късно, защото времето е великият учител. Кажете го това на Американският Народ, защото са станали груби души, заради техния Бог, който е Парите.
    Правете секс на воля и за без бебета, защото Светия Дух, като Богиня Майка разрешава, и не се притеснявайте за нищо, защото Животът си е това, което си е от всякаквите невъзможни неща сега, но възможни утре, и това е разбираемо от всички висши сили, колкото и консервативни да са някои, въпреки, че май само от хората с тяхната либералност не винаги е разбрано това, че времето дава червени и зелени светлини, но в различни точки, може би и съседни, от което неразбиране между хората се получават някаква част от гадостите между хората, защото за даден човек днес е невъзможно, но другият човек не проявява разбиране и съчувствие, и става глупостта, а утре може да е възможно това, но вече да е късно, защото времето е великият учител. Кажете го това на Американският Народ, защото са станали груби души, заради техния Бог, който е Парите.
    0 Comments 0 Shares 128 Views
  • Отпуснете се и бъдете блажени за себе си, защото не всяка времева точка вещае край, като окончателна смърт. Афекции идват и афекции минават и сме това, което сме за себе си, като желание за комфорт в кожата си, и като сме със себе си в благоприятност за своя Живот, защото може и да сме изтървани за себе си и за своя Живот, и тогава вече всички ще бягат от нас, защото ще сме груби души и неблагоприятни за човешката естетика.
    Отпуснете се и бъдете блажени за себе си, защото не всяка времева точка вещае край, като окончателна смърт. Афекции идват и афекции минават и сме това, което сме за себе си, като желание за комфорт в кожата си, и като сме със себе си в благоприятност за своя Живот, защото може и да сме изтървани за себе си и за своя Живот, и тогава вече всички ще бягат от нас, защото ще сме груби души и неблагоприятни за човешката естетика.
    0 Comments 0 Shares 139 Views