• Светия Дух обича да ми вкарва такива сънища, защото тя си харесва злото, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Светия Дух обича да ми вкарва такива сънища, защото тя си харесва злото, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 91 Views
  • Това е, че Егото и Себелюбието на Мъжа и Жената пречат на общата им Любов, и не може да се получи нещо велико помежду им. Хубаво е да се освободите от всякакви щуротии и да бъдете блажени, и така ще дойдат съществени и великите неща във вашето семейство със Жената.
    Това е, че Егото и Себелюбието на Мъжа и Жената пречат на общата им Любов, и не може да се получи нещо велико помежду им. Хубаво е да се освободите от всякакви щуротии и да бъдете блажени, и така ще дойдат съществени и великите неща във вашето семейство със Жената.
    0 Comments 0 Shares 117 Views
  • Злото е лудница, защото враждува със Сътворението на Бога, и заради това има вечни борби в човека и по Света. Бъдете в Мир със Сътворението на Живота и вижте как Войните ще изчезнат и ще има Световен Мир.
    Злото е лудница, защото враждува със Сътворението на Бога, и заради това има вечни борби в човека и по Света. Бъдете в Мир със Сътворението на Живота и вижте как Войните ще изчезнат и ще има Световен Мир.
    0 Comments 0 Shares 133 Views
  • Благодаря на всички за всичко и се извинявам на всички за всичко, защото аз съм в Мир и нямам срамове и някакви вътрешни и външни борби, че да не мога да го кажа това, защото няма проблем, ами просто на мен ми е хубаво, и ми дреме.
    Благодаря на всички за всичко и се извинявам на всички за всичко, защото аз съм в Мир и нямам срамове и някакви вътрешни и външни борби, че да не мога да го кажа това, защото няма проблем, ами просто на мен ми е хубаво, и ми дреме.
    0 Comments 0 Shares 118 Views
  • Аз си имам машинка за свиване на цигари и си купих тютюн в пакет Бяла Карелия и малки филтри Картел и листчета OCB, и по-евтино излиза, ама го направих това, защото да си припомня доброто старо време. 🙂✌️☀️🌙
    Аз си имам машинка за свиване на цигари и си купих тютюн в пакет Бяла Карелия и малки филтри Картел и листчета OCB, и по-евтино излиза, ама го направих това, защото да си припомня доброто старо време. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 134 Views
  • Винаги старото време е по-добро от новото време. Това е така, защото Злото извън Човека и във Човека е набрало скорост и голяма сила, и заради това е така.
    Винаги старото време е по-добро от новото време. Това е така, защото Злото извън Човека и във Човека е набрало скорост и голяма сила, и заради това е така.
    0 Comments 0 Shares 98 Views
  • Няма грижи и не се притеснявайте за нищо, ами просто си свийте гнезденце и си намерете някое добро другарче и си коткайте Живота в добродетел, но по принцип се пазете от Хората, защото Злото е набрало скорост, и заради това не се случват велики любови между хората, но се случват понякога де.
    Няма грижи и не се притеснявайте за нищо, ами просто си свийте гнезденце и си намерете някое добро другарче и си коткайте Живота в добродетел, но по принцип се пазете от Хората, защото Злото е набрало скорост, и заради това не се случват велики любови между хората, но се случват понякога де.
    0 Comments 0 Shares 135 Views
  • Аз от моя човешка воля не искам нищо от никой, но угаждам на Божията воля, и така, какво да правиш. Аз не съм дошъл на Земята, заради своята човешка воля, а заради реализацията на Божествената Воля. За да разберат Хората, че има и друг Живот извън кочинката помежду си. Правете Любов, а не Война. 🙂✌️☀️🌙
    Аз от моя човешка воля не искам нищо от никой, но угаждам на Божията воля, и така, какво да правиш. Аз не съм дошъл на Земята, заради своята човешка воля, а заради реализацията на Божествената Воля. За да разберат Хората, че има и друг Живот извън кочинката помежду си. Правете Любов, а не Война. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 128 Views
  • Нека бъде Божието Царство на Земята, колкото и да е скучно, но безвредно за главата и сърцето, като така или иначе сме се пръкнали в Живота. Ами поне да го минем без фаталните щети за нашата индивидуална духовна вечност.
    Нека бъде Божието Царство на Земята, колкото и да е скучно, но безвредно за главата и сърцето, като така или иначе сме се пръкнали в Живота. Ами поне да го минем без фаталните щети за нашата индивидуална духовна вечност.
    0 Comments 0 Shares 138 Views
  • И ние във Враца имаме кино салон, но май-беше в градската библиотека, и веднъж ходих да гледам филм, ама не помня кой филм. Или май съм го сънувал, или вече и аз не знам. Абе нещо ми се сливат Астралните и Земните щуротии. Ефектът на Пеперудата, защото страховитите огромни мистични неща и дребният земен Живот на дребния Човек.
    И ние във Враца имаме кино салон, но май-беше в градската библиотека, и веднъж ходих да гледам филм, ама не помня кой филм. Или май съм го сънувал, или вече и аз не знам. Абе нещо ми се сливат Астралните и Земните щуротии. Ефектът на Пеперудата, защото страховитите огромни мистични неща и дребният земен Живот на дребния Човек.
    0 Comments 0 Shares 98 Views