• И като си повдигна духа от щастие, че няма лоши хора в къщата, и като малко дете се радвах и тичках из къщата гол пред всички други деца, и после дойде злото в къщата чрез едно друго дете, и за пръв път видях злото, и не ми беше добре, и го биех това дете, заради възмутеност, а пък щом мама му беше разбила носа със шамар, смятайте колко лошо е било това дете, ама карай, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    И като си повдигна духа от щастие, че няма лоши хора в къщата, и като малко дете се радвах и тичках из къщата гол пред всички други деца, и после дойде злото в къщата чрез едно друго дете, и за пръв път видях злото, и не ми беше добре, и го биех това дете, заради възмутеност, а пък щом мама му беше разбила носа със шамар, смятайте колко лошо е било това дете, ама карай, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 76 Просмотры
  • Ама не успях да си оцапам сърцето, като дете от злото, защото аз съм много дълбок интроверт и винаги си знам нещата и нямам въпроси, защото чувствам и знам. И в гимназията е имало еретизъм към моето оцапване на сърцето, но афекциите не са успели да ме оцапат, защото аз по принцип си знам нещата в Живота.
    Ама не успях да си оцапам сърцето, като дете от злото, защото аз съм много дълбок интроверт и винаги си знам нещата и нямам въпроси, защото чувствам и знам. И в гимназията е имало еретизъм към моето оцапване на сърцето, но афекциите не са успели да ме оцапат, защото аз по принцип си знам нещата в Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 73 Просмотры
  • От дете съм изпълнителен и прилежен интроверт, който не изоставя задълженията си, защото няма удовлетворение от бягството на това, което ми е дошло. Просто си бях наясно със всичко вътрешно някак си, и нямах грижи със себе си, но с другите съм имал грижи. Абе опасно е много бе, и интровертността ме спаси до това, което съм днес.
    От дете съм изпълнителен и прилежен интроверт, който не изоставя задълженията си, защото няма удовлетворение от бягството на това, което ми е дошло. Просто си бях наясно със всичко вътрешно някак си, и нямах грижи със себе си, но с другите съм имал грижи. Абе опасно е много бе, и интровертността ме спаси до това, което съм днес.
    0 Комментарии 0 Поделились 76 Просмотры
  • Така е, чувстването дава знание и словото на своето сърце. А като сме екстровертни свинчета сме тези непослушните деца, които са по педагогическите стаи на проблемността. В организацията за Сирачета имаше всичко, и педагози и психолози и Църквата и всичко нужно за детето, като и аз съм минавал през въпросите на педагозите и психолозите, но е опасно, защото всякакви кривини може да се получат в човека, като вече съзнателно го знам, а преди е било само усещане на подсъзнателно ниво. 🙂✌️☀️🌙
    Така е, чувстването дава знание и словото на своето сърце. А като сме екстровертни свинчета сме тези непослушните деца, които са по педагогическите стаи на проблемността. В организацията за Сирачета имаше всичко, и педагози и психолози и Църквата и всичко нужно за детето, като и аз съм минавал през въпросите на педагозите и психолозите, но е опасно, защото всякакви кривини може да се получат в човека, като вече съзнателно го знам, а преди е било само усещане на подсъзнателно ниво. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 77 Просмотры
  • Като детско чувство общо взето беше, олеле, не искам да страдам и да ме боли, но като пораснах пострадах и сега съм Светец минал през усещанията на Грешник. Вече съм хибрид, и съм това, което съм днес. 🙂✌️☀️🌙
    Като детско чувство общо взето беше, олеле, не искам да страдам и да ме боли, но като пораснах пострадах и сега съм Светец минал през усещанията на Грешник. Вече съм хибрид, и съм това, което съм днес. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 71 Просмотры
  • От дете не съм бил егоист, а винаги съм се жертвал за приятелите, когато е имало проблеми с педагозите. Така ми е дошло от наученото от Ангелите в миналия Живот, защото и в миналия Живот пак съм бил обладан от Ангели.
    От дете не съм бил егоист, а винаги съм се жертвал за приятелите, когато е имало проблеми с педагозите. Така ми е дошло от наученото от Ангелите в миналия Живот, защото и в миналия Живот пак съм бил обладан от Ангели.
    0 Комментарии 0 Поделились 75 Просмотры
  • Светия Дух се е опитвала всячески да ме поквари от раждане до сега, защото да царуваме заедно в Ада, ама не успя, защото аз съм неотклонен, като Дебил и прочувствен, като Гей, и си знам Бога и друго не искам. 🙂✌️☀️🌙
    Светия Дух се е опитвала всячески да ме поквари от раждане до сега, защото да царуваме заедно в Ада, ама не успя, защото аз съм неотклонен, като Дебил и прочувствен, като Гей, и си знам Бога и друго не искам. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 84 Просмотры
  • Ето вижте, като котка съм, ама не съм развалена котка, като Англичаните, ами просто видях достатъчно от Живота и помъдрях, но това не е развала на Сърцето, а просто изпитания на Сърцето.
    Ето вижте, като котка съм, ама не съм развалена котка, като Англичаните, ами просто видях достатъчно от Живота и помъдрях, но това не е развала на Сърцето, а просто изпитания на Сърцето.
    0 Комментарии 0 Поделились 95 Просмотры
  • Оцелях до ден днешен, въпреки лошотиите върху мен. Човек да не повярва, но с Бога всичко е възможно бе Човек. 🙂✌️☀️🌙
    Оцелях до ден днешен, въпреки лошотиите върху мен. Човек да не повярва, но с Бога всичко е възможно бе Човек. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 78 Просмотры
  • Бог Дух и Бог Отец и чудото и вълшебството са реалност.
    Бог Дух и Бог Отец и чудото и вълшебството са реалност.
    0 Комментарии 0 Поделились 119 Просмотры