• Анатомията на много емоционалният човек е че то така му идва нуждата да мрази нещо, защото такова му идва на акъла, и кой да мразим, ще мразим невинния в лицето на Русия. Както си го каза Ева Трайкова от Instagram Threads: За да може да умие и очисти отвратителната си същност, гнусният негодник винаги се стреми да насади собствената си вина на невинния, вместо да я признае, да поеме отговорност и да се поправи. Гнусният боклук е напълно съгласен ЗДРАВ и ПРАВДИВ човек в гроба да вкара, само за да не признае собствените си низост и позор. Всеки мръсник, който злоупотребява с теб, твърди, че грешката е в теб. Такава Държава е САЩ, защото вини Русия за всичко, а Русия не е направила нищо, а сега вини и Иран. Просто Хората си говорят и истината излиза наяве. Това е от някакви болки всичкото и заради това хората се делят на гадове и нормални, и държавите са така, като хората с техните политики. Страшно е, защото е гадна мизерия, когато няма Божията рамка в Човека за висота на Човека, и какво да правиш, освен да се омерзяваш от щуротиите и лошите примери на Хората. Ние си правим Ада на Земята от тези Религиозни истерии и всякакви кривини и страхотии. Просто се вразумете и бъдете Хора, колкото и да е скучно, като няма бурни страсти към хаос и разруха. Всички палавници от емоционално пиянство и после Човекът защо е такава гад.
    Анатомията на много емоционалният човек е че то така му идва нуждата да мрази нещо, защото такова му идва на акъла, и кой да мразим, ще мразим невинния в лицето на Русия. Както си го каза Ева Трайкова от Instagram Threads: За да може да умие и очисти отвратителната си същност, гнусният негодник винаги се стреми да насади собствената си вина на невинния, вместо да я признае, да поеме отговорност и да се поправи. Гнусният боклук е напълно съгласен ЗДРАВ и ПРАВДИВ човек в гроба да вкара, само за да не признае собствените си низост и позор. Всеки мръсник, който злоупотребява с теб, твърди, че грешката е в теб. Такава Държава е САЩ, защото вини Русия за всичко, а Русия не е направила нищо, а сега вини и Иран. Просто Хората си говорят и истината излиза наяве. Това е от някакви болки всичкото и заради това хората се делят на гадове и нормални, и държавите са така, като хората с техните политики. Страшно е, защото е гадна мизерия, когато няма Божията рамка в Човека за висота на Човека, и какво да правиш, освен да се омерзяваш от щуротиите и лошите примери на Хората. Ние си правим Ада на Земята от тези Религиозни истерии и всякакви кривини и страхотии. Просто се вразумете и бъдете Хора, колкото и да е скучно, като няма бурни страсти към хаос и разруха. Всички палавници от емоционално пиянство и после Човекът защо е такава гад.
    0 Коментари 0 Споделяния 339 Прегледа
  • Нервен си и хайде да си го изкараш на някой, и така е запада към изтока. Всичко е от болчици, ама ако бяхме повече внимавали в училището на Живота щеше да е по-добре, а не да си пратим главата и сърцето на майната си при дяволите. Страхотии ама, просто всичко е толкова нелепо, че Човекът е лудница. Пазете си главите и сърцата и давайте усилия за нужното, а не за прищявки и всички щуротии с хората и между хората, и после мизерия. Това са причинно-следствените връзки на това, какви щуротии правим без филтър за своите реалности и как се пребиваме самите себе си от тази свинщина, която си правим. От грубости и немилости Светът станал малееее, неспособен да живее нормален Живот.
    Нервен си и хайде да си го изкараш на някой, и така е запада към изтока. Всичко е от болчици, ама ако бяхме повече внимавали в училището на Живота щеше да е по-добре, а не да си пратим главата и сърцето на майната си при дяволите. Страхотии ама, просто всичко е толкова нелепо, че Човекът е лудница. Пазете си главите и сърцата и давайте усилия за нужното, а не за прищявки и всички щуротии с хората и между хората, и после мизерия. Това са причинно-следствените връзки на това, какви щуротии правим без филтър за своите реалности и как се пребиваме самите себе си от тази свинщина, която си правим. От грубости и немилости Светът станал малееее, неспособен да живее нормален Живот.
    0 Коментари 0 Споделяния 70 Прегледа
  • Просто ме хваща яд, защо са толкова глупави и нелепи някои Хора за Живота и за всичко, и после Ужас на Земята.
    Просто ме хваща яд, защо са толкова глупави и нелепи някои Хора за Живота и за всичко, и после Ужас на Земята.
    0 Коментари 0 Споделяния 75 Прегледа
  • Всичко си е до Човека, и като Човекът е неграмотен характер, и мизерията е факт. Много хора не знаят как да живеят със себе си, а са тръгнали да живеят с другите и да ми управляват Света. Щуротии.
    Всичко си е до Човека, и като Човекът е неграмотен характер, и мизерията е факт. Много хора не знаят как да живеят със себе си, а са тръгнали да живеят с другите и да ми управляват Света. Щуротии.
    0 Коментари 0 Споделяния 72 Прегледа
  • Както и да е, ами всеки да си търся мира и комфорта в Живота, но не за сметка на Световна Мизерия и нещастие за Хората.
    Както и да е, ами всеки да си търся мира и комфорта в Живота, но не за сметка на Световна Мизерия и нещастие за Хората.
    0 Коментари 0 Споделяния 72 Прегледа
  • То такава Аура има САЩ и Европа, като Тъмни Ментални Воли, защото интровертно им е вечно несгодно и бушуващо, като недоволни жени в цикъл. Те не са се опазили, а пък другите им виновни. Ей такива нелепици.
    То такава Аура има САЩ и Европа, като Тъмни Ментални Воли, защото интровертно им е вечно несгодно и бушуващо, като недоволни жени в цикъл. Те не са се опазили, а пък другите им виновни. Ей такива нелепици.
    0 Коментари 0 Споделяния 73 Прегледа
  • Карай да върви, защото има си и чисти и мръсни Жени и Мъже, и така, какво да правиш, като Сътворението е Ин и Ян, Бяло и Черно, Добро и Зло, Човеци и Емоционални и Гневни Беззаконни Зверове.
    Карай да върви, защото има си и чисти и мръсни Жени и Мъже, и така, какво да правиш, като Сътворението е Ин и Ян, Бяло и Черно, Добро и Зло, Човеци и Емоционални и Гневни Беззаконни Зверове.
    0 Коментари 0 Споделяния 88 Прегледа
  • Да спасим Света от Лудостта на Човека, заради своята немощ. Така е, защото си има разумия, има си и безумия. Ето вижте картинката. Така са и Хората вътрешно и каквото представляваш в това превръщаш и Света си.
    Да спасим Света от Лудостта на Човека, заради своята немощ. Така е, защото си има разумия, има си и безумия. Ето вижте картинката. Така са и Хората вътрешно и каквото представляваш в това превръщаш и Света си.
    0 Коментари 0 Споделяния 71 Прегледа
  • Аз съм фен на Виктор Орбан от Унгария, защото човекът си тежи на мястото в разумността за Световен Мир чрез Христа, която вяра е истинната от самия си Бог, а пък Бог дава пълния пакет от истинните общочовешки ценности наречени Христови Ценности. Всичко е дадено на Човека да живее в мир и да консумира с удоволствие Живота си, но не винаги става така, защото Доброто и Злото са реалност, и това е вечната борба.
    Аз съм фен на Виктор Орбан от Унгария, защото човекът си тежи на мястото в разумността за Световен Мир чрез Христа, която вяра е истинната от самия си Бог, а пък Бог дава пълния пакет от истинните общочовешки ценности наречени Христови Ценности. Всичко е дадено на Човека да живее в мир и да консумира с удоволствие Живота си, но не винаги става така, защото Доброто и Злото са реалност, и това е вечната борба.
    0 Коментари 0 Споделяния 73 Прегледа
  • Разстройвам се понякога, защото хората не винаги знаят как да живеят и как да управляват своя свят. Правете правдата в държавата и си пушете и си пийте тихичко и кротичко с приятели или насаме, и така, а не всичко в Живота ви да е лудница и после страдания. Подредете си Живота и бъдете свестни към пътят на удовлетворението Божие, което ни е дадено от Бог, като Христа.
    Разстройвам се понякога, защото хората не винаги знаят как да живеят и как да управляват своя свят. Правете правдата в държавата и си пушете и си пийте тихичко и кротичко с приятели или насаме, и така, а не всичко в Живота ви да е лудница и после страдания. Подредете си Живота и бъдете свестни към пътят на удовлетворението Божие, което ни е дадено от Бог, като Христа.
    0 Коментари 0 Споделяния 75 Прегледа