• В детството искаха 6 демона да ме обладаят и да умра в адски мъки по заповед на Светия Дух, но и това изпитание минах успешно по късмет на своя Дух. Абе опасно е много, и трябва да се внимава в Училището на Живота. Ето тази картинка е Светия Дух, опасност и фаталност, ако не се внимава в Училището на Живота, както и в Училището на Държавата.
    В детството искаха 6 демона да ме обладаят и да умра в адски мъки по заповед на Светия Дух, но и това изпитание минах успешно по късмет на своя Дух. Абе опасно е много, и трябва да се внимава в Училището на Живота. Ето тази картинка е Светия Дух, опасност и фаталност, ако не се внимава в Училището на Живота, както и в Училището на Държавата.
    0 Коментари 0 Споделяния 116 Прегледа
  • Като дете сложих един собственоръчно изработен мини иконостат закачен на стената в стаята на помощничката, защото там спах, и се поставих на мястото на Исус Христос, защото такава беше иконата, като знам какви мъчения е преживял, защото съм чел детската библия, и тогава Светия Дух си каза, така ли, я да те видиме колко си лоялен към твоя небесен отец, и ми прати 6 демона, които ме измъчваха с кошмари 6 дни, и на 7-мия ден се опитаха да ме обладаят, като изям кървавия хляб в съня, който ми предложи гигантския Демон, но аз отказах и се оправдах с Божието Слово на моя Дух, колкото и да ме беше страх в съня, като резултатът е оправдание, че съм Божие Дете, и Демоните ме оставиха на мира. Аз съм неотклонен към Бога, и заради това съм успешен в ужасните изпитания на Злото. 🙂✌️☀️🌙
    Като дете сложих един собственоръчно изработен мини иконостат закачен на стената в стаята на помощничката, защото там спах, и се поставих на мястото на Исус Христос, защото такава беше иконата, като знам какви мъчения е преживял, защото съм чел детската библия, и тогава Светия Дух си каза, така ли, я да те видиме колко си лоялен към твоя небесен отец, и ми прати 6 демона, които ме измъчваха с кошмари 6 дни, и на 7-мия ден се опитаха да ме обладаят, като изям кървавия хляб в съня, който ми предложи гигантския Демон, но аз отказах и се оправдах с Божието Слово на моя Дух, колкото и да ме беше страх в съня, като резултатът е оправдание, че съм Божие Дете, и Демоните ме оставиха на мира. Аз съм неотклонен към Бога, и заради това съм успешен в ужасните изпитания на Злото. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 145 Прегледа
  • И като пораснах Светия Дух ме разпъна на Кръстта, и пак съм неотклонен, колкото и да боли, защото аз съм прилежен интроверт и си знам кое е правилно и кое не е правилно и не правя неправилното, и сега вече съм Божество, и за моя радост Светло Божество. 🙂✌️☀️🌙
    И като пораснах Светия Дух ме разпъна на Кръстта, и пак съм неотклонен, колкото и да боли, защото аз съм прилежен интроверт и си знам кое е правилно и кое не е правилно и не правя неправилното, и сега вече съм Божество, и за моя радост Светло Божество. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 115 Прегледа
  • В Живота мъки ще имате, защото Дяволът ви иска при себе си, но ако сте с Чисто Сърце няма да отидете в Ада, колкото и да е трудно с Изборите в Живота, защото и на мен ми е било много трудно в Живота и неговите ситуации, но с чисто сърце все правилното съм правил, и няма грижи.
    В Живота мъки ще имате, защото Дяволът ви иска при себе си, но ако сте с Чисто Сърце няма да отидете в Ада, колкото и да е трудно с Изборите в Живота, защото и на мен ми е било много трудно в Живота и неговите ситуации, но с чисто сърце все правилното съм правил, и няма грижи.
    0 Коментари 0 Споделяния 132 Прегледа
  • Устоявайте колкото можете срещу пропастта. Бъдете интелигентни, за да носите мир, защото глупакът не може да носи мир и да дава мир. Като дете бях интелигентен и сега съм интелигентен, колкото и страхотия да съм видял в страшния си Живот, който Живот никога не бих повторил. 🙂✌️☀️🌙
    Устоявайте колкото можете срещу пропастта. Бъдете интелигентни, за да носите мир, защото глупакът не може да носи мир и да дава мир. Като дете бях интелигентен и сега съм интелигентен, колкото и страхотия да съм видял в страшния си Живот, който Живот никога не бих повторил. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 83 Прегледа
  • И после осъзнах с помощта на Светия Дух, че аз съм жертвеното агне преди 2000 години. Моят Дух е бил разпънатият Светец на Кръстта във физическия свят, а преди не съм го знаел, защото не сме в 5-тото измерение, че да знаем миналите си Животи, и заради това казвам да спрем с тези войни и низости, за да минем на следващото ниво и да знаем всичко.
    И после осъзнах с помощта на Светия Дух, че аз съм жертвеното агне преди 2000 години. Моят Дух е бил разпънатият Светец на Кръстта във физическия свят, а преди не съм го знаел, защото не сме в 5-тото измерение, че да знаем миналите си Животи, и заради това казвам да спрем с тези войни и низости, за да минем на следващото ниво и да знаем всичко.
    0 Коментари 0 Споделяния 91 Прегледа
  • Както осъзнах благодарение на Светия Дух, че съм прекарал известно време с нея в Ада преди 2000 години и съм се пръкнал отново на Земята. Ние Хората сме низши и глупави, и заради това не можем да си получим нужните знания от висшето, за да живеем Блажено. От нас си зависи нашата свобода, както са казали българските герои от времената на робство и войни.
    Както осъзнах благодарение на Светия Дух, че съм прекарал известно време с нея в Ада преди 2000 години и съм се пръкнал отново на Земята. Ние Хората сме низши и глупави, и заради това не можем да си получим нужните знания от висшето, за да живеем Блажено. От нас си зависи нашата свобода, както са казали българските герои от времената на робство и войни.
    0 Коментари 0 Споделяния 135 Прегледа
  • Аз в Отвъдното в 5-тото измерение съм гледал филми при Светия Дух от бъдещето, които филми помня в Живота си, но никога не съм ги гледал в Живота си, и сега, като съм ги гледал в Живота си викам, а ама кога съм ги гледал тези Американски филми преди, като нещо никога не съм ги гледал, и това е една много мистична аномалия за Човешкия Ум, като есенция на 5-тото измерение, което ни чака, но трябва ние хората да израснем духовно.
    Аз в Отвъдното в 5-тото измерение съм гледал филми при Светия Дух от бъдещето, които филми помня в Живота си, но никога не съм ги гледал в Живота си, и сега, като съм ги гледал в Живота си викам, а ама кога съм ги гледал тези Американски филми преди, като нещо никога не съм ги гледал, и това е една много мистична аномалия за Човешкия Ум, като есенция на 5-тото измерение, което ни чака, но трябва ние хората да израснем духовно.
    0 Коментари 0 Споделяния 102 Прегледа
  • Петото измерение на реалността на Живот е върховно, а пък не можем да го достигнем, защото сме низши и глупави, което е тъжно, защото Светия Дух не дава без покритие. Всичко си е по закони(закономерности). Няма как да бъде другояче. Цифрово мислене и аналогово мислене и всичко си е до човека. 🙂✌️☀️🌙
    Петото измерение на реалността на Живот е върховно, а пък не можем да го достигнем, защото сме низши и глупави, което е тъжно, защото Светия Дух не дава без покритие. Всичко си е по закони(закономерности). Няма как да бъде другояче. Цифрово мислене и аналогово мислене и всичко си е до човека. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 95 Прегледа
  • Лека нощ и до нови вълнения и щуротии и хубости и всичко в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Лека нощ и до нови вълнения и щуротии и хубости и всичко в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 150 Прегледа