• Като правим правди няма болка и страдание за никой, и обратното към развала на човека. Ти джуркай човекът емоционално и го превърни в чудовище. Не се прави така в Живота. Хубаво е да се научим да живеем благоприятно с другите хора, а не да им джуркаме хормоните и после грях ни на сърцето, че сме осакатили някой и сме го пратили в ада.
    Като правим правди няма болка и страдание за никой, и обратното към развала на човека. Ти джуркай човекът емоционално и го превърни в чудовище. Не се прави така в Живота. Хубаво е да се научим да живеем благоприятно с другите хора, а не да им джуркаме хормоните и после грях ни на сърцето, че сме осакатили някой и сме го пратили в ада.
    0 Comments 0 Shares 81 Views
  • Казвате на човека, я не ме джуркай така емоционално, защото никой не обича токсичното политонално радиационно облъчване. Всеки да гледа себе си, а не да поробва човека до себе си. Чуждата воля не е ваша воля, а в съвремието масово се прави това престъпление, като това да присвояваш чужди разуми и воли, като това представлява модерното робство, като някакъв вид black mailing и емоционално облъчване на човека към увреждането на човека. Просто не бъдете свине, а бъдете хора.
    Казвате на човека, я не ме джуркай така емоционално, защото никой не обича токсичното политонално радиационно облъчване. Всеки да гледа себе си, а не да поробва човека до себе си. Чуждата воля не е ваша воля, а в съвремието масово се прави това престъпление, като това да присвояваш чужди разуми и воли, като това представлява модерното робство, като някакъв вид black mailing и емоционално облъчване на човека към увреждането на човека. Просто не бъдете свине, а бъдете хора.
    0 Comments 0 Shares 142 Views
  • Добре, това исках да кажа днес, и така. Наздраве за Светлината между Хората, защото, като станете лоши вече няма да обичате Светлината.
    Добре, това исках да кажа днес, и така. Наздраве за Светлината между Хората, защото, като станете лоши вече няма да обичате Светлината.
    0 Comments 0 Shares 75 Views
  • Аз много удари съм получил от Хората, ама защото Хората живеят несъзнателно и са се узурпирали и са огрубели, като характери и правят несъзнателни грешки и престъпления срещу себеподобните, а пък аз съм се разбрал със себе си, ама не ми идва да мразя хората и да съм човекоубиец и с бесове, ами просто ми идва да ги изправя от изкривеността и сгърчеността на характера им, защото човекът е Бог и Дявол, и без Бог човекът става Дявол, и това е по-често е несъзнателно, като процес на загниване и закоравяване на сърцето. Ама какво да правиш.
    Аз много удари съм получил от Хората, ама защото Хората живеят несъзнателно и са се узурпирали и са огрубели, като характери и правят несъзнателни грешки и престъпления срещу себеподобните, а пък аз съм се разбрал със себе си, ама не ми идва да мразя хората и да съм човекоубиец и с бесове, ами просто ми идва да ги изправя от изкривеността и сгърчеността на характера им, защото човекът е Бог и Дявол, и без Бог човекът става Дявол, и това е по-често е несъзнателно, като процес на загниване и закоравяване на сърцето. Ама какво да правиш.
    0 Comments 0 Shares 74 Views
  • То е до открехване за блаженото усещане, докато живееш, за да наклониш везните към Божествената частица в теб, защото има хора, които никога не са се открехнали за това, и са гадни хора, защото гравитацията ги е убила и са вечно проблемни в себе си и с другите са трагедия, и въобще Ад на Земята. Погледнете Божествеността на Иконите на Божията Майка, и вижте истината за панацеята чрез интровертността, която ви дава път да гладите Живота и Личността си, и това никога не е минавало през ума на някои хора, което е трагедия за човека си.
    То е до открехване за блаженото усещане, докато живееш, за да наклониш везните към Божествената частица в теб, защото има хора, които никога не са се открехнали за това, и са гадни хора, защото гравитацията ги е убила и са вечно проблемни в себе си и с другите са трагедия, и въобще Ад на Земята. Погледнете Божествеността на Иконите на Божията Майка, и вижте истината за панацеята чрез интровертността, която ви дава път да гладите Живота и Личността си, и това никога не е минавало през ума на някои хора, което е трагедия за човека си.
    0 Comments 0 Shares 76 Views
  • Пазете се от хората, защото без да се усетиш ще си минал през пресата на Дявола и ще си умрял вече, и докато видиш какво се случва ти си вече трансформиран, като Дяволче. Трудно се умира физически от себе си, защото не е лесно да се самоубиеш, но лесно се умира в главата и сърцето, и то е без да се усетиш със своя несъзнателен Живот. Опасно е, защото както всичко си има хардуер, така и всичко си има софтуер, и има Смърт и Живот за хардуера(плътта) и за софтуера(духа).
    Пазете се от хората, защото без да се усетиш ще си минал през пресата на Дявола и ще си умрял вече, и докато видиш какво се случва ти си вече трансформиран, като Дяволче. Трудно се умира физически от себе си, защото не е лесно да се самоубиеш, но лесно се умира в главата и сърцето, и то е без да се усетиш със своя несъзнателен Живот. Опасно е, защото както всичко си има хардуер, така и всичко си има софтуер, и има Смърт и Живот за хардуера(плътта) и за софтуера(духа).
    0 Comments 0 Shares 65 Views
  • Дяволът идва във вашия Живот чрез Хората, а Богът идва във вашия Живот, когато сте сами в своята цялост на менталното. Заради това, докато сте млади и малки, избягвайте хората и бъдете сами в своята инициативност и градеж на Живот и Сърце, защото ще се осакатите за едното нищо, заради хората.
    Дяволът идва във вашия Живот чрез Хората, а Богът идва във вашия Живот, когато сте сами в своята цялост на менталното. Заради това, докато сте млади и малки, избягвайте хората и бъдете сами в своята инициативност и градеж на Живот и Сърце, защото ще се осакатите за едното нищо, заради хората.
    0 Comments 0 Shares 71 Views
  • Аз помня, че от дете съм имал нужните чувства и усещания, защото точно тези вътрешни заложби ми помогнаха да оцелея в Живота. Такова ми беше чувството и усещането, като дете - другите сега ще ме пресечат в интровертността ми, аз ще се смутя и ще ми стане гадно, и не обичах Живота, и избягвах интелигентно всякакви ненужности с хората и си стоях сам с майка ми и нямах нужда от приятели, но те бяха неизбежни, заради училището и братята и сестрите, и така. Слава на Бога, че в минал Живот пак съм бил обладан от Ангел, и тези вътрешни духовни убеждения от миналия Живот са ми помогнали и за този Живот. Сава на Бога, защото аз съм щастливец, както има такъв ресторант в град Велико Търново. 🙂✌️☀️🌙
    Аз помня, че от дете съм имал нужните чувства и усещания, защото точно тези вътрешни заложби ми помогнаха да оцелея в Живота. Такова ми беше чувството и усещането, като дете - другите сега ще ме пресечат в интровертността ми, аз ще се смутя и ще ми стане гадно, и не обичах Живота, и избягвах интелигентно всякакви ненужности с хората и си стоях сам с майка ми и нямах нужда от приятели, но те бяха неизбежни, заради училището и братята и сестрите, и така. Слава на Бога, че в минал Живот пак съм бил обладан от Ангел, и тези вътрешни духовни убеждения от миналия Живот са ми помогнали и за този Живот. Сава на Бога, защото аз съм щастливец, както има такъв ресторант в град Велико Търново. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 216 Views
  • Като бях много малко дете, ревах, когато трябваше да ходя на детска градина, защото чуждо и някакви щурави себеподобни, които не ми трябват, и някаква хлад, а пък аз съм котка, и си исках уюта на мама и дома, и нищо повече не исках, ама много ме занимаваха всички с глупости, а аз просто исках да съм си вкъщи с мама и да няма пресичане на моята интровертност от липса на интровертност. Не обичах Живота, не обичах Хората, не обичах нищо, а просто бях някак си скован от това, че има хора и хората са щурави, но много обичах да си играя с брат ми Ангел, защото той не беше лош.
    Като бях много малко дете, ревах, когато трябваше да ходя на детска градина, защото чуждо и някакви щурави себеподобни, които не ми трябват, и някаква хлад, а пък аз съм котка, и си исках уюта на мама и дома, и нищо повече не исках, ама много ме занимаваха всички с глупости, а аз просто исках да съм си вкъщи с мама и да няма пресичане на моята интровертност от липса на интровертност. Не обичах Живота, не обичах Хората, не обичах нищо, а просто бях някак си скован от това, че има хора и хората са щурави, но много обичах да си играя с брат ми Ангел, защото той не беше лош.
    0 Comments 0 Shares 314 Views
  • Аз съм интроверт, като котка, и много чувствам и това ми стига, и не искам никакви безбожия отвън до моето тяло, но минах през пресата на Дявола и сега съм надграден, като хибрид. 🙂✌️☀️🌙
    Аз съм интроверт, като котка, и много чувствам и това ми стига, и не искам никакви безбожия отвън до моето тяло, но минах през пресата на Дявола и сега съм надграден, като хибрид. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 73 Views