• Бог си е Бог, и е по-добър от свалячите, защото аз и давам ключове на Джени, които и правят ментални оргазми, а свалячът просто и гали съществото без гаранции за огромно пространство за съвместен Живот, защото и той Свалячът самият не си е изяснил и осветил Живота в пълноценност без противоречия и конфликти със себе си.
    Бог си е Бог, и е по-добър от свалячите, защото аз и давам ключове на Джени, които и правят ментални оргазми, а свалячът просто и гали съществото без гаранции за огромно пространство за съвместен Живот, защото и той Свалячът самият не си е изяснил и осветил Живота в пълноценност без противоречия и конфликти със себе си.
    0 Коментари 0 Споделяния 157 Прегледа
  • Вижте тази песничка. Да си Бог е страдание, но също така и просветление. В песничката се казва God is God и на български език - ujasss eeeyyy, тоест в превод ужас е. Защото да си Бог е Ужас, но Просветление.
    https://www.youtube.com/watch?v=KU-AzCXbLG8
    Вижте тази песничка. Да си Бог е страдание, но също така и просветление. В песничката се казва God is God и на български език - ujasss eeeyyy, тоест в превод ужас е. Защото да си Бог е Ужас, но Просветление. https://www.youtube.com/watch?v=KU-AzCXbLG8
    0 Коментари 0 Споделяния 107 Прегледа
  • Мани мани, не трябва да се занимавам със Жени по принцип, защото трябва да се пазя от опасности. Сложен е Животът и ако не се пазим на какво ще заприличаме. С нашите избори и резултати се превръщаме в Ангели или Дяволи. И така, какво да правиш. Наздраве с една биричка за Живота, но безопасният Живот. 🙂✌️☀️🌙
    Мани мани, не трябва да се занимавам със Жени по принцип, защото трябва да се пазя от опасности. Сложен е Животът и ако не се пазим на какво ще заприличаме. С нашите избори и резултати се превръщаме в Ангели или Дяволи. И така, какво да правиш. Наздраве с една биричка за Живота, но безопасният Живот. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 134 Прегледа
  • Брад Пит има ангажименти Човека и е зает, и с него спряхме да си общуваме, защото звездите на Holywood са така. Аз искам покой, а те нямат покой, ама аз май съм по-добре от тях, и те трябва да ми завиждат, а не аз на тях. 🙂✌️☀️🌙
    Брад Пит има ангажименти Човека и е зает, и с него спряхме да си общуваме, защото звездите на Holywood са така. Аз искам покой, а те нямат покой, ама аз май съм по-добре от тях, и те трябва да ми завиждат, а не аз на тях. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 151 Прегледа
  • Живея си Живота и не обръщам внимание на низости от непросветените хора и психиатрията ми лекува гласовете в главата, като съм лежал няколко пъти в психодиспансера и нямам грижи. 🙂✌️☀️🌙
    Живея си Живота и не обръщам внимание на низости от непросветените хора и психиатрията ми лекува гласовете в главата, като съм лежал няколко пъти в психодиспансера и нямам грижи. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 169 Прегледа
  • Приключихме разговора с Брад Пит и сега със Дженифър Анистън приключих, защото и обясни, че съдбата понякога дава възможно, а понякога дава невъзможно в това време. И вече съм без ангажименти. Мир братя и сестри, и оставете парите за Живота от разума и благородството на човека, а не за Смъртта от лигавщината и лошотията на човека. 🙂✌️☀️🌙
    Приключихме разговора с Брад Пит и сега със Дженифър Анистън приключих, защото и обясни, че съдбата понякога дава възможно, а понякога дава невъзможно в това време. И вече съм без ангажименти. Мир братя и сестри, и оставете парите за Живота от разума и благородството на човека, а не за Смъртта от лигавщината и лошотията на човека. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 156 Прегледа
  • Аз не съм продажен и няма да се продам на Америка за пари. Ще славя България до края на Живота си и в България ще си остана, а пък Америка е дупето на котката, и такива са нещата, защото Парите са Богът на Америка и словото там не е свободно, а Исус Христос е Богът на България и тук словото е свободно. 🙂✌️☀️🌙
    Аз не съм продажен и няма да се продам на Америка за пари. Ще славя България до края на Живота си и в България ще си остана, а пък Америка е дупето на котката, и такива са нещата, защото Парите са Богът на Америка и словото там не е свободно, а Исус Христос е Богът на България и тук словото е свободно. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 109 Прегледа
  • Европа по естество трябва да е в съюз със Русия, а не с Америка. Лимфните възли на котката трябва да са правилни. Не може Сърцето на котката да е вързана за дупето, а трябва да е по посока към главата на котката. Опасно е, защото Дупето иска световно господство, а това не е хубаво да го позволяваме. Защото много ще мирише на лошо, защото в Америка има недоброкачествени практики към себе си и света си. 🙂✌️☀️🌙
    Европа по естество трябва да е в съюз със Русия, а не с Америка. Лимфните възли на котката трябва да са правилни. Не може Сърцето на котката да е вързана за дупето, а трябва да е по посока към главата на котката. Опасно е, защото Дупето иска световно господство, а това не е хубаво да го позволяваме. Защото много ще мирише на лошо, защото в Америка има недоброкачествени практики към себе си и света си. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 88 Прегледа
  • Днес развързахме старите клонки на лозето и го подрязахме и вързахме наново. Ноктите ме болят от тези разплитания на възли, ама така е и в Живота, когато разплиташ някакви човешки съдби, за да не ги боли.
    Днес развързахме старите клонки на лозето и го подрязахме и вързахме наново. Ноктите ме болят от тези разплитания на възли, ама така е и в Живота, когато разплиташ някакви човешки съдби, за да не ги боли.
    0 Коментари 0 Споделяния 86 Прегледа
  • Имаше мъкнене да махна клонките от лозето до нужното място. Аз върша и двете работи, защото само аз мога да мъкна тази суровина, защото съм още млад и мога, а другите помагат да разплитаме възлите на старите клонки, а чичо подрязва и връзва наново лозето. И така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Имаше мъкнене да махна клонките от лозето до нужното място. Аз върша и двете работи, защото само аз мога да мъкна тази суровина, защото съм още млад и мога, а другите помагат да разплитаме възлите на старите клонки, а чичо подрязва и връзва наново лозето. И така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 79 Прегледа