• Свършихме работата по лозето и сме готови да живеем. А сега да си почиваме, и ако изскочи нещо ще споделя. 🙂✌️☀️🌙
    Свършихме работата по лозето и сме готови да живеем. А сега да си почиваме, и ако изскочи нещо ще споделя. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 72 Прегледа
  • Лесно е да се мразим, защото това ни е природна даденост, да залитнеме към бахти тъпака, и нещо криво да се случва в нас, но е трудно да се обичаме, защото това е съзнателна практика към човека до себе си, а не просто някакво сладострастие, което сладострастие е огледалната любов на Мрака спрямо Светлината. Хората на тежестта на Мрака ползват новата технология, която е схеми за пари, а ние Хората без болки и тежести ползваме старата технология, която е работа за пари. Светия Дух ме подсети за тези две технологии. Вече предполагам, че сте придобили представа и образ и форма за Светлото и Тъмното Пиво. Едното е леко за Живота, а другото е тежко за Живота. Просто Дяволът прави Децата си Дяволчета, защото Светия Дух не иска да бъде сама в тази голяма Вселена.
    Лесно е да се мразим, защото това ни е природна даденост, да залитнеме към бахти тъпака, и нещо криво да се случва в нас, но е трудно да се обичаме, защото това е съзнателна практика към човека до себе си, а не просто някакво сладострастие, което сладострастие е огледалната любов на Мрака спрямо Светлината. Хората на тежестта на Мрака ползват новата технология, която е схеми за пари, а ние Хората без болки и тежести ползваме старата технология, която е работа за пари. Светия Дух ме подсети за тези две технологии. Вече предполагам, че сте придобили представа и образ и форма за Светлото и Тъмното Пиво. Едното е леко за Живота, а другото е тежко за Живота. Просто Дяволът прави Децата си Дяволчета, защото Светия Дух не иска да бъде сама в тази голяма Вселена.
    0 Коментари 0 Споделяния 1К Прегледа
  • Ние Светците и Миряните(последователите на светците), когато умрем не се измъчваме в небесната орбита, а получаваме блажено чувство и усещане на разума си, заради енергията на Ангелите, докато Грешниците и Войняните(последователите на грешниците) се измъчват взаимно в бесове и хаос и нерви и разруха помежду си, когато умрат и отидат под Земята, заради енергията на Демоните. В Ада всичко е лудница, а пък в Рая живее върховната висша Вселенска Цивилизация на свръх разумността и прогреса на Живота. Едната картинка е напред във времето към и след греха, а другата картинка е обратното, назад във времето преди и без греха.
    Ние Светците и Миряните(последователите на светците), когато умрем не се измъчваме в небесната орбита, а получаваме блажено чувство и усещане на разума си, заради енергията на Ангелите, докато Грешниците и Войняните(последователите на грешниците) се измъчват взаимно в бесове и хаос и нерви и разруха помежду си, когато умрат и отидат под Земята, заради енергията на Демоните. В Ада всичко е лудница, а пък в Рая живее върховната висша Вселенска Цивилизация на свръх разумността и прогреса на Живота. Едната картинка е напред във времето към и след греха, а другата картинка е обратното, назад във времето преди и без греха.
    0 Коментари 0 Споделяния 76 Прегледа
  • Животът на Земята не е дадена Блаженост и Върховно чувство и усещане на Разума, както е след Земния Живот в Рая, защото Животът на Земята е училището и изпитанието на Човешкото Сърце, като личен избор на Човека си, къде да отиде след Живота си, когато умре. И така, какво да правиш, като последната дума е на Човека. 🙂✌️☀️🌙
    Животът на Земята не е дадена Блаженост и Върховно чувство и усещане на Разума, както е след Земния Живот в Рая, защото Животът на Земята е училището и изпитанието на Човешкото Сърце, като личен избор на Човека си, къде да отиде след Живота си, когато умре. И така, какво да правиш, като последната дума е на Човека. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 72 Прегледа
  • Ние всички сме едно голямо семейство и Светци и Грешници и последователите на Човешките Светли и Тъмни Божества, но просто не се харесваме, защото единият е човек, а другият звяр. 🙂✌️☀️🌙
    Ние всички сме едно голямо семейство и Светци и Грешници и последователите на Човешките Светли и Тъмни Божества, но просто не се харесваме, защото единият е човек, а другият звяр. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 72 Прегледа
  • Няма грижи, ами просто си коткайте Живота си и не ламтете за всичко, защото не всичко е благоприятно, и не всеки човек е в Живота ви за добро, а понякога хората са в живота на хората, за да се пратят взаимно в Ада, и то е по-скоро несъзнателно, но е радост за Дяволчето, което е наша Богиня Майка, защото ще си има компания, когато умрат тези хора, заради това съществуват Дяволски Кошари под формата на Дом, и съответно обратното, Божествени Гнезда, като форма на Дом, за да се пратим взаимно в Рая, когато умрем. 🙂✌️☀️🌙
    Няма грижи, ами просто си коткайте Живота си и не ламтете за всичко, защото не всичко е благоприятно, и не всеки човек е в Живота ви за добро, а понякога хората са в живота на хората, за да се пратят взаимно в Ада, и то е по-скоро несъзнателно, но е радост за Дяволчето, което е наша Богиня Майка, защото ще си има компания, когато умрат тези хора, заради това съществуват Дяволски Кошари под формата на Дом, и съответно обратното, Божествени Гнезда, като форма на Дом, за да се пратим взаимно в Рая, когато умрем. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 66 Прегледа
  • Ето вижте този сайт. Този сайт е Божествено Гнезденце. Ето вижте.
    https://gnezdoto.net
    Ето вижте този сайт. Този сайт е Божествено Гнезденце. Ето вижте. https://gnezdoto.net
    0 Коментари 0 Споделяния 161 Прегледа
  • Писано е, като история на съдби, че няма застраховани хора от падения в житейството(живота) си, защото има там един страшен Дявол, който има пълна власт над нас Хората, и ни прави каквото си иска, и всичко е по нейна милост за нашия Живот, а не че ние сме Велики за своя успех в Живота. Смирение, и нека да започнем да си помагаме към човечност и оправия за всички, защото немощните хора не са виновни, а могъщите сили в Отвъдното са виновни. Това Его какво говори, щуротии, а то е получено, защото сте добре в Живота, а всъщност всичко е дадено от Светия Дух. На Светия Дух трябва да благодарите, а не на себе си, като си изграждате Его. Системните ваши успехи са от системата на Астрала, защото, като ви осени Светия Дух, вашите думи са нейни, а си мислите, че са ваши думи. Всички Светци Пророци са били Проводници на Планетарния Дух, и Светия Дух е говорила през тези Светци. Заради това нека има смирение, защото Християнството е смирено и напълно наясно и напълно съзнателно за нещата, а атеизма и еретизма са хаос от илюзии, и къде е смирението тука, като всичко за вас и вашия Живот е лъжовно, че се мислите, че вие сте постигнали нещо. Както и да е, ами бъдете Човеци(хора).
    Писано е, като история на съдби, че няма застраховани хора от падения в житейството(живота) си, защото има там един страшен Дявол, който има пълна власт над нас Хората, и ни прави каквото си иска, и всичко е по нейна милост за нашия Живот, а не че ние сме Велики за своя успех в Живота. Смирение, и нека да започнем да си помагаме към човечност и оправия за всички, защото немощните хора не са виновни, а могъщите сили в Отвъдното са виновни. Това Его какво говори, щуротии, а то е получено, защото сте добре в Живота, а всъщност всичко е дадено от Светия Дух. На Светия Дух трябва да благодарите, а не на себе си, като си изграждате Его. Системните ваши успехи са от системата на Астрала, защото, като ви осени Светия Дух, вашите думи са нейни, а си мислите, че са ваши думи. Всички Светци Пророци са били Проводници на Планетарния Дух, и Светия Дух е говорила през тези Светци. Заради това нека има смирение, защото Християнството е смирено и напълно наясно и напълно съзнателно за нещата, а атеизма и еретизма са хаос от илюзии, и къде е смирението тука, като всичко за вас и вашия Живот е лъжовно, че се мислите, че вие сте постигнали нещо. Както и да е, ами бъдете Човеци(хора).
    0 Коментари 0 Споделяния 892 Прегледа
  • Дженифър Анистън се влюби в мен, защото и давам любов, като и обяснявам нещата, а не сляпо да я ухажвам. Аз не я ухажвам, ами просто я милвам и жаля и обяснявам недостатъците в Живота и. Те и други Жени са се влюбили в мен, но аз не мога да бъда със всички Жени на Света, които ме харесват. Не че ще бъда с Дженифър Анистън, ами просто няма мира от социалност, и така се случи, а аз искам 50% покой и 50% социална динамика, и заради това добре, че съществува спането. 🙂✌️☀️🌙
    Дженифър Анистън се влюби в мен, защото и давам любов, като и обяснявам нещата, а не сляпо да я ухажвам. Аз не я ухажвам, ами просто я милвам и жаля и обяснявам недостатъците в Живота и. Те и други Жени са се влюбили в мен, но аз не мога да бъда със всички Жени на Света, които ме харесват. Не че ще бъда с Дженифър Анистън, ами просто няма мира от социалност, и така се случи, а аз искам 50% покой и 50% социална динамика, и заради това добре, че съществува спането. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 159 Прегледа
  • Аз искам мой манталитет за Жена, а не чужденка с друг манталитет и друга народопсихология. Искам си своето, а не чуждото. 🙂✌️🔒🔓
    Аз искам мой манталитет за Жена, а не чужденка с друг манталитет и друга народопсихология. Искам си своето, а не чуждото. 🙂✌️🔒🔓
    0 Коментари 0 Споделяния 147 Прегледа