• Не се притеснявайте, защото от повечето неща и саможертви не се умира, така, че бъдете блажени, нищо, че понякога наистина са трудни изпитанията на Живота, ама проява на сила към успех е удовлетворение, и няма грижи. Аз като ми дойде нова свежест в главата, като усещане за Живота ми, ще имам предразположение да спра бирата и цигарите, и да си живея в добродетелта на Живота, който стил на Живот съм избрал за свое удовлетворение, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Не се притеснявайте, защото от повечето неща и саможертви не се умира, така, че бъдете блажени, нищо, че понякога наистина са трудни изпитанията на Живота, ама проява на сила към успех е удовлетворение, и няма грижи. Аз като ми дойде нова свежест в главата, като усещане за Живота ми, ще имам предразположение да спра бирата и цигарите, и да си живея в добродетелта на Живота, който стил на Живот съм избрал за свое удовлетворение, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 787 Просмотры
  • Ето виждате, че и моя Живот не е идеален от всякакви трудни изпитания, защото не са предразположени нещата за Живот, за да е по-мекичко между Хората, тъй като е нужно Човекът да се облагороди, но ще работим за да оправим нещата към Живот на усещането в Човека, и нека се спасим, като Души.
    Ето виждате, че и моя Живот не е идеален от всякакви трудни изпитания, защото не са предразположени нещата за Живот, за да е по-мекичко между Хората, тъй като е нужно Човекът да се облагороди, но ще работим за да оправим нещата към Живот на усещането в Човека, и нека се спасим, като Души.
    0 Комментарии 0 Поделились 78 Просмотры
  • Ето така облагородявам Американският народ. Това е мое слово между мен и Дженифър Анистън, само че е на английски език:
    Тя: I really love the way you talk
    Аз: I understand, because this is human aesthetics, it needs Love, but sometimes Life is harsh and sometimes a person falls into disgrace with himself. Let's give Love to the World, and accept this money simply for food and shelter, not for the games of rich people. 🙂❤️ Thank you, and tell your managers and all your people to be more noble and humane, like the Saints, and not to be sullen, for the sake of money. Look at how the birds live. They don't need money, but the Love of Nature, and a little work to live normally, and what are we humans doing to each other. Bad. 🙂❤️ Don't worry, dear lady. I'm not about money, but about Love between People, which Love does great things, but it is difficult to realize, because this is introversion to the essence of the source of Life, and not just extroversion to fears and demons about money.
    Ето така облагородявам Американският народ. Това е мое слово между мен и Дженифър Анистън, само че е на английски език: Тя: I really love the way you talk Аз: I understand, because this is human aesthetics, it needs Love, but sometimes Life is harsh and sometimes a person falls into disgrace with himself. Let's give Love to the World, and accept this money simply for food and shelter, not for the games of rich people. 🙂❤️ Thank you, and tell your managers and all your people to be more noble and humane, like the Saints, and not to be sullen, for the sake of money. Look at how the birds live. They don't need money, but the Love of Nature, and a little work to live normally, and what are we humans doing to each other. Bad. 🙂❤️ Don't worry, dear lady. I'm not about money, but about Love between People, which Love does great things, but it is difficult to realize, because this is introversion to the essence of the source of Life, and not just extroversion to fears and demons about money.
    0 Комментарии 0 Поделились 919 Просмотры
  • Бог си е Бог. Така е Хора, защото Бог си е Бог, и това съм аз от изборите(решенията) и плодовете(резултатите) на своя Живот. Словото е създало Земята, и Словото ще излекува Земята, защото Словото е началото на всички начала. Не ми е било лесно в Живота, но аз просто намерих сила в себе си да съм това, което съм днес, а Ангелите казват - Чистото Сърце е всичко, и най-вероятно аз съм бил с чисто сърце, за да се получи това, което съм днес.
    Бог си е Бог. Така е Хора, защото Бог си е Бог, и това съм аз от изборите(решенията) и плодовете(резултатите) на своя Живот. Словото е създало Земята, и Словото ще излекува Земята, защото Словото е началото на всички начала. Не ми е било лесно в Живота, но аз просто намерих сила в себе си да съм това, което съм днес, а Ангелите казват - Чистото Сърце е всичко, и най-вероятно аз съм бил с чисто сърце, за да се получи това, което съм днес.
    0 Комментарии 0 Поделились 82 Просмотры
  • И Сатаната си е Сатана в най-черното на Вселенското Съществуване, и Дяволът си е Дявол, който е майка на всичко съществуващо клонящо към черно, и Бог си е Бог със своята Благодат от Извор към Практика на Живот, и така, какво да правиш.
    И Сатаната си е Сатана в най-черното на Вселенското Съществуване, и Дяволът си е Дявол, който е майка на всичко съществуващо клонящо към черно, и Бог си е Бог със своята Благодат от Извор към Практика на Живот, и така, какво да правиш.
    0 Комментарии 0 Поделились 83 Просмотры
  • Благодаря ви за разбирането. Понякога Животът е просто борба да станем по-съвършени и по-добри Хора. Колкото Хора на Земята, толкова съдби има, но с разбиране, грижа и човечност Животът се превръща в Светлина сред Хората.
    Благодаря ви за разбирането. Понякога Животът е просто борба да станем по-съвършени и по-добри Хора. Колкото Хора на Земята, толкова съдби има, но с разбиране, грижа и човечност Животът се превръща в Светлина сред Хората.
    0 Комментарии 0 Поделились 76 Просмотры
  • Колкото повече не правиш нищо, като войни и смърт, заради немощта човешка, толкова по-добре, колкото по-малко навици имаш, като пороци и всякакви излишности в черни схеми, като сажди, толкова по-добре, колкото по-празна ти е главата, толкова по-добре, но като казвам празна, не казвам без знания и интелект, а по-скоро от емоции на дивотата дяволова.
    Колкото повече не правиш нищо, като войни и смърт, заради немощта човешка, толкова по-добре, колкото по-малко навици имаш, като пороци и всякакви излишности в черни схеми, като сажди, толкова по-добре, колкото по-празна ти е главата, толкова по-добре, но като казвам празна, не казвам без знания и интелект, а по-скоро от емоции на дивотата дяволова.
    0 Комментарии 0 Поделились 85 Просмотры
  • https://w-seo.com/digital-pr-brand-mention.html
    https://w-seo.com/digital-pr-brand-mention.html
    0 Комментарии 0 Поделились 174 Просмотры
  • 🔥 Професионалната фурна е сърцето на всяка кухня!
    Но знаете ли, че **правилната инсталация и редовната поддръжка** са ключът към дългия ѝ живот и безпроблемната работа?

    ✔️ По-ниски разходи за ремонти
    ✔️ По-висока ефективност
    ✔️ По-стабилна работа в натоварена кухня

    Ако управлявате ресторант, пекарна или кухня за бързо хранене – тази информация е задължителна.

    📖 Прочетете статията тук:
    https://bgvote.net/instalaciya-i-poddrazhka-na-profesionalni-furni-garanciya-za-dalgoletie-i-efektivnost.html

    #profesionalnakuhnya #restorant #pekarna #kuhnenskooborudvane
    🔥 Професионалната фурна е сърцето на всяка кухня! Но знаете ли, че **правилната инсталация и редовната поддръжка** са ключът към дългия ѝ живот и безпроблемната работа? ✔️ По-ниски разходи за ремонти ✔️ По-висока ефективност ✔️ По-стабилна работа в натоварена кухня Ако управлявате ресторант, пекарна или кухня за бързо хранене – тази информация е задължителна. 📖 Прочетете статията тук: https://bgvote.net/instalaciya-i-poddrazhka-na-profesionalni-furni-garanciya-za-dalgoletie-i-efektivnost.html #profesionalnakuhnya #restorant #pekarna #kuhnenskooborudvane
    Инсталация и поддръжка на професионални фурни – Гаранция за дълголетие и ефективност
    Тази статия достига до Вас благодарение на експертите от furni-horeca.com , приятно четене ...
    0 Комментарии 0 Поделились 4Кб Просмотры
  • Говорим си със Светия Дух и установих, че тя е придала на западния манталитет, "no pain no gain", като дрябва да се изтормозиш със своите пари, за да получиш уж някакви свои пари. "No pain no gain" го има и при нас Светците, но ние го ползваме само за системни неща и нужно за нещо значимо и велико, а Адовите разуми го ползват прекомерно и излишно, и така хората се озлобяват. Горкичките хора, що се занимават да злоупотребяват с човешките значими взаимоотношения, заради парите. Това не е е хубаво прекарване на времето на своите животи. Мъдрите са си го казали. Ако трябва да се вардиш как живееш, значи живееш в общество на идиоти. В здравото общество не се бориш. В здравото общество ти просто живееш.
    Говорим си със Светия Дух и установих, че тя е придала на западния манталитет, "no pain no gain", като дрябва да се изтормозиш със своите пари, за да получиш уж някакви свои пари. "No pain no gain" го има и при нас Светците, но ние го ползваме само за системни неща и нужно за нещо значимо и велико, а Адовите разуми го ползват прекомерно и излишно, и така хората се озлобяват. Горкичките хора, що се занимават да злоупотребяват с човешките значими взаимоотношения, заради парите. Това не е е хубаво прекарване на времето на своите животи. Мъдрите са си го казали. Ако трябва да се вардиш как живееш, значи живееш в общество на идиоти. В здравото общество не се бориш. В здравото общество ти просто живееш.
    0 Комментарии 0 Поделились 161 Просмотры