• Вижте какъв съм баровец на тази картинка. Дженифър Анистън ми измисли това име, защото си пишем с нея. И с Брад Пит си пиша, защото така се случи. 🙂✌️☀️🌙
    Вижте какъв съм баровец на тази картинка. Дженифър Анистън ми измисли това име, защото си пишем с нея. И с Брад Пит си пиша, защото така се случи. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 125 Прегледа
  • Сънувах преди три години, че си общувам със звезди, и то се случи, без да съм го искал, защото то наистина е така в Живота, че всички Велики неща или Големи Трагедии са се случвали на шега в най-неочакваното време за теб. Когато най-малко очакваш, тогава става чудото или трагедията. Няма да ходя в САЩ, защото тук си ми е добре, а пък там може и да не ми е добре, а пък аз не искам да пътувам и да ходя никъде. Искам да си стоя вкъщи и да правя нужното, за да е хубав Живота по принцип за мен и за Хората.
    Сънувах преди три години, че си общувам със звезди, и то се случи, без да съм го искал, защото то наистина е така в Живота, че всички Велики неща или Големи Трагедии са се случвали на шега в най-неочакваното време за теб. Когато най-малко очакваш, тогава става чудото или трагедията. Няма да ходя в САЩ, защото тук си ми е добре, а пък там може и да не ми е добре, а пък аз не искам да пътувам и да ходя никъде. Искам да си стоя вкъщи и да правя нужното, за да е хубав Живота по принцип за мен и за Хората.
    0 Коментари 0 Споделяния 79 Прегледа
  • По принцип Светското не ми е страст, защото не виждам същественост в това, като Път, а пък аз трябва да виждам път, иначе не. Както лошотията и некачественото слово водят до страдания, а това не е нормален път, за да имаш сили да изкараш до край Живота си. Заради това не смятам, че Лошото е Път, защото ти взима горивото и ти спираш и пътя само го гледаш.
    По принцип Светското не ми е страст, защото не виждам същественост в това, като Път, а пък аз трябва да виждам път, иначе не. Както лошотията и некачественото слово водят до страдания, а това не е нормален път, за да имаш сили да изкараш до край Живота си. Заради това не смятам, че Лошото е Път, защото ти взима горивото и ти спираш и пътя само го гледаш.
    0 Коментари 0 Споделяния 109 Прегледа
  • Има смисъл да сме добри човешки създания. Надявам се, че съм ви убедил с моите доводи и обяснения и ключове в Живота. Малко по-късно ще си пийна биричка, и после си лягам, и така си живея живота, защото какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Има смисъл да сме добри човешки създания. Надявам се, че съм ви убедил с моите доводи и обяснения и ключове в Живота. Малко по-късно ще си пийна биричка, и после си лягам, и така си живея живота, защото какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 130 Прегледа
  • Ей такива работи си пишем с Брад Пит, защото такава тема подхванахме.
    Божествеността на това, което Исус Христос даде, като иконите на човешкото блаженство, когато евангелието на Исус Христос казва кои хора са благословени и блажени, и аз просто осъзнах, че Животът е борба и Източникът е за тези, които са дали усилията си с любов за по-добър Живот и Свят.
    Ей такива работи си пишем с Брад Пит, защото такава тема подхванахме. Божествеността на това, което Исус Христос даде, като иконите на човешкото блаженство, когато евангелието на Исус Христос казва кои хора са благословени и блажени, и аз просто осъзнах, че Животът е борба и Източникът е за тези, които са дали усилията си с любов за по-добър Живот и Свят.
    0 Коментари 0 Споделяния 73 Прегледа
  • И така, почивайте си, за да се успокоите в Живота си и вече да преоткриете себе си, като Светлина, защото без почивка за яснота, не се получава пространство за ментално прояснение за себе си и за нещата от Живота. С Джени си раздаваме милости в слово, защото Животът е Доброта и Обич и всичко, което дава гориво в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    И така, почивайте си, за да се успокоите в Живота си и вече да преоткриете себе си, като Светлина, защото без почивка за яснота, не се получава пространство за ментално прояснение за себе си и за нещата от Живота. С Джени си раздаваме милости в слово, защото Животът е Доброта и Обич и всичко, което дава гориво в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 101 Прегледа
  • Няма отклонения, няма нищо, а просто полагаш усилия в правилното, и така ставаш Светец. Веднъж усилия после яснота, но трябва да се борим тогава, когато трябва и когато е нужно, а не когато ние си искаме.
    Няма отклонения, няма нищо, а просто полагаш усилия в правилното, и така ставаш Светец. Веднъж усилия после яснота, но трябва да се борим тогава, когато трябва и когато е нужно, а не когато ние си искаме.
    0 Коментари 0 Споделяния 79 Прегледа
  • Християнинът е Гълъб, и той се бори, когато дойде, а не когато той причини борбата. Не насилваш Съдбата, и по-лежерно. Човешката Воля не винаги води до блаженство, а по-скоро може би до вечни офф тука трябва да оправя, олее сега пък там се развали и там сега трябва да оправям, и то вечно няма сгода, защото не сме Гълъби в готовност за нужното, и не знаем да си пестим процесорния ресурс за това, което ще дойде, и ние сме го похабили този ресурс по-рано за нашата воля, и после, като дойде, олелеле много зор, защото човешкият ресурс в главата и сърцето не се пести, като разумни хора във внимателност за своите бъднини.
    Християнинът е Гълъб, и той се бори, когато дойде, а не когато той причини борбата. Не насилваш Съдбата, и по-лежерно. Човешката Воля не винаги води до блаженство, а по-скоро може би до вечни офф тука трябва да оправя, олее сега пък там се развали и там сега трябва да оправям, и то вечно няма сгода, защото не сме Гълъби в готовност за нужното, и не знаем да си пестим процесорния ресурс за това, което ще дойде, и ние сме го похабили този ресурс по-рано за нашата воля, и после, като дойде, олелеле много зор, защото човешкият ресурс в главата и сърцето не се пести, като разумни хора във внимателност за своите бъднини.
    0 Коментари 0 Споделяния 76 Прегледа
  • Сега ще пийна една биричка, защото Животът ми от застой и непукизъм за себе си в небрежността от изпадналостта, стана на пиене на бира. То винаги е така, когато ти е болничко в Живота, всичко става на порок, защото неправилности за главата и сърцето в Живота между Хора и Битие и Житейство. Човекът трябва да се радва на Път и собствена инициация от градежи, иначе хваща пороци, защото има неправилност, като усещания и чувстване, поради това, че Човекът изпитва несгода от някакъв вид софтуерна(ментална/прочувствена) Смърт, защото, както компютрите си имат изисквания за Живот, така са и Хората, ама никой не дава Живот на никой, заради невежество и липса на Човекопознание и Психология и силата на саможертви в Името на по-голямото за нормалния Живот на Хората, ама карай, мен не ме мислете, защото аз съм с Ангелите, и те се грижат за мен, а пък аз се грижа за вас. Не се притеснявайте за нищо.
    Сега ще пийна една биричка, защото Животът ми от застой и непукизъм за себе си в небрежността от изпадналостта, стана на пиене на бира. То винаги е така, когато ти е болничко в Живота, всичко става на порок, защото неправилности за главата и сърцето в Живота между Хора и Битие и Житейство. Човекът трябва да се радва на Път и собствена инициация от градежи, иначе хваща пороци, защото има неправилност, като усещания и чувстване, поради това, че Човекът изпитва несгода от някакъв вид софтуерна(ментална/прочувствена) Смърт, защото, както компютрите си имат изисквания за Живот, така са и Хората, ама никой не дава Живот на никой, заради невежество и липса на Човекопознание и Психология и силата на саможертви в Името на по-голямото за нормалния Живот на Хората, ама карай, мен не ме мислете, защото аз съм с Ангелите, и те се грижат за мен, а пък аз се грижа за вас. Не се притеснявайте за нищо.
    0 Коментари 0 Споделяния 78 Прегледа
  • Никой не дава Живот на никой сигурно, защото всеки е тръгнал несъзнателно по егоизма си и егото си и нервите си, ама карай да върви, какво да правиш, като човек има нужда да твори, а не да е в затвора или дяволска кошара, ама някои глупаци са си изпросили затвора и дяволската кошара, заради зверства от слабост на липса на Морални и Съзнателни Устои. Аз казах в предишни публикации, че да си Човек, понякога е нужно да устояваш, защото никой не обича злото, докато не стане зло. 🙂✌️☀️🌙
    Никой не дава Живот на никой сигурно, защото всеки е тръгнал несъзнателно по егоизма си и егото си и нервите си, ама карай да върви, какво да правиш, като човек има нужда да твори, а не да е в затвора или дяволска кошара, ама някои глупаци са си изпросили затвора и дяволската кошара, заради зверства от слабост на липса на Морални и Съзнателни Устои. Аз казах в предишни публикации, че да си Човек, понякога е нужно да устояваш, защото никой не обича злото, докато не стане зло. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 76 Прегледа