• Имайте силата на своето слово, чрез правата и чиста мисъл. Аз така укротявам зверовете. Много пъти са ме хапали и съм обръщал другата буза, ама още съм Жив. 🙂✌️☀️🌙
    Имайте силата на своето слово, чрез правата и чиста мисъл. Аз така укротявам зверовете. Много пъти са ме хапали и съм обръщал другата буза, ама още съм Жив. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 112 Прегледа
  • Аз знам, че може би поне във всяко 10-то семейство има по един звяр в човешка плът, ама какво да правиш, като Човекът без Бога е немощен и резултатът е такъв.
    Аз знам, че може би поне във всяко 10-то семейство има по един звяр в човешка плът, ама какво да правиш, като Човекът без Бога е немощен и резултатът е такъв.
    0 Коментари 0 Споделяния 132 Прегледа
  • Аз така в детството укротих един звяр, като обърнах и другата буза, и го умилостивих и станахме приятели. Зверове колко искаш в Обществото, защото не мислим, като будни граждани за индивид и цяло, и всичко е на милостта на случайността, а това е страхотия.
    Аз така в детството укротих един звяр, като обърнах и другата буза, и го умилостивих и станахме приятели. Зверове колко искаш в Обществото, защото не мислим, като будни граждани за индивид и цяло, и всичко е на милостта на случайността, а това е страхотия.
    0 Коментари 0 Споделяния 157 Прегледа
  • И аз съм срещал Човешки Зверове в Живота си, ама съм се оправял някак си преди обладаването и след обладаването. Разплитам и умилостивявам и оцелявам. А Звярът към Звярът не ще оцелее, а Човекът оцелява срещу звяра, защото виждате, че с ум Човекът е станал най-големият хищник с неговите науки и технологии. 🙂✌️☀️🌙
    И аз съм срещал Човешки Зверове в Живота си, ама съм се оправял някак си преди обладаването и след обладаването. Разплитам и умилостивявам и оцелявам. А Звярът към Звярът не ще оцелее, а Човекът оцелява срещу звяра, защото виждате, че с ум Човекът е станал най-големият хищник с неговите науки и технологии. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 1К Прегледа
  • Виждате ли Мафията колко зверства са направили срещу своите, защото всички са зверове. А Полицията да е правила Зверства срещу своите - никога. Така е, ама какво да правиш, като това е Животът - Човек и Звяр.
    Виждате ли Мафията колко зверства са направили срещу своите, защото всички са зверове. А Полицията да е правила Зверства срещу своите - никога. Така е, ама какво да правиш, като това е Животът - Човек и Звяр.
    0 Коментари 0 Споделяния 126 Прегледа
  • Такъв е Животът, и това е положението. И на мен ми е криво и гадно, че има Зверове, ама няма как в Природата да няма, защото и ние Хората сме се пръкнали от Природата и сме Природата.
    Такъв е Животът, и това е положението. И на мен ми е криво и гадно, че има Зверове, ама няма как в Природата да няма, защото и ние Хората сме се пръкнали от Природата и сме Природата.
    0 Коментари 0 Споделяния 148 Прегледа
  • Да сменим темата, че и на мен ми стана тъжно и тегаво. За какво да си бръмчим. Ако се сетя нещо ще споделя. 🙂✌️☀️🌙
    Да сменим темата, че и на мен ми стана тъжно и тегаво. За какво да си бръмчим. Ако се сетя нещо ще споделя. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 119 Прегледа
  • Строител Криводол ремонтира уличката ей тука до у нас. Ще стане много хубаво. Пазете се от Хората и бъдете Творци, защото е късмет(висша воля) да попаднете на звяр или да попаднете на човек. Защото Животът може да бъде и двете, Благословия и Проклятие.
    Строител Криводол ремонтира уличката ей тука до у нас. Ще стане много хубаво. Пазете се от Хората и бъдете Творци, защото е късмет(висша воля) да попаднете на звяр или да попаднете на човек. Защото Животът може да бъде и двете, Благословия и Проклятие.
    0 Коментари 0 Споделяния 107 Прегледа
  • Аз така в Живота с моите Зверове срещнати в Живота. Усещам се преди да е станало късно, защото аз си виждам нещата, защото съм интроверт и преди обладаването и знам всичко, като съм имал допир с Хората, и имам Човекопознание. А някои Хора нямат Човекопознание и загиват от Зверовете, защото не са довидяли да разплетат и да успокоят и да се отдръпнат, а са се забатачили в зверското заплитане в мътната и кървавата Любов или там приятелство. Виждате ли, Умът спасява Човека, а като Човекът няма Акъл много по-лесно загива в градската Джунгла.
    Аз така в Живота с моите Зверове срещнати в Живота. Усещам се преди да е станало късно, защото аз си виждам нещата, защото съм интроверт и преди обладаването и знам всичко, като съм имал допир с Хората, и имам Човекопознание. А някои Хора нямат Човекопознание и загиват от Зверовете, защото не са довидяли да разплетат и да успокоят и да се отдръпнат, а са се забатачили в зверското заплитане в мътната и кървавата Любов или там приятелство. Виждате ли, Умът спасява Човека, а като Човекът няма Акъл много по-лесно загива в градската Джунгла.
    0 Коментари 0 Споделяния 125 Прегледа
  • Аз си знам всичко и нямам въпроси, защото съм се научил на логическите причинно-следствени връзки. Ходете там, където има Цивилизовани Хора, а мизерията я оставете на мен, защото аз за това съм роден, да оправям мизерията, колкото и страшно и страховито да е. Бога ми е дал сила и аз ще я използвам за оправията на Живота.
    Аз си знам всичко и нямам въпроси, защото съм се научил на логическите причинно-следствени връзки. Ходете там, където има Цивилизовани Хора, а мизерията я оставете на мен, защото аз за това съм роден, да оправям мизерията, колкото и страшно и страховито да е. Бога ми е дал сила и аз ще я използвам за оправията на Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 94 Прегледа