• Няма грижи, защото не се притеснявайте излишно, ами просто живейте грамотно за по-малко щети и травми. 🙂✌️☀️🌙
    Няма грижи, защото не се притеснявайте излишно, ами просто живейте грамотно за по-малко щети и травми. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 157 Views
  • По принцип съм си осъзнал, че човешката воля си е малко сгърчена към сгърчени плодове в Живота, защото такава е натурата на човешката природа, прилича си на дяволче в противоречие със естетиката на нещата си. То така, Божественото е красивата естетика в човека, а човешкото е ох, ах, ех в естетиката на човека. 🙂✌️☀️🌙
    По принцип съм си осъзнал, че човешката воля си е малко сгърчена към сгърчени плодове в Живота, защото такава е натурата на човешката природа, прилича си на дяволче в противоречие със естетиката на нещата си. То така, Божественото е красивата естетика в човека, а човешкото е ох, ах, ех в естетиката на човека. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 170 Views
  • Вижте как са ни съчетали и скроили Отца и Светия Дух. Ние сме Човеци, но искаме да получаваме Божествени неща за себе си, и не искаме Човешките сгърчени работи, а пък сме Хора, ама не си понасяме Плодове. Като тази Картинка е Човекът. Скроен от Добро и Зло. По принцип сме се омерзили, като народ към своите политици, заради Човешките плодове и липсата на Божествени Плодове.
    Вижте как са ни съчетали и скроили Отца и Светия Дух. Ние сме Човеци, но искаме да получаваме Божествени неща за себе си, и не искаме Човешките сгърчени работи, а пък сме Хора, ама не си понасяме Плодове. Като тази Картинка е Човекът. Скроен от Добро и Зло. По принцип сме се омерзили, като народ към своите политици, заради Човешките плодове и липсата на Божествени Плодове.
    0 Comments 0 Shares 145 Views
  • Такива са така наречените Мухльовци, както ги описа Иво Сиромахов в своите Словесни Творчества, защото са избрали себе си пред Красотата Божия, и плодовете им са олеле, беги оттука, грозен си. Така става някой път с хората, като не се внимава в училището на Живота. Аз искам да ограмотя хората, за да се радват на себе си и на доброто за тях, а не да живеят спаднало от своите невисоти.
    Такива са така наречените Мухльовци, както ги описа Иво Сиромахов в своите Словесни Творчества, защото са избрали себе си пред Красотата Божия, и плодовете им са олеле, беги оттука, грозен си. Така става някой път с хората, като не се внимава в училището на Живота. Аз искам да ограмотя хората, за да се радват на себе си и на доброто за тях, а не да живеят спаднало от своите невисоти.
    0 Comments 0 Shares 120 Views
  • Бъдете си свестни и адекватни и съществени Мъже и Жени, и това е общо взето. 🙂✌️☀️🌙
    Бъдете си свестни и адекватни и съществени Мъже и Жени, и това е общо взето. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 131 Views
  • Почивайте си вече от тежкия Живот. Като живи създания всеки заслужава една нормална и спокойна система. Оставям ви да си пия следобедното кафе и ако се сетя нещо ще ви пиша.
    Почивайте си вече от тежкия Живот. Като живи създания всеки заслужава една нормална и спокойна система. Оставям ви да си пия следобедното кафе и ако се сетя нещо ще ви пиша.
    0 Comments 0 Shares 168 Views
  • Правете каквото искате, но аз бих предпочел не винаги да съм в контакт и да присъствам навсякъде, защото кочинката си е кочинка, а пък достатъчно се омазах с кал от кочинката, и видях, че не е благо. 🙂✌️☀️🌙
    Правете каквото искате, но аз бих предпочел не винаги да съм в контакт и да присъствам навсякъде, защото кочинката си е кочинка, а пък достатъчно се омазах с кал от кочинката, и видях, че не е благо. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 133 Views
  • По принцип не е благо да се затвърдиш с низостен Дух, защото така се лишаваш от благата на Живота и по-лесното усещане за живеене в Живота. Винаги е по-добре да си по-голям от Живота си, отколкото да си по-дребен от Живота си, а за да се получи това Благоразумие или Неприятност, зависи от това, дали познаваме само кочинката или и нещата извън кочинката. Много е трудно да вразумиш човек, който не е виждал нищо друго, освен кочинката. Като не знае друго Човекът, хората бягат от него, защото плодовете на Живота му са, олеле малеле. 🙂✌️☀️🌙
    По принцип не е благо да се затвърдиш с низостен Дух, защото така се лишаваш от благата на Живота и по-лесното усещане за живеене в Живота. Винаги е по-добре да си по-голям от Живота си, отколкото да си по-дребен от Живота си, а за да се получи това Благоразумие или Неприятност, зависи от това, дали познаваме само кочинката или и нещата извън кочинката. Много е трудно да вразумиш човек, който не е виждал нищо друго, освен кочинката. Като не знае друго Човекът, хората бягат от него, защото плодовете на Живота му са, олеле малеле. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 149 Views
  • Аз по принцип съм несъвпадим за Хората, които познават само Земното и са се оформили, като Атеисти. Познавам тези нрави и усещания на Атеиста, но те са само за Земното, а пък другата половина на нрави и воли за теб са от небесното, които не се виждат от Атеиста, като получаването на липсващото знание за Човека е пълнотата и пълноценността и блаженството на Човека за Мир в себе си и със себе си. И тука пак говорим за ограмотяване, духовно(ментално) облагородяване, защото типичното е да проявиш неразбиране и несвятост и да осъждаш, защото не знаеш другата част от цялата истина, тъй като си Атеист(само едната половина от цялото), а не Християнин(двете половини, като пълна цялост).
    Аз по принцип съм несъвпадим за Хората, които познават само Земното и са се оформили, като Атеисти. Познавам тези нрави и усещания на Атеиста, но те са само за Земното, а пък другата половина на нрави и воли за теб са от небесното, които не се виждат от Атеиста, като получаването на липсващото знание за Човека е пълнотата и пълноценността и блаженството на Човека за Мир в себе си и със себе си. И тука пак говорим за ограмотяване, духовно(ментално) облагородяване, защото типичното е да проявиш неразбиране и несвятост и да осъждаш, защото не знаеш другата част от цялата истина, тъй като си Атеист(само едната половина от цялото), а не Християнин(двете половини, като пълна цялост).
    0 Comments 0 Shares 151 Views
  • Това, което го говоря за Християнството е и за всички Светли Вери, като Будизма и Мюсюлманството и всички Светлини, като Словесен и Прочувствен Човешки Живот. Защото както Историята помни почернянето на Християнството от Инквизицията, така и Исляма помни своето почерняне от Ислямска Държава(ДАЕШ/ИДИЛ), така и Будизма помни своето почерняне от Сектите на Грешниците в Европа, които изкривяват Будизма. Всичко може да се оцвети в черно или бяло, защото съществуват Две Дърва, Два Извора, на Живота(ангелите) и Смъртта(демоните).
    Това, което го говоря за Християнството е и за всички Светли Вери, като Будизма и Мюсюлманството и всички Светлини, като Словесен и Прочувствен Човешки Живот. Защото както Историята помни почернянето на Християнството от Инквизицията, така и Исляма помни своето почерняне от Ислямска Държава(ДАЕШ/ИДИЛ), така и Будизма помни своето почерняне от Сектите на Грешниците в Европа, които изкривяват Будизма. Всичко може да се оцвети в черно или бяло, защото съществуват Две Дърва, Два Извора, на Живота(ангелите) и Смъртта(демоните).
    0 Comments 0 Shares 148 Views