• Има измами към Binance Crypto портфейлите. Звънят през Viber с някакви типичните тревоги, за да вземат информация от вас чрез автоматичен глас робот, за да ви ограбят. Имаше и такива измами към Revolut портфейла и какви ли не безбожия от кривите хора избрали кривия път за своя Живот. Срамота е за Човека да е такова леке и такъв мухльо, като прави такива измами, ама аз съм се извинил на Бога за глупостите на Човека. Карай да върви, защото гнилите ябълки отиват в черната земя, защото не могат да се задържат към Дървото на Живота(извора на живота), за да са практически Живот на нормалност.
    Има измами към Binance Crypto портфейлите. Звънят през Viber с някакви типичните тревоги, за да вземат информация от вас чрез автоматичен глас робот, за да ви ограбят. Имаше и такива измами към Revolut портфейла и какви ли не безбожия от кривите хора избрали кривия път за своя Живот. Срамота е за Човека да е такова леке и такъв мухльо, като прави такива измами, ама аз съм се извинил на Бога за глупостите на Човека. Карай да върви, защото гнилите ябълки отиват в черната земя, защото не могат да се задържат към Дървото на Живота(извора на живота), за да са практически Живот на нормалност.
    0 Комментарии 0 Поделились 297 Просмотры
  • Някой, който ви прави тревога и спешност да знаете, че е измамник. Престъпник срещу Човека, престъпник срещу себе си. Такива са и държавните институции на западното Американско правителство, които институции периодично ги уволняват и заменят, и все Държавните Американски Институции в своите пипала Престъпник излизат, защото те се държат, като измамници за пари, ама карай, все тая. Боклука си е боклук, и като го разбере сам ще се уволни, а ние просто трябва да проявим търпение и да изчакаме враговете ни сами да се избият. 🙂✌️☀️🌙
    Някой, който ви прави тревога и спешност да знаете, че е измамник. Престъпник срещу Човека, престъпник срещу себе си. Такива са и държавните институции на западното Американско правителство, които институции периодично ги уволняват и заменят, и все Държавните Американски Институции в своите пипала Престъпник излизат, защото те се държат, като измамници за пари, ама карай, все тая. Боклука си е боклук, и като го разбере сам ще се уволни, а ние просто трябва да проявим търпение и да изчакаме враговете ни сами да се избият. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 133 Просмотры
  • Дойдоха да отчетат водомера за сметката на водата от ВиК, и така, но слава богу, че от другата година всичко ще е дистанционно, защото има хора, които ги няма в апартаментите, и няма информация за водата, а от другата година дистанционно без посещение на място, и всичко е пей сърце. Еволюция, защото с липса на информация много измами са се случвали.
    Дойдоха да отчетат водомера за сметката на водата от ВиК, и така, но слава богу, че от другата година всичко ще е дистанционно, защото има хора, които ги няма в апартаментите, и няма информация за водата, а от другата година дистанционно без посещение на място, и всичко е пей сърце. Еволюция, защото с липса на информация много измами са се случвали.
    0 Комментарии 0 Поделились 184 Просмотры
  • Аз съм в услуга за спасение на Човека, защото ме е яд за света на Човека, че Човекът се погубва ей така за нищото. Аз също съм част от този свят, и заради това правя каквото мога за оправия и уредия за блаженството на Човека в Живота.
    Аз съм в услуга за спасение на Човека, защото ме е яд за света на Човека, че Човекът се погубва ей така за нищото. Аз също съм част от този свят, и заради това правя каквото мога за оправия и уредия за блаженството на Човека в Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 145 Просмотры
  • Аз в младините колко глупости съм правил, поради порив на дивото на Светия Дух, ама Извънземното Отченце ме облада и ми прости и ме изгради, като това, което съм днес. Страшно е, но Сърцето е важно, защото то подлежи на изпити, и аз ги издържах всичките изпити успешно, нищо, че съм правил грешки в несъзнателност преди обладаването ми, но важното е накрая, кой е, и защо е, и каква му е целевата жизненост, заради това, че се е пръкнал в този Живот спрямо своите разбирания и духовни убеждения.
    Аз в младините колко глупости съм правил, поради порив на дивото на Светия Дух, ама Извънземното Отченце ме облада и ми прости и ме изгради, като това, което съм днес. Страшно е, но Сърцето е важно, защото то подлежи на изпити, и аз ги издържах всичките изпити успешно, нищо, че съм правил грешки в несъзнателност преди обладаването ми, но важното е накрая, кой е, и защо е, и каква му е целевата жизненост, заради това, че се е пръкнал в този Живот спрямо своите разбирания и духовни убеждения.
    0 Комментарии 0 Поделились 143 Просмотры
  • Ей чудаци ще ви уволня. Вижте какво се случва по новините в телевизиите. Мирясайте се, защото никой не иска смърт, никой не иска да умре.
    Ей чудаци ще ви уволня. Вижте какво се случва по новините в телевизиите. Мирясайте се, защото никой не иска смърт, никой не иска да умре.
    0 Комментарии 0 Поделились 216 Просмотры
  • Опасно е, защото разни хора, разни идеали и разни конфликти. Мизерията е голяма, ама ние ще оцелеем, защото нищо лошо не сме направили, а пък гневните ще си ядат плодовете от своите трудове, защото такава им е кривината на Емоцията, че да се получи Войната с Иран и САЩ и Израел. Ей лигльовци ще ви уволня, ама аз нямам власт над нищо, така че вие самите се уволнете. 🙂✌️☀️🌙
    Опасно е, защото разни хора, разни идеали и разни конфликти. Мизерията е голяма, ама ние ще оцелеем, защото нищо лошо не сме направили, а пък гневните ще си ядат плодовете от своите трудове, защото такава им е кривината на Емоцията, че да се получи Войната с Иран и САЩ и Израел. Ей лигльовци ще ви уволня, ама аз нямам власт над нищо, така че вие самите се уволнете. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 106 Просмотры
  • В земното научено, и точки на уж възвишени земни цели, но в земното, а не в цялото с духовното, и така са научени американците, че да станат толкова глупави за Духовното и Небесното, и да са противни, заради само земното научено без духовното. Поне за мен е така, а за вас не знам. Кадърни са, но Хората са нещастни, защото им липсва пълнота в себе си, и заради това стават истеричните атентати в САЩ на убийства по улиците и училищата.
    В земното научено, и точки на уж възвишени земни цели, но в земното, а не в цялото с духовното, и така са научени американците, че да станат толкова глупави за Духовното и Небесното, и да са противни, заради само земното научено без духовното. Поне за мен е така, а за вас не знам. Кадърни са, но Хората са нещастни, защото им липсва пълнота в себе си, и заради това стават истеричните атентати в САЩ на убийства по улиците и училищата.
    0 Комментарии 0 Поделились 166 Просмотры
  • Трябва да се лекуват нещата, като американският ощетен народ. Лекувайте, защото това е Божие призвание, и ваше е Царството Небесно щом добро сте направили.
    Трябва да се лекуват нещата, като американският ощетен народ. Лекувайте, защото това е Божие призвание, и ваше е Царството Небесно щом добро сте направили.
    0 Комментарии 0 Поделились 116 Просмотры
  • От кога говоря за Мир и Любов и Мъдрост, и нека облажим всички с хубостта на Мира и Любовта и Мъдростта. Беден е Американският Народ, но ще го направим Богат чрез нашата Интелигенция.
    От кога говоря за Мир и Любов и Мъдрост, и нека облажим всички с хубостта на Мира и Любовта и Мъдростта. Беден е Американският Народ, но ще го направим Богат чрез нашата Интелигенция.
    0 Комментарии 0 Поделились 127 Просмотры