• Западът е избрал грешен път, че дава пари за войни, а в тяхната сърцевина хора страдат от немотия. Това да си прошляк(клошар) в Душата и Сърцето не е лесно, че да няма клошари по улиците. 🙂✌️☀️🌙
    Западът е избрал грешен път, че дава пари за войни, а в тяхната сърцевина хора страдат от немотия. Това да си прошляк(клошар) в Душата и Сърцето не е лесно, че да няма клошари по улиците. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 93 Прегледа
  • Света Майка Тереза е дала много, а е нямала нищо съществено, и е натрупала небесно богатство, като е помогнала на бедните хора. От малкото към многото, защото аз търсих щастието в малкото и станах Светец, и имам възможност да направя голямото, като направих няколко чудеса, които споменах във facebook, а другите веднага искат голямото без малкото без плътност на Съзнание и Дух. Е как да стане пълнотата в Човека за пълноценен Живот и пълно Душевно Щастие на Сърцето(характера). Те това не могат да го разберат Хората от запада.
    Света Майка Тереза е дала много, а е нямала нищо съществено, и е натрупала небесно богатство, като е помогнала на бедните хора. От малкото към многото, защото аз търсих щастието в малкото и станах Светец, и имам възможност да направя голямото, като направих няколко чудеса, които споменах във facebook, а другите веднага искат голямото без малкото без плътност на Съзнание и Дух. Е как да стане пълнотата в Човека за пълноценен Живот и пълно Душевно Щастие на Сърцето(характера). Те това не могат да го разберат Хората от запада.
    0 Коментари 0 Споделяния 176 Прегледа
  • Ще ме канонизират, когато умра, като Свети Димитър Втори Велики, но това не е най-важното, поради деянията на това, че чудотворно съживих лековита улична чешма в град София и излекувах стотици Хора, и като индивидуално излекувах някои Хора около моите познати, но най-важното е Светият Живот в Христа и Благоденствието на Бога, който Бог е дал Благоденствието на Христа за Хората, за да пребъдат Хората в Христа на Бога, защото Богът и Христа са едно в Божественото от Небето до Земята.
    Ще ме канонизират, когато умра, като Свети Димитър Втори Велики, но това не е най-важното, поради деянията на това, че чудотворно съживих лековита улична чешма в град София и излекувах стотици Хора, и като индивидуално излекувах някои Хора около моите познати, но най-важното е Светият Живот в Христа и Благоденствието на Бога, който Бог е дал Благоденствието на Христа за Хората, за да пребъдат Хората в Христа на Бога, защото Богът и Христа са едно в Божественото от Небето до Земята.
    0 Коментари 0 Споделяния 114 Прегледа
  • Статистиката е че Българите са едни от най-нещастните в Света, защото Светът върви на зле, а Българите са свестни и знаят, че това са идиоти, които са по-неграмотни от българския народ, и знаят, че българите са обвързани със загиващия свят, и заради това са едни от най-нещастните в Света, а не че Душевно са зле, като Американците и другите им себеподобни по карма в Европа. Ние не сме душевно зле, а другите са душевно зле, обаче сме зависими от тях, тоест ние зависим от душевното зле на Света. Ние Зависим от идиоти.
    Статистиката е че Българите са едни от най-нещастните в Света, защото Светът върви на зле, а Българите са свестни и знаят, че това са идиоти, които са по-неграмотни от българския народ, и знаят, че българите са обвързани със загиващия свят, и заради това са едни от най-нещастните в Света, а не че Душевно са зле, като Американците и другите им себеподобни по карма в Европа. Ние не сме душевно зле, а другите са душевно зле, обаче сме зависими от тях, тоест ние зависим от душевното зле на Света. Ние Зависим от идиоти.
    0 Коментари 0 Споделяния 194 Прегледа
  • Както и да е. Оставям ви да си допия бирата и после си лягам и продължавам да живея утре и другиден и всякога.
    Както и да е. Оставям ви да си допия бирата и после си лягам и продължавам да живея утре и другиден и всякога.
    0 Коментари 0 Споделяния 168 Прегледа
  • Вижте, нощ е и лека нощ.
    Вижте, нощ е и лека нощ.
    0 Коментари 0 Споделяния 146 Прегледа
  • Добро Утро. Вижте Ден е. Лаптопа ми е прозореца да гледам Света. Хубаво е Хората да намерят своя Мир в Живота и да няма грижи и главоболия за никой. Хайде да си пием кафето и да се радваме на хубавия Живот, защото сме си го направили хубаво. 🙂✌️☀️🌙
    Добро Утро. Вижте Ден е. Лаптопа ми е прозореца да гледам Света. Хубаво е Хората да намерят своя Мир в Живота и да няма грижи и главоболия за никой. Хайде да си пием кафето и да се радваме на хубавия Живот, защото сме си го направили хубаво. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 159 Прегледа
  • Знам, че думата Славянство е изкуствено измислена, заради държавните политики на някакви хора, но не се ядосвайте, че е измислица, а просто гледайте плодът(резултата) от това нещо, като тази изкуствена дума Славянство е обединила братските народи на източна Европа, и е било за добро. Всяко зло за добро момчета и момичета, и няма да се ядосвате, а просто се жалете и мислете съществено, а не локално несвято. 🙂✌️☀️🌙
    Знам, че думата Славянство е изкуствено измислена, заради държавните политики на някакви хора, но не се ядосвайте, че е измислица, а просто гледайте плодът(резултата) от това нещо, като тази изкуствена дума Славянство е обединила братските народи на източна Европа, и е било за добро. Всяко зло за добро момчета и момичета, и няма да се ядосвате, а просто се жалете и мислете съществено, а не локално несвято. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 139 Прегледа
  • Нека се обичаме вече, и да не се ядосваме за някакви временни щуротии в Живота. Пазете си психическото и емоционалното здраве, и не учете сърцето(характера) си на навици на падения и деградация и лошотия. 🙂✌️☀️🌙
    Нека се обичаме вече, и да не се ядосваме за някакви временни щуротии в Живота. Пазете си психическото и емоционалното здраве, и не учете сърцето(характера) си на навици на падения и деградация и лошотия. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 142 Прегледа
  • То и аз понякога се ядосвам, но винаги е съзнателно в разум и не греша, като тоест няма болка и страдание за никой, ами просто изправление(изправяне) и поучение. Ама няма грижи. 🙂✌️☀️🌙
    То и аз понякога се ядосвам, но винаги е съзнателно в разум и не греша, като тоест няма болка и страдание за никой, ами просто изправление(изправяне) и поучение. Ама няма грижи. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 153 Прегледа