• Трябва човек да си усеща кога да изправи в правота и светлина с Божият Гняв и кога да подаде другата буза. Не знам и аз, просто информирам, че да устоим и да сме удовлетворени от себе си, че сме били съществени за цялото от нас самите.
    Трябва човек да си усеща кога да изправи в правота и светлина с Божият Гняв и кога да подаде другата буза. Не знам и аз, просто информирам, че да устоим и да сме удовлетворени от себе си, че сме били съществени за цялото от нас самите.
    0 Comments 0 Shares 184 Views
  • Не знам, някак си, как да го кажа. Бъдете свестни и състоятелни Мъже за нещата си, а не бъдете афектирани Жени от болката на своя Цикъл. Опасно е, защото нерви и недоволства и всякакви неща има в теченията на нещата във времето, и то е лудница, а пък аз пледирам за ред и нормалност за нещата в Живота, които хората си държат и поддържат и имат и стопанисват, и така, какво да правиш.
    Не знам, някак си, как да го кажа. Бъдете свестни и състоятелни Мъже за нещата си, а не бъдете афектирани Жени от болката на своя Цикъл. Опасно е, защото нерви и недоволства и всякакви неща има в теченията на нещата във времето, и то е лудница, а пък аз пледирам за ред и нормалност за нещата в Живота, които хората си държат и поддържат и имат и стопанисват, и така, какво да правиш.
    0 Comments 0 Shares 193 Views
  • Бъдете Блажени, защото повечето страхове не водят до буквална смърт, а просто ние си го внушаваме това. Дори пред страха, някак си си знайте винаги, че ще го преодолеете, както аз пред ужаса на болката от изкушението на Злия Дух(забранения плод) се справих, защото така се нагласих психически, че няма друг път освен да се справя, защото го приех за нормална даденост от това мило създание наречено Небесен Ангел, и се справих, нищо, че после си поплаках, защото много болеше и си беше истински ужас на Живот и Смърт за Духа ми.
    Бъдете Блажени, защото повечето страхове не водят до буквална смърт, а просто ние си го внушаваме това. Дори пред страха, някак си си знайте винаги, че ще го преодолеете, както аз пред ужаса на болката от изкушението на Злия Дух(забранения плод) се справих, защото така се нагласих психически, че няма друг път освен да се справя, защото го приех за нормална даденост от това мило създание наречено Небесен Ангел, и се справих, нищо, че после си поплаках, защото много болеше и си беше истински ужас на Живот и Смърт за Духа ми.
    0 Comments 0 Shares 198 Views
  • Да така е, трудно е и страшно е, защото и аз със своите психясвания и психози и пребледнявания мислих, че ще умра, защото толкова тъмно и болезнено, но държиш фронта някак си психически настроен към ориентир на спокойствие, колкото и да е трудно, и така не съм грешал никога срещу хората. Както казах, в най-бурните времена най-голямо спокойствие и разум(разумност) трябва да запазим. Защото не бива да има едновременно много активни бури, защото така ще се самоубие Човешкият Род(цивилизация).
    Да така е, трудно е и страшно е, защото и аз със своите психясвания и психози и пребледнявания мислих, че ще умра, защото толкова тъмно и болезнено, но държиш фронта някак си психически настроен към ориентир на спокойствие, колкото и да е трудно, и така не съм грешал никога срещу хората. Както казах, в най-бурните времена най-голямо спокойствие и разум(разумност) трябва да запазим. Защото не бива да има едновременно много активни бури, защото така ще се самоубие Човешкият Род(цивилизация).
    0 Comments 0 Shares 180 Views
  • Бъдете Сияние на Съзнание, което със своя си похват и метод на свят и смирен и вървящ към всичко светло, да се спасява, защото и аз много болки и страдания и страхотии и агонии съм преживял в тая щурава глава, ама съм устоявал на болките и мизериите, защото си имам визията за нещата към нормалност за течението на астралните планети и влияния към нашия свят за да бъде Животът на Земята Красота и всичко най-хубаво, без значение, че мен ме боли. Пак казвам, то си е до психическа нагласа и личностен похват за нещата, като на това се нарича Духовна Сила, колкото и да е страшно и да боли и да е тъмно, ти вървиш срещу течението на своята Болка към Извора на поточето.
    Бъдете Сияние на Съзнание, което със своя си похват и метод на свят и смирен и вървящ към всичко светло, да се спасява, защото и аз много болки и страдания и страхотии и агонии съм преживял в тая щурава глава, ама съм устоявал на болките и мизериите, защото си имам визията за нещата към нормалност за течението на астралните планети и влияния към нашия свят за да бъде Животът на Земята Красота и всичко най-хубаво, без значение, че мен ме боли. Пак казвам, то си е до психическа нагласа и личностен похват за нещата, като на това се нарича Духовна Сила, колкото и да е страшно и да боли и да е тъмно, ти вървиш срещу течението на своята Болка към Извора на поточето.
    0 Comments 0 Shares 166 Views
  • В дадената ситуация може да се образува болка и някакво страдание, но вървенето срещу болката си е разумност към Извора на Поточето, а Изворът на Поточето са ключовете на дадената ситуация в Живота, които ключове лекуват Човека и ситуацията се успокоява. Пак казвам, трудно е, но то това е удовлетворението от Победата над щуротиите в Живота, а не щуротиите в Живота теб да победят.
    В дадената ситуация може да се образува болка и някакво страдание, но вървенето срещу болката си е разумност към Извора на Поточето, а Изворът на Поточето са ключовете на дадената ситуация в Живота, които ключове лекуват Човека и ситуацията се успокоява. Пак казвам, трудно е, но то това е удовлетворението от Победата над щуротиите в Живота, а не щуротиите в Живота теб да победят.
    0 Comments 0 Shares 167 Views
  • Това да ти е мръсен характера към побоища и скандали и насилия у дома и навсякъде не е духовна сила, а точно обратното, защото вървиш по течението на болката си, по течението на реката, тоест избираш лесния път на слаба проява за своя потенциал на Божество. По принцип се бъркаше Мръсотията на характера към остроумие и лошо и нахакано отношение за сила, но това не е сила, това плътство, а знаете плодовете на плътта какви са, и знаете плодовете на духа какви са.
    Това да ти е мръсен характера към побоища и скандали и насилия у дома и навсякъде не е духовна сила, а точно обратното, защото вървиш по течението на болката си, по течението на реката, тоест избираш лесния път на слаба проява за своя потенциал на Божество. По принцип се бъркаше Мръсотията на характера към остроумие и лошо и нахакано отношение за сила, но това не е сила, това плътство, а знаете плодовете на плътта какви са, и знаете плодовете на духа какви са.
    0 Comments 0 Shares 154 Views
  • То така, всякакви неприятности и нерви и страхотии има между хората и държавите, но съзнанието си знае що иска за себе си. 🙂✌️☀️🌙
    То така, всякакви неприятности и нерви и страхотии има между хората и държавите, но съзнанието си знае що иска за себе си. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 167 Views
  • То и аз съм Дявол(емоция) на Хаоса и Разрухата, но съм ограмотен от Блаженството Божие. Грамотността краси Човека. 🙂✌️☀️🌙
    То и аз съм Дявол(емоция) на Хаоса и Разрухата, но съм ограмотен от Блаженството Божие. Грамотността краси Човека. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 190 Views
  • То цаката е да се облагородят Човешките Свободни Воли, а не да се дърпат и бутат от манипулативности(манипулации/мръсно отношение, което не е обич[нормалност]) към създаването на дразнения и провокации и хаос и разруха.
    То цаката е да се облагородят Човешките Свободни Воли, а не да се дърпат и бутат от манипулативности(манипулации/мръсно отношение, което не е обич[нормалност]) към създаването на дразнения и провокации и хаос и разруха.
    0 Comments 0 Shares 197 Views