• То е така, че Свежестта на Извора на Живот е Изтока, а пък застоялото и разваленото е Запада. Кой ви е карал да вървите към развалата. Уж силни характери уж туй уж онуй, ама вътрешно нямат никакви морални устои и изправления, ама иначе имат самочувствие за Величие. Какви страшни заблуди и илюзии, защото, ако вътре не устояваш, какво очакваш за навън да бъдеш. Не излизайте от консервата на Живота, защото ето това се случва със Света - развала и разруха.
    То е така, че Свежестта на Извора на Живот е Изтока, а пък застоялото и разваленото е Запада. Кой ви е карал да вървите към развалата. Уж силни характери уж туй уж онуй, ама вътрешно нямат никакви морални устои и изправления, ама иначе имат самочувствие за Величие. Какви страшни заблуди и илюзии, защото, ако вътре не устояваш, какво очакваш за навън да бъдеш. Не излизайте от консервата на Живота, защото ето това се случва със Света - развала и разруха.
    0 Коментари 0 Споделяния 583 Прегледа
  • Просто Палавостта и престъпленията идват от остроумниците на Запада, и после убийства на Деца и всякакви Зверства в 21-ви век, а Светът е помъдрял, ама всичко е измама, защото лесно се разваля Човек, като не се е самоизградил, като нормална личност за себе си и света си, и после пищялки всякакви, че са много пищни и свежи и WoW. Ей пънкари, я да се кротнете. 🙂✌️☀️🌙
    Просто Палавостта и престъпленията идват от остроумниците на Запада, и после убийства на Деца и всякакви Зверства в 21-ви век, а Светът е помъдрял, ама всичко е измама, защото лесно се разваля Човек, като не се е самоизградил, като нормална личност за себе си и света си, и после пищялки всякакви, че са много пищни и свежи и WoW. Ей пънкари, я да се кротнете. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 174 Прегледа
  • Аз ви казах, че е опасно, защото, докато се усетиш, ти вече си влязъл в кочинката, и заради това казвам, че трябва да се внимава в Училището на Живота, и да устоявате към Мир и Миииирно и въздух и свежест и нищо в главата, а не всякакви щуротии в Живота, като все едно нямате усещане за самосъхранение, заради точно Несъзнателния Живот и липса оформеност(форма/образ/образование/грамотност) на характера(сърцето) и Духовните Убеждения(ключовете в духа за живот и вселена).
    Аз ви казах, че е опасно, защото, докато се усетиш, ти вече си влязъл в кочинката, и заради това казвам, че трябва да се внимава в Училището на Живота, и да устоявате към Мир и Миииирно и въздух и свежест и нищо в главата, а не всякакви щуротии в Живота, като все едно нямате усещане за самосъхранение, заради точно Несъзнателния Живот и липса оформеност(форма/образ/образование/грамотност) на характера(сърцето) и Духовните Убеждения(ключовете в духа за живот и вселена).
    0 Коментари 0 Споделяния 698 Прегледа
  • Всичко е свързано Хора. От Личност към Свят и от Свят към Личност, защото всичко е едно цяло и индивидът е в цялото, и като има недоброкачествени движения на мисълта и нещата понякога се развалят, защото е опасно от неграмотност и залитания към всичко не добро за резултатите(плодовете) на Живота, и после кръв и мизерия.
    Всичко е свързано Хора. От Личност към Свят и от Свят към Личност, защото всичко е едно цяло и индивидът е в цялото, и като има недоброкачествени движения на мисълта и нещата понякога се развалят, защото е опасно от неграмотност и залитания към всичко не добро за резултатите(плодовете) на Живота, и после кръв и мизерия.
    0 Коментари 0 Споделяния 186 Прегледа
  • Опасно е от всякаквите Държави, защото понякога си носят войните за реализация, ама това е от страхове и бесове, заради запушени чакри, и враждебност, заради тези бесове и страхове, и как да живеем нормално, като никой не може да ни гарантира дълготраен мир, защото дива политическа и геополитическа социалност на тези страхове и бесове.
    Опасно е от всякаквите Държави, защото понякога си носят войните за реализация, ама това е от страхове и бесове, заради запушени чакри, и враждебност, заради тези бесове и страхове, и как да живеем нормално, като никой не може да ни гарантира дълготраен мир, защото дива политическа и геополитическа социалност на тези страхове и бесове.
    0 Коментари 0 Споделяния 189 Прегледа
  • https://seocompany24.com/2026/01/25/%d1%81%d0%b8%d0%bb%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d0%bb%d0%b8%d0%bd%d0%ba-%d0%b1%d0%b8%d0%bb%d0%b4%d0%b8%d0%bd%d0%b3%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-seo-%d0%b8-geo-%d0%b4%d0%b8%d0%b3%d0%b8%d1%82%d0%b0%d0%bb/
    https://seocompany24.com/2026/01/25/%d1%81%d0%b8%d0%bb%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%bd%d0%b0-%d0%bb%d0%b8%d0%bd%d0%ba-%d0%b1%d0%b8%d0%bb%d0%b4%d0%b8%d0%bd%d0%b3%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-seo-%d0%b8-geo-%d0%b4%d0%b8%d0%b3%d0%b8%d1%82%d0%b0%d0%bb/
    SEOCOMPANY24.COM
    Силата на Линк Билдинга за SEO и GEO: Дигиталното завладяване на територии - Digital group
    В съвременната търсеща машина локалният и регионалният контекст са по-важни от всякога. Линк билдингът вече не се измерва само с
    0 Коментари 0 Споделяния 881 Прегледа
  • Това исках да кажа, защото се ядосах и пробудих от Словото на Лидера на Политическа Партия Възраждане от предходното youtube видео клипче. Бъдете нормални хора и стига вече страдания от хора за хора.
    Това исках да кажа, защото се ядосах и пробудих от Словото на Лидера на Политическа Партия Възраждане от предходното youtube видео клипче. Бъдете нормални хора и стига вече страдания от хора за хора.
    0 Коментари 0 Споделяния 180 Прегледа
  • Хайде да се обичаме вече. Хем да се изправяме, хем да се обичаме, и така. Святост, цялост, пълнота, пълноценност.
    Хайде да се обичаме вече. Хем да се изправяме, хем да се обичаме, и така. Святост, цялост, пълнота, пълноценност.
    0 Коментари 0 Споделяния 173 Прегледа
  • Аз по принцип не искам да взимам отношения за всичко, че да се счупвам от всичко, защото всички са прави и криви по отделните сегменти на нещата в цялостното взаимоотношения на тези Политически и Геополитически Социални Динамики и Щуротии. За всичко си има Хора, защото всеки Човек е веж в едно и невеж в друго, и така, какво да правиш.
    Аз по принцип не искам да взимам отношения за всичко, че да се счупвам от всичко, защото всички са прави и криви по отделните сегменти на нещата в цялостното взаимоотношения на тези Политически и Геополитически Социални Динамики и Щуротии. За всичко си има Хора, защото всеки Човек е веж в едно и невеж в друго, и така, какво да правиш.
    0 Коментари 0 Споделяния 166 Прегледа
  • Хубаво е да сте гъвкави в интелигентността си, защото понякога трябва решителност, но понякога трябва дипломация, защото не всяко време е правилно за решимост и не всяко време е правилно за увъртане. Защото сега примерно САЩ и нейните сили искат нещо от Иран. Хубаво ти искаш, но направи така, че да е тихо в това време на едни са ядосани за нещо от някакви страхове и бесове, а други са атакувани, заради тези бесове и страхове, а пък винаги си знайте, че течението на времето се мени, и сега непостигната цел на Иран не трябва да става буря с другата буря, а да изчака да улегнат времената в спокойствие и просто да се редуват бурите, а не да са едновременно активни, защото се получава кръв и мизерия, и виждате, че в това малко епизодче от време е нужна дипломация и в другото периодче от време е нужна решимост, но не да се образува хаос, защото си мислим, че няма да има друго време за наш просперитет и прогрес, а просто по-интелигентно и по-усезаемо към Астрал и време течения и решения и търпения и всичко чрез някак си душевно чувстване на времена и действия и мъдрост и разумност, и то е сложно, защото не всякога си пасваме на времето с нашите действия или изчаквания, и то така се образува, че всички са прави, но и всички са криви, и то аз, заради това пледирам за проява на Святост, както Светците учат, за да не си чупим главата от време течението, в което не винаги сме постъпили правилно.
    Хубаво е да сте гъвкави в интелигентността си, защото понякога трябва решителност, но понякога трябва дипломация, защото не всяко време е правилно за решимост и не всяко време е правилно за увъртане. Защото сега примерно САЩ и нейните сили искат нещо от Иран. Хубаво ти искаш, но направи така, че да е тихо в това време на едни са ядосани за нещо от някакви страхове и бесове, а други са атакувани, заради тези бесове и страхове, а пък винаги си знайте, че течението на времето се мени, и сега непостигната цел на Иран не трябва да става буря с другата буря, а да изчака да улегнат времената в спокойствие и просто да се редуват бурите, а не да са едновременно активни, защото се получава кръв и мизерия, и виждате, че в това малко епизодче от време е нужна дипломация и в другото периодче от време е нужна решимост, но не да се образува хаос, защото си мислим, че няма да има друго време за наш просперитет и прогрес, а просто по-интелигентно и по-усезаемо към Астрал и време течения и решения и търпения и всичко чрез някак си душевно чувстване на времена и действия и мъдрост и разумност, и то е сложно, защото не всякога си пасваме на времето с нашите действия или изчаквания, и то така се образува, че всички са прави, но и всички са криви, и то аз, заради това пледирам за проява на Святост, както Светците учат, за да не си чупим главата от време течението, в което не винаги сме постъпили правилно.
    0 Коментари 0 Споделяния 159 Прегледа