• Има една книга, която се казва Мамник, и даже има сериал по БНТ, който сериал е направен по тази книга. Разправя се за Проклятие, което е създало един зловещ Гарван, и този Гарван тормози Хората и трупа сили от Страданията на Хората, защото такова е проклятието. И трябва да унищожиш енергийният източник на това проклятие, и вече няма да се тормозят Хората. Опасно е, защото всичко съществува, и нека бъдем по смирени, за да сме във вибрация, която усеща и долавя и вижда повече, а не да сме военнолюбци, и да избираме лошото за себе си, защото каквото дадеш, това ще получиш. Това исках да кажа и си почивайте вече в нормалност за вашите Животи.
    Има една книга, която се казва Мамник, и даже има сериал по БНТ, който сериал е направен по тази книга. Разправя се за Проклятие, което е създало един зловещ Гарван, и този Гарван тормози Хората и трупа сили от Страданията на Хората, защото такова е проклятието. И трябва да унищожиш енергийният източник на това проклятие, и вече няма да се тормозят Хората. Опасно е, защото всичко съществува, и нека бъдем по смирени, за да сме във вибрация, която усеща и долавя и вижда повече, а не да сме военнолюбци, и да избираме лошото за себе си, защото каквото дадеш, това ще получиш. Това исках да кажа и си почивайте вече в нормалност за вашите Животи.
    0 Comments 0 Shares 152 Views
  • Да не говорим за лошотия, защото каквото си мислим ние Хората, на това учим Разума на Планетата, а тя е много дейна и много реализираща нашите вълнения и мислови и мечти и всичко, и така, Животът е динамика от Вълнения и Щуротии и Хубости. Не говоря за войните по света, защото няма нужда да усилвам ефекта, ами те ще си се оправят Хората все някак си. И те така те, ама аз какво да направя, че има войни, защото аз отговарям за своята си воля и нямам власт над чуждите воли, колкото и немощно и страшно да е, докато някои хора съзнателно или подсъзнателно искат власт над чуждите воли и така си развалят ума и сърцето.
    Да не говорим за лошотия, защото каквото си мислим ние Хората, на това учим Разума на Планетата, а тя е много дейна и много реализираща нашите вълнения и мислови и мечти и всичко, и така, Животът е динамика от Вълнения и Щуротии и Хубости. Не говоря за войните по света, защото няма нужда да усилвам ефекта, ами те ще си се оправят Хората все някак си. И те така те, ама аз какво да направя, че има войни, защото аз отговарям за своята си воля и нямам власт над чуждите воли, колкото и немощно и страшно да е, докато някои хора съзнателно или подсъзнателно искат власт над чуждите воли и така си развалят ума и сърцето.
    0 Comments 0 Shares 533 Views
  • Сърдят се хората от недоверие помежду си, че може да няма разум(разумност) в ядрените сили на Света, и всичко е от страхове, за да няма мизерия, и понякога заради това се получава мизерия, за да се оправи мизерията. То така са си невидимите закономерности на Сътворението, като преди изгрев е най-тъмно.
    Сърдят се хората от недоверие помежду си, че може да няма разум(разумност) в ядрените сили на Света, и всичко е от страхове, за да няма мизерия, и понякога заради това се получава мизерия, за да се оправи мизерията. То така са си невидимите закономерности на Сътворението, като преди изгрев е най-тъмно.
    0 Comments 0 Shares 174 Views
  • To be or not to be - Уйлям Шекспир. Да бъдеш или да не бъдеш. Аз избрах да бъда най-доброто за всичко, и нямам грижи. 🙂✌️☀️🌙
    To be or not to be - Уйлям Шекспир. Да бъдеш или да не бъдеш. Аз избрах да бъда най-доброто за всичко, и нямам грижи. 🙂✌️☀️🌙
    0 Comments 0 Shares 171 Views
  • Наздраве с една биричка за Осъзнаването и Съзнателният Буден Живот към Благост за резултатите(плодовете) в Живота. Ей така, като е Чиста и Свята Република, безпроблемна Република за Света, и даже уважавана Република от Света, която Република може да бъде чута и даже Учител на Света.
    Наздраве с една биричка за Осъзнаването и Съзнателният Буден Живот към Благост за резултатите(плодовете) в Живота. Ей така, като е Чиста и Свята Република, безпроблемна Република за Света, и даже уважавана Република от Света, която Република може да бъде чута и даже Учител на Света.
    0 Comments 0 Shares 150 Views
  • Мотивът и Стимулът да бъдем Върховният Пример на нормалност и Светлина за Света, и готово, вече вие си знаете с вашата чужда воля, където аз нямам власт, а само с молитви се оправят нещата, защото думата моля е вълшебна и тя усмихва човека и Живота е нормален.
    Мотивът и Стимулът да бъдем Върховният Пример на нормалност и Светлина за Света, и готово, вече вие си знаете с вашата чужда воля, където аз нямам власт, а само с молитви се оправят нещата, защото думата моля е вълшебна и тя усмихва човека и Живота е нормален.
    0 Comments 0 Shares 161 Views
  • Пуснах новините, а то било страшно. Ами какво да правиш. Както и да е, лека нощ и до нови вълнения в Живота.
    Пуснах новините, а то било страшно. Ами какво да правиш. Както и да е, лека нощ и до нови вълнения в Живота.
    0 Comments 0 Shares 210 Views
  • Аз съм непукист за Живота си, защото непукизмът съм го придобил от гадните и неправилните практики и неща в Живота между хората, но съвестен и смислен и с обич към Живота си и към всичко, защото виждам, че да твориш светлина и вдъхновение си заслужава.
    Аз съм непукист за Живота си, защото непукизмът съм го придобил от гадните и неправилните практики и неща в Живота между хората, но съвестен и смислен и с обич към Живота си и към всичко, защото виждам, че да твориш светлина и вдъхновение си заслужава.
    0 Comments 0 Shares 181 Views
  • То, като ти е кочинка ставаш не знам и аз, по-невимателен, по-груб, и такива загрубявания и закоравявания на Сърцето, ама аз съм съзнателен, и просто си вадя изводи, че да си правя мирен Живота за напред, защото се уморих, като човек, ама човешко е да се умориш в Живота, защото аз съм Човек, просто съм обладан от друг разум, който разум е Ангелче родено от Светлина, за да направи и мен Светлина, и така, какво да правиш.
    То, като ти е кочинка ставаш не знам и аз, по-невимателен, по-груб, и такива загрубявания и закоравявания на Сърцето, ама аз съм съзнателен, и просто си вадя изводи, че да си правя мирен Живота за напред, защото се уморих, като човек, ама човешко е да се умориш в Живота, защото аз съм Човек, просто съм обладан от друг разум, който разум е Ангелче родено от Светлина, за да направи и мен Светлина, и така, какво да правиш.
    0 Comments 0 Shares 137 Views
  • Добре, оставям ви да си почивате от щуротии, и вразумявайте Света, защото Светът има нужда от своята утеха чрез своите учители на Духовността и Мира и Любовта и Мъдростта, и така, лека нощ и до нови неща в Живота.
    Добре, оставям ви да си почивате от щуротии, и вразумявайте Света, защото Светът има нужда от своята утеха чрез своите учители на Духовността и Мира и Любовта и Мъдростта, и така, лека нощ и до нови неща в Живота.
    0 Comments 0 Shares 118 Views