• Както казва Йордан Камджалов със своята Светла Визия за Човечеството, че ние сме осакатили Хората още преди да се родят, защото може би са били нежелани за появяване. Ползвайте презервативи, защото недомисленото днес, може би е щета за някой утре.
    Както казва Йордан Камджалов със своята Светла Визия за Човечеството, че ние сме осакатили Хората още преди да се родят, защото може би са били нежелани за появяване. Ползвайте презервативи, защото недомисленото днес, може би е щета за някой утре.
    0 Коментари 0 Споделяния 122 Прегледа
  • Аз си имам презервативи в чантата, но не че ще ми се случи, ами просто готов за всичко без значение моите вероятности и съмнения. По-добре да бъдем разумни, отколкото самонадеяни.
    Аз си имам презервативи в чантата, но не че ще ми се случи, ами просто готов за всичко без значение моите вероятности и съмнения. По-добре да бъдем разумни, отколкото самонадеяни.
    0 Коментари 0 Споделяния 161 Прегледа
  • Няма начин да се занимавам със Жени, докато съм в такава заетост с Небесното, и даже и с приятели не мога да се занимавам, защото ми е заето в главата, но ако дадат контакт ще влязат в слотовете на обработка с моята глава и ще ги обслужа, но не предизвиквам съдбата, защото няма никаква нужда, но ако се случи така, че се срещна с някоя Жена, която да ме хареса, и аз да я харесам, и то така, ама не че вярвам, че ще се случи, ама съм предпазлив с презервативи, защото има катарзиси в съдбите, има и аномалии в съдбите, и няма лошо да се подготвим за всичко в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    Няма начин да се занимавам със Жени, докато съм в такава заетост с Небесното, и даже и с приятели не мога да се занимавам, защото ми е заето в главата, но ако дадат контакт ще влязат в слотовете на обработка с моята глава и ще ги обслужа, но не предизвиквам съдбата, защото няма никаква нужда, но ако се случи така, че се срещна с някоя Жена, която да ме хареса, и аз да я харесам, и то така, ама не че вярвам, че ще се случи, ама съм предпазлив с презервативи, защото има катарзиси в съдбите, има и аномалии в съдбите, и няма лошо да се подготвим за всичко в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 166 Прегледа
  • Аномалиите в Живота са, както всичко ти е спокойно и плавно и няма отпред нищо в Живота ти, така изведнъж да се получи изневиделица неочакван трус и ти да тръгнеш към болки и борби, и обратното, да си в болки и борби и всичко отвън да се реши и изведнъж Живота ти да стане спокоен. Катарзисите са в борбите за нещо, и очевидният победител да се окаже губещ накрая и очевидният губещ да се окаже победител накрая. Всичко това се случва от индивидуалните или колективните човешки карми и в законите и преценките на Светия Дух, и така, какво да правиш.
    Аномалиите в Живота са, както всичко ти е спокойно и плавно и няма отпред нищо в Живота ти, така изведнъж да се получи изневиделица неочакван трус и ти да тръгнеш към болки и борби, и обратното, да си в болки и борби и всичко отвън да се реши и изведнъж Живота ти да стане спокоен. Катарзисите са в борбите за нещо, и очевидният победител да се окаже губещ накрая и очевидният губещ да се окаже победител накрая. Всичко това се случва от индивидуалните или колективните човешки карми и в законите и преценките на Светия Дух, и така, какво да правиш.
    0 Коментари 0 Споделяния 173 Прегледа
  • Лудница е Животът и аз не искам да съм играч, а просто да мина през него без много щети към развала за Духа си, като оправя нещата в Живота, и зад себе си да оставя нормалност, като спасение. И заради това Ангелите в отвъдното казаха, че е Велико и аз станах Велик.
    Лудница е Животът и аз не искам да съм играч, а просто да мина през него без много щети към развала за Духа си, като оправя нещата в Живота, и зад себе си да оставя нормалност, като спасение. И заради това Ангелите в отвъдното казаха, че е Велико и аз станах Велик.
    0 Коментари 0 Споделяния 165 Прегледа
  • Нали, балък съм, защото все съм в загуба, пръдльо съм и лигльо съм, че пренебрегнах плътния Живот, заради афекции на усезанията ми, но все още съм с титлата велик, защото разумът на Духа, а не Плътта определя. Защото аз не дойдох за спасените, а за погубените, тъй като дадох личен житейски пример на погубен, но и аз погубен пак съм спасение. И вие можете, като погубени да сте спасение. Както каза Йордан Камджалов във Визията си за Светлина за Човека, че от дъното се оттласкваме към висините, а не от нищото. 🙂✌️☀️🌙
    Нали, балък съм, защото все съм в загуба, пръдльо съм и лигльо съм, че пренебрегнах плътния Живот, заради афекции на усезанията ми, но все още съм с титлата велик, защото разумът на Духа, а не Плътта определя. Защото аз не дойдох за спасените, а за погубените, тъй като дадох личен житейски пример на погубен, но и аз погубен пак съм спасение. И вие можете, като погубени да сте спасение. Както каза Йордан Камджалов във Визията си за Светлина за Човека, че от дъното се оттласкваме към висините, а не от нищото. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 147 Прегледа
  • И аз се чудя, как може да са толкова тъпи хората за своя Живот, но всичко се изяснява с Доброто и Злото в Човека, което е надделяло в Човека, че да се образува, като някакъв резултат в Общество и Политика и във всичко в Живота.
    И аз се чудя, как може да са толкова тъпи хората за своя Живот, но всичко се изяснява с Доброто и Злото в Човека, което е надделяло в Човека, че да се образува, като някакъв резултат в Общество и Политика и във всичко в Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 103 Прегледа
  • Карай, както и да е, ами поне Хората вече знаят и нека им дадем време за когнитивния дисонанс. Нека има Святост и Мир и Любов и Мъдрост и Търпение, както аз си бърборя ей така за тези неща с вас в социалните мрежи, защото това не е вредно, а предразполага към нормалност в Живота.
    Карай, както и да е, ами поне Хората вече знаят и нека им дадем време за когнитивния дисонанс. Нека има Святост и Мир и Любов и Мъдрост и Търпение, както аз си бърборя ей така за тези неща с вас в социалните мрежи, защото това не е вредно, а предразполага към нормалност в Живота.
    0 Коментари 0 Споделяния 104 Прегледа
  • https://www.instagram.com/dantesmagician
    https://www.facebook.com/Dantesmagician #Dantes #DantesMagician #DantesMagicians #MagicReal #RealMagician #MagicRealDantes #RealMagicianDantes #TheBestDantes #DantesLove #Dantes1 #1Dantes #KingofMagicDantes #DantesContactMagic #ContactDantes #DantesKingofMagic #KingDantes #KingofMagic #DantesKing #DantesandKings #DantesFacebook #FacebookDantes #DantesShowTime #TimeShowDantes #Time #YourDantes #FacebookDantes #InstagramDantes #Facebook #Instagram #Disney #Dantesmagician
    https://www.instagram.com/dantesmagician https://www.facebook.com/Dantesmagician #Dantes #DantesMagician #DantesMagicians #MagicReal #RealMagician #MagicRealDantes #RealMagicianDantes #TheBestDantes #DantesLove #Dantes1 #1Dantes #KingofMagicDantes #DantesContactMagic #ContactDantes #DantesKingofMagic #KingDantes #KingofMagic #DantesKing #DantesandKings #DantesFacebook #FacebookDantes #DantesShowTime #TimeShowDantes #Time #YourDantes #FacebookDantes #InstagramDantes #Facebook #Instagram #Disney #Dantesmagician
    Like
    1
    0 Коментари 0 Споделяния 5К Прегледа
  • https://www.instagram.com/dantesmagician
    https://www.facebook.com/Dantesmagician #Dantes #DantesMagician #DantesMagicians #MagicReal #RealMagician #MagicRealDantes #RealMagicianDantes #TheBestDantes #DantesLove #Dantes1 #1Dantes #KingofMagicDantes #DantesContactMagic #ContactDantes #DantesKingofMagic #KingDantes #KingofMagic #DantesKing #DantesandKings #DantesFacebook #FacebookDantes #DantesShowTime #TimeShowDantes #Time #YourDantes #FacebookDantes #InstagramDantes #Facebook #Instagram #Disney #Dantesmagician
    https://www.instagram.com/dantesmagician https://www.facebook.com/Dantesmagician #Dantes #DantesMagician #DantesMagicians #MagicReal #RealMagician #MagicRealDantes #RealMagicianDantes #TheBestDantes #DantesLove #Dantes1 #1Dantes #KingofMagicDantes #DantesContactMagic #ContactDantes #DantesKingofMagic #KingDantes #KingofMagic #DantesKing #DantesandKings #DantesFacebook #FacebookDantes #DantesShowTime #TimeShowDantes #Time #YourDantes #FacebookDantes #InstagramDantes #Facebook #Instagram #Disney #Dantesmagician
    Like
    1
    0 Коментари 0 Споделяния 5К Прегледа 6
Спонсорирано