• Съдбата е кучка, но споко, няма грижи, защото всичко се изглажда и оправя и улягва. Това е все едно младо куче, диво куче, и старо куче, кротко куче. 🙂✌️☀️🌙
    Съдбата е кучка, но споко, няма грижи, защото всичко се изглажда и оправя и улягва. Това е все едно младо куче, диво куче, и старо куче, кротко куче. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 112 Прегледа
  • Гладя Живота и вече знаете, че нали, Мрак в Ума е опасен плод(резултат) за Живота ви, но ние Хората сме немощни, както и самоспасителни, и каквото се получи в Живота, така, че не берете грижи, а просто си коткайте в благоприятност Живота и така, какво правиш.
    Гладя Живота и вече знаете, че нали, Мрак в Ума е опасен плод(резултат) за Живота ви, но ние Хората сме немощни, както и самоспасителни, и каквото се получи в Живота, така, че не берете грижи, а просто си коткайте в благоприятност Живота и така, какво правиш.
    0 Коментари 0 Споделяния 167 Прегледа
  • Както го казват Мъдрите Светци от миналите епохи, че Смъртта е част от Живота, а не щета, и тоест, то е придобивка, и няма за какво да се паникьосваме и страхуваме, като всичко е част от практическия Живот. Искам да успокоя Хората, че споко, аз съм с вас, и няма от какво да се страхувате.
    Както го казват Мъдрите Светци от миналите епохи, че Смъртта е част от Живота, а не щета, и тоест, то е придобивка, и няма за какво да се паникьосваме и страхуваме, като всичко е част от практическия Живот. Искам да успокоя Хората, че споко, аз съм с вас, и няма от какво да се страхувате.
    0 Коментари 0 Споделяния 140 Прегледа
  • Вижте, стана нощ. Хайде да се гушнем и заедно да продължим напред, като всеки взима утеха и сила от другия, а не раздори и скандали към слабост за другия. 🙂✌️☀️🌙
    Вижте, стана нощ. Хайде да се гушнем и заедно да продължим напред, като всеки взима утеха и сила от другия, а не раздори и скандали към слабост за другия. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 106 Прегледа
  • Така е Хора, има си и пътници към това да бъдат убити, като биологичната ми майка, има си и отложени, има си и спасени. Системата е Мистична от всякакви Динамики, но усещането за Астрала на Системата е Величествено Сътворение, защото Мистика, но усещане за нещо Велико, защото те виждат много по-надалече, и дребните неща в сегашно време ги сглобяват в нещо, което ние не виждаме сега, като резултат, а то се образува, като нещо огромно и велико във времето, като резултат. Малкият Човешки Разум прави малки неща и Големият Космически и Планетарен Разум правят големи неща. 🙂✌️☀️🌙
    Така е Хора, има си и пътници към това да бъдат убити, като биологичната ми майка, има си и отложени, има си и спасени. Системата е Мистична от всякакви Динамики, но усещането за Астрала на Системата е Величествено Сътворение, защото Мистика, но усещане за нещо Велико, защото те виждат много по-надалече, и дребните неща в сегашно време ги сглобяват в нещо, което ние не виждаме сега, като резултат, а то се образува, като нещо огромно и велико във времето, като резултат. Малкият Човешки Разум прави малки неща и Големият Космически и Планетарен Разум правят големи неща. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 112 Прегледа
  • Пак казвам, че е хубаво да се внимава в училището на Живота, защото мизерия от пътници на нещастието. И така, защото аз си внимавам и заради това съм добре в своя Живот, а пък който не внимава се поврежда от кармичността на хищник и жертва и става гаден дух от простотията на невниманието в училището на Живота, че е бил груб към мизерия или че е бил глупав да предизвика мизерия. Има си и Хищници, има си и Жертви, има си и погубени, има си и спасени. Всичко е от внимание и святост, за това да си спасиш Живота от щуротии и хаос и беззаконие от всевъзможните щуротии между хората, което води до повредата за себе си и поредният пътник на нещастието.
    Пак казвам, че е хубаво да се внимава в училището на Живота, защото мизерия от пътници на нещастието. И така, защото аз си внимавам и заради това съм добре в своя Живот, а пък който не внимава се поврежда от кармичността на хищник и жертва и става гаден дух от простотията на невниманието в училището на Живота, че е бил груб към мизерия или че е бил глупав да предизвика мизерия. Има си и Хищници, има си и Жертви, има си и погубени, има си и спасени. Всичко е от внимание и святост, за това да си спасиш Живота от щуротии и хаос и беззаконие от всевъзможните щуротии между хората, което води до повредата за себе си и поредният пътник на нещастието.
    0 Коментари 0 Споделяния 138 Прегледа
  • Май си е нужно малко, като войник да мислите и да разсъждавате, а не като разплута медуза към нещастие за своя светски свят. Несъзнателността е опасна, защото всевъзможията са реалност от всякакви динамики на чужди воли и емоции до хаос за вашия Живот. Не всеки човек е народен човек към нормалност и благост, но късмет е да попаднете на такива безпроблемни хора. Както каза Йордан Камджалов със своята хуманна визия за Света и Човека, че в началото на вашите младини няма нужда да шумолевите с приятели и почивки в Живота си, а когато узреете, тогава вече правете каквото си искате, защото тогава няма да сте утежнени и повредени от трагедиите на незрялостта между приятелите и себе си. Аз съм бил Войник, като бебе, Войник съм и сега, и заради това ми е леко на Живота от приличност на Визията си за по-малко болезнен Живот. 🙂✌️☀️🌙
    Май си е нужно малко, като войник да мислите и да разсъждавате, а не като разплута медуза към нещастие за своя светски свят. Несъзнателността е опасна, защото всевъзможията са реалност от всякакви динамики на чужди воли и емоции до хаос за вашия Живот. Не всеки човек е народен човек към нормалност и благост, но късмет е да попаднете на такива безпроблемни хора. Както каза Йордан Камджалов със своята хуманна визия за Света и Човека, че в началото на вашите младини няма нужда да шумолевите с приятели и почивки в Живота си, а когато узреете, тогава вече правете каквото си искате, защото тогава няма да сте утежнени и повредени от трагедиите на незрялостта между приятелите и себе си. Аз съм бил Войник, като бебе, Войник съм и сега, и заради това ми е леко на Живота от приличност на Визията си за по-малко болезнен Живот. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 136 Прегледа
  • Винаги при първа възможност за лекота в Живота, въздух въздух въздух и свежест свежест свежест и нищо нищо нищо да ви е във времето на пространството в главата, защото колкото повече дейности от нещо в главата, толкова повече страхове и огъвания и мизерия и страдания и агонии в главата към сърцето, като резултат запушени чакри и страдалчески човек. Това е моята визия, като Войник, като непоклатим стълб на Цивилизацията, като мое призвание да облагородя Хората, защото така се случи с мен и моята съдба, за да ви припомня за спасението на Главата и Сърцето.
    Винаги при първа възможност за лекота в Живота, въздух въздух въздух и свежест свежест свежест и нищо нищо нищо да ви е във времето на пространството в главата, защото колкото повече дейности от нещо в главата, толкова повече страхове и огъвания и мизерия и страдания и агонии в главата към сърцето, като резултат запушени чакри и страдалчески човек. Това е моята визия, като Войник, като непоклатим стълб на Цивилизацията, като мое призвание да облагородя Хората, защото така се случи с мен и моята съдба, за да ви припомня за спасението на Главата и Сърцето.
    0 Коментари 0 Споделяния 405 Прегледа
  • Аз колко гаджета(жени) съм пропуснал, защото съм ги забравил много бързо, защото нищо нищо нищо и свежест свежест свежест и въздух въздух въздух в главата, и така съм ги забравил, и съм избегнал всичко за главата си. 🙂✌️☀️🌙
    Аз колко гаджета(жени) съм пропуснал, защото съм ги забравил много бързо, защото нищо нищо нищо и свежест свежест свежест и въздух въздух въздух в главата, и така съм ги забравил, и съм избегнал всичко за главата си. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 408 Прегледа
  • Ако имам Жена и Деца, то си е част от системата на вградеността с навиците на грижи, но не съм избрал това за себе си, защото трябваше да узрея, а не да се счупвам преди да узрея. Мислете Мъдро и понякога въздържано, защото е опасно от всичко що не видим днес, но получим утре.
    Ако имам Жена и Деца, то си е част от системата на вградеността с навиците на грижи, но не съм избрал това за себе си, защото трябваше да узрея, а не да се счупвам преди да узрея. Мислете Мъдро и понякога въздържано, защото е опасно от всичко що не видим днес, но получим утре.
    0 Коментари 0 Споделяния 159 Прегледа
Спонсорирано