• Както си казват трезвените хора, всяко действие има равно по силите си противодействие, и това ни води към мъдростта да подбираме нашите действия за себе си, като каквото дадеш това ще получиш. Горе долу успях да отсея Доброто(чистотата) от Мръсотията(нечистотата) в Човека, и Човекът вече има мъдростта на информацията да може съзнателно сам да се програмира в софтуера в главата си. Защото преди Хората нямаха тези тънки дознания от Откровението на Светлината, и казваха генерално, че Човекът е боклук и всичко отива надолу, защото няма какво да направим, защото Човекът е генерално боклук, а пък аз открехнах хората за информацията, че Човекът е такъв, какъвто се оцвети със своя си акъл, и вече има надежда за нормалност за всички с тази информация на осветеност на ума, която осветеност на ума ни предразполага за повече нравствена кадърност към Мъдростта на Живота си.
    Както си казват трезвените хора, всяко действие има равно по силите си противодействие, и това ни води към мъдростта да подбираме нашите действия за себе си, като каквото дадеш това ще получиш. Горе долу успях да отсея Доброто(чистотата) от Мръсотията(нечистотата) в Човека, и Човекът вече има мъдростта на информацията да може съзнателно сам да се програмира в софтуера в главата си. Защото преди Хората нямаха тези тънки дознания от Откровението на Светлината, и казваха генерално, че Човекът е боклук и всичко отива надолу, защото няма какво да направим, защото Човекът е генерално боклук, а пък аз открехнах хората за информацията, че Човекът е такъв, какъвто се оцвети със своя си акъл, и вече има надежда за нормалност за всички с тази информация на осветеност на ума, която осветеност на ума ни предразполага за повече нравствена кадърност към Мъдростта на Живота си.
    0 Комментарии 0 Поделились 61 Просмотры
  • Който подбира мастурбира, ама поне се запазва във времето на Живота си, и има шанса да остарее, като Катедрала, а не като Цървул, защото си е жалил Разума към нормалност и спокойствие, спрямо всевъзможните нелепици и шумотевици и скандали и страдания и хаос и разруха и трагедии и повреди и безбожия и неприятности и безсмислици за своите глава и сърце.
    Който подбира мастурбира, ама поне се запазва във времето на Живота си, и има шанса да остарее, като Катедрала, а не като Цървул, защото си е жалил Разума към нормалност и спокойствие, спрямо всевъзможните нелепици и шумотевици и скандали и страдания и хаос и разруха и трагедии и повреди и безбожия и неприятности и безсмислици за своите глава и сърце.
    0 Комментарии 0 Поделились 65 Просмотры
  • Аз повече говоря за нормалността и оправянето на човешкия индивид, отколкото оправяне на цялото, защото повече му разбирам на Човека, отколкото на Политиката. От политика не разбирам, защото не съм се докоснал с тази материя в Живота си, и заради това аз говоря за това, което знам, а не за това, което не знам. Абе с нормалност към всички неща в Живота и това е. 🙂✌️☀️🌙
    Аз повече говоря за нормалността и оправянето на човешкия индивид, отколкото оправяне на цялото, защото повече му разбирам на Човека, отколкото на Политиката. От политика не разбирам, защото не съм се докоснал с тази материя в Живота си, и заради това аз говоря за това, което знам, а не за това, което не знам. Абе с нормалност към всички неща в Живота и това е. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 66 Просмотры
  • Докоснал съм се до Човека, и заради това му разбирам на индивида, но не съм се докоснал до нравствените течения на закони и подходи и процедури във високите среди на управление и мениджмънт на масите. За всичко си има време да се научи, така, че не берете грижи, а нека имаме свято търпение за свят живот. 🙂✌️☀️🌙
    Докоснал съм се до Човека, и заради това му разбирам на индивида, но не съм се докоснал до нравствените течения на закони и подходи и процедури във високите среди на управление и мениджмънт на масите. За всичко си има време да се научи, така, че не берете грижи, а нека имаме свято търпение за свят живот. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 64 Просмотры
  • Аз разбирам от Политика, като да обясниш всеки закон и процедура за нуждите на народа, когато ходи и се разправя с някаква документация, за да е в мир със реда на държавата си, и да направиш яснота, за да няма безмирици и бурности от неясноти, които си дразнят човека, че нещо е скрито и покрито, и веднага се сещаш за користна корупция и всички се сърдят, и така от неяснотите всеки се опарва и се ядосва и всички се омерзяваме от немощта на Човека, и така Човекът сам се оформя, като закони на свободията си, заради тъмнотията на нещата. Основното, което разбирам за Политика е човечност и нормалност за Хората в закони и изпълнителна власт, за да няма онеправдани маси, заради кой знае каква користност пак, че вечно някой да е ощетен и да се разваляме от неправдите, заради липса на Святост.
    Аз разбирам от Политика, като да обясниш всеки закон и процедура за нуждите на народа, когато ходи и се разправя с някаква документация, за да е в мир със реда на държавата си, и да направиш яснота, за да няма безмирици и бурности от неясноти, които си дразнят човека, че нещо е скрито и покрито, и веднага се сещаш за користна корупция и всички се сърдят, и така от неяснотите всеки се опарва и се ядосва и всички се омерзяваме от немощта на Човека, и така Човекът сам се оформя, като закони на свободията си, заради тъмнотията на нещата. Основното, което разбирам за Политика е човечност и нормалност за Хората в закони и изпълнителна власт, за да няма онеправдани маси, заради кой знае каква користност пак, че вечно някой да е ощетен и да се разваляме от неправдите, заради липса на Святост.
    0 Комментарии 0 Поделились 71 Просмотры
  • Моята Политика е изглаждам и оправям и прояснявам и умиротворявам, за да няма въпроси и неправди, и всичко да е тихо в държава, заради покой от липса на ядове, че има несправедливост все някъде.
    Моята Политика е изглаждам и оправям и прояснявам и умиротворявам, за да няма въпроси и неправди, и всичко да е тихо в държава, заради покой от липса на ядове, че има несправедливост все някъде.
    0 Комментарии 0 Поделились 67 Просмотры
  • Винаги си заслужава да направиш нещо съществено, отколкото да си дъвчеш човешката воля към несъществени неща за своя Живот. Аз съм избрал Божественото да води, а не Човешкото, защото един Мъдър Избор води до следващи Мъдри Избори, и така Човешкото става Божествено с времето на възрастта си, и това е удовлетворение, че си станал нещо, а не си запомнен, като поредният човек със своята човешка воля от конфликти и противоречия, като запомнен, този човек не може да бъде на висота, и поредната неприятна история за страната от саботажи на човешката воля.
    Винаги си заслужава да направиш нещо съществено, отколкото да си дъвчеш човешката воля към несъществени неща за своя Живот. Аз съм избрал Божественото да води, а не Човешкото, защото един Мъдър Избор води до следващи Мъдри Избори, и така Човешкото става Божествено с времето на възрастта си, и това е удовлетворение, че си станал нещо, а не си запомнен, като поредният човек със своята човешка воля от конфликти и противоречия, като запомнен, този човек не може да бъде на висота, и поредната неприятна история за страната от саботажи на човешката воля.
    0 Комментарии 0 Поделились 179 Просмотры
  • Аз искам да ми е вкусен Живота, заради това съм избрал Мъдростта, и да откривам същественостите, за да е вкусен Живота, и да се впечатлявам от себе си, че аз пръдльото и лигльото наистина съм способен на висота и оправия в Живота, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Аз искам да ми е вкусен Живота, заради това съм избрал Мъдростта, и да откривам същественостите, за да е вкусен Живота, и да се впечатлявам от себе си, че аз пръдльото и лигльото наистина съм способен на висота и оправия в Живота, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 150 Просмотры
  • Ето виждате ли, не е сложно да сте Божества, ами просто малко интровертност, за да откриете своите избори, и така, за да си изясните своите си импулси и течения в Живота. Аз с интровертност разбрах, че Мъдростта е по-блага от остроумието на не винаги хубавите работи между Хората, а пък съм пръдльо и лигльо, защото и аз съм човек без някаква привилегированост от системата на Астралните Висши Разумни Сили, защото и аз съм същия, като вас, но благодарение на малкото яснота в себе си от себе си за себе си, съм това, което съм днес, и даже моето лигавене съм си го изгладил към недразнение, благодарение на своя си интровертен нрав да е красиво и ясно и хубаво всичко, а пък съм пръдльо, защото съм свиня и понякога си похапвам, когато гледам другите редовно да ядат, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    Ето виждате ли, не е сложно да сте Божества, ами просто малко интровертност, за да откриете своите избори, и така, за да си изясните своите си импулси и течения в Живота. Аз с интровертност разбрах, че Мъдростта е по-блага от остроумието на не винаги хубавите работи между Хората, а пък съм пръдльо и лигльо, защото и аз съм човек без някаква привилегированост от системата на Астралните Висши Разумни Сили, защото и аз съм същия, като вас, но благодарение на малкото яснота в себе си от себе си за себе си, съм това, което съм днес, и даже моето лигавене съм си го изгладил към недразнение, благодарение на своя си интровертен нрав да е красиво и ясно и хубаво всичко, а пък съм пръдльо, защото съм свиня и понякога си похапвам, когато гледам другите редовно да ядат, и така, какво да правиш. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 155 Просмотры
  • Добре, почивайте си вече и така, какво да правиш. Оставям ви, а пък ако се сетя нещо интровертно или екстровертно ще ви споделя, както споделих за хубостта, като мотивация за нормалност, и парите и материалните неща в моя бит и житие и култура с проблемите да оправям чантичката и панталоните и обувките. Менталното, като вдъхновението и обяснението към ясноти е интровертното, а парите и всички материални вещи са екстровертното. Едното(интровертно/ментално/духовно) без другото(екстровертно/материално/земно) не може, както Духът без биологичното тяло не може, за да има въобще някакъв Живот, и хубостта на нормалността е балансът и лекото подхождане на разбиранията за нещата, защото никой звяр не е удовлетворен от зверството си, ама така се случва, защото в Човека има Добро и Зло, и като няма баланс ставаме или аутисти или зверове. 🙂✌️☀️🌙
    Добре, почивайте си вече и така, какво да правиш. Оставям ви, а пък ако се сетя нещо интровертно или екстровертно ще ви споделя, както споделих за хубостта, като мотивация за нормалност, и парите и материалните неща в моя бит и житие и култура с проблемите да оправям чантичката и панталоните и обувките. Менталното, като вдъхновението и обяснението към ясноти е интровертното, а парите и всички материални вещи са екстровертното. Едното(интровертно/ментално/духовно) без другото(екстровертно/материално/земно) не може, както Духът без биологичното тяло не може, за да има въобще някакъв Живот, и хубостта на нормалността е балансът и лекото подхождане на разбиранията за нещата, защото никой звяр не е удовлетворен от зверството си, ама така се случва, защото в Човека има Добро и Зло, и като няма баланс ставаме или аутисти или зверове. 🙂✌️☀️🌙
    0 Комментарии 0 Поделились 1Кб Просмотры