• Аз се радвам, като забавлявам Хората, особено Жените, защото само те ме влечат, а Мъжете не ме влечат, защото и аз съм Мъж, но ако Мъжът е по-безвреден и по-спокоен за Жена си, за мен това е радост, че Животът помежду им ще просъществува, както и да съм Аниматор и Шоумен на Жената е радост за мен, защото ми е хубаво да правя любовни тръпчици в тялото на Девойчето, защото това не е лошо Мъжът да е кеф и развитие и облагородяване за Жена си. На повърхността на Живота, докато сме в сила на нашите дълбоки личности за по-лесна оправия в Живота, защото разбирането е Мир, тъй като пак ще го кажа, че Истината ще ви направи Свободни, а Свободата ще ви даде Мир.
    Аз се радвам, като забавлявам Хората, особено Жените, защото само те ме влечат, а Мъжете не ме влечат, защото и аз съм Мъж, но ако Мъжът е по-безвреден и по-спокоен за Жена си, за мен това е радост, че Животът помежду им ще просъществува, както и да съм Аниматор и Шоумен на Жената е радост за мен, защото ми е хубаво да правя любовни тръпчици в тялото на Девойчето, защото това не е лошо Мъжът да е кеф и развитие и облагородяване за Жена си. На повърхността на Живота, докато сме в сила на нашите дълбоки личности за по-лесна оправия в Живота, защото разбирането е Мир, тъй като пак ще го кажа, че Истината ще ви направи Свободни, а Свободата ще ви даде Мир.
    0 Коментари 0 Споделяния 168 Прегледа
  • То така се прави Жената Светица. Редовни повдигания на Духа във времето, като изравнявате информацията с обратна връзка и пак продължително във времето повдигате Духа на Жена си, и тя така, като зарасне с разбирания на повдигнат дух към Мир от разбирания за Всемира, тя става Светица, точно както Съвършено Чистото Съзнание на Ангелите в Отвъдното правят с Хората, когато ги обладаят, като Пижу и Пенда - Мъжът и Жената в хармония е Щастие.
    То така се прави Жената Светица. Редовни повдигания на Духа във времето, като изравнявате информацията с обратна връзка и пак продължително във времето повдигате Духа на Жена си, и тя така, като зарасне с разбирания на повдигнат дух към Мир от разбирания за Всемира, тя става Светица, точно както Съвършено Чистото Съзнание на Ангелите в Отвъдното правят с Хората, когато ги обладаят, като Пижу и Пенда - Мъжът и Жената в хармония е Щастие.
    0 Коментари 0 Споделяния 165 Прегледа
  • Пак ще го кажа, защото да не ме бъркате с някой Дон Жуан, ами просто не клоня към цел сваляне на Жени, защото това е Дон Жуан, а аз клоня към проясняване на Ума на Жената, защото това е Светец. И двете си приличат много, защото и двете са някакъв вид Любов, но едното е само към личността на Жената, а другото е към всичко на Всемира за менталния свят на Жената.
    Пак ще го кажа, защото да не ме бъркате с някой Дон Жуан, ами просто не клоня към цел сваляне на Жени, защото това е Дон Жуан, а аз клоня към проясняване на Ума на Жената, защото това е Светец. И двете си приличат много, защото и двете са някакъв вид Любов, но едното е само към личността на Жената, а другото е към всичко на Всемира за менталния свят на Жената.
    0 Коментари 0 Споделяния 148 Прегледа
  • Вдъхновението от Светлината на Божественото Съзнание може да не носи доход, но пак скалъпих някак си нещата, че моята пенсия по болест е все едно някакъв вид заплата от народа за моята плът, за да мога да продължа им говоря, за да получат своя Мир в Живота. Пак се оформиха нещата някак си добре и подобаващо може би. Слава на Отца и Сина и Светия Дух. 🙂✌️☀️🌙
    Вдъхновението от Светлината на Божественото Съзнание може да не носи доход, но пак скалъпих някак си нещата, че моята пенсия по болест е все едно някакъв вид заплата от народа за моята плът, за да мога да продължа им говоря, за да получат своя Мир в Живота. Пак се оформиха нещата някак си добре и подобаващо може би. Слава на Отца и Сина и Светия Дух. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 206 Прегледа
  • Не знам, може би така са устроени нещата на Всемира, че трудно не трудно, май Висотата на Човека преодолява някак си лошотията, защото Духът, като си запомни високото повдигнато ниво, блъскат го блъскат го към низост и спад на Духа, но то после пак се връща към запомненото високо и повдигнато ниво на Духа. Както си зарасне Дървото май, като Човешки Разум, и така, какво да правиш.
    Не знам, може би така са устроени нещата на Всемира, че трудно не трудно, май Висотата на Човека преодолява някак си лошотията, защото Духът, като си запомни високото повдигнато ниво, блъскат го блъскат го към низост и спад на Духа, но то после пак се връща към запомненото високо и повдигнато ниво на Духа. Както си зарасне Дървото май, като Човешки Разум, и така, какво да правиш.
    0 Коментари 0 Споделяния 153 Прегледа
  • Както се казва, бъдете най-добрата версия на себе си, и така, което ви е най-благо, като състояние на навик за поведение и Живот, май това ще представлявате, като личности, но пак ще го кажа, че и Доброто и Злото също са сладост, защото низостта на сладострастията също са сладки, както и да се видите съществени и впечатлени от себе си също е сладко, но каквото си види Човекът в Живота от Родители и Семейство и Колеги и Жена и Мъж и всичко, както е в контакт, че да се повреди или изправи Човека. Аз само задавам информацията на рамката, а вие вече сте съдържанието на личностното спасение или погубване.
    Както се казва, бъдете най-добрата версия на себе си, и така, което ви е най-благо, като състояние на навик за поведение и Живот, май това ще представлявате, като личности, но пак ще го кажа, че и Доброто и Злото също са сладост, защото низостта на сладострастията също са сладки, както и да се видите съществени и впечатлени от себе си също е сладко, но каквото си види Човекът в Живота от Родители и Семейство и Колеги и Жена и Мъж и всичко, както е в контакт, че да се повреди или изправи Човека. Аз само задавам информацията на рамката, а вие вече сте съдържанието на личностното спасение или погубване.
    0 Коментари 0 Споделяния 196 Прегледа
  • Аз това съм забелязал във Всемира на Хората, че по принцип естетиката им клони към Живота и Хубостта и Радостта и Усмивките, но Хората са корито, което може да се напълни със всичко, и понякога Човекът се пълни със сладостта от Злото, и въпреки това, все още може да си запази естетиката към Живота на радост и усмивки и лекота, но вече той е оцветен разнородно, а не единно, и се получава в операционната система, че той дава лошо качество, но иска да получава добро качество, и този човек си живее или в несъзнателност за това, или в конфликти и противоречия с това. Не винаги Човекът ще постигне пълноценната висота за своята личност, защото пак казвам, че всичко е опасно и всичко се случва и е ужас. 🙂✌️☀️🌙
    Аз това съм забелязал във Всемира на Хората, че по принцип естетиката им клони към Живота и Хубостта и Радостта и Усмивките, но Хората са корито, което може да се напълни със всичко, и понякога Човекът се пълни със сладостта от Злото, и въпреки това, все още може да си запази естетиката към Живота на радост и усмивки и лекота, но вече той е оцветен разнородно, а не единно, и се получава в операционната система, че той дава лошо качество, но иска да получава добро качество, и този човек си живее или в несъзнателност за това, или в конфликти и противоречия с това. Не винаги Човекът ще постигне пълноценната висота за своята личност, защото пак казвам, че всичко е опасно и всичко се случва и е ужас. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 312 Прегледа
  • Споко Хора, защото Мирът вътрешен от разбирането на нещата, еквивалентно намаляват слепешком осъждането на другите, и това ни доближава до Бога, които са Разбирането и Мира и Свободата, които се образуват от тези Човешки Ценности на Извора на Живот чрез Христа. Общо взето малко философски, ама то май не е много дървено, като мой подход, ама всеки си преценява сам за себе си, какво и защо. 🙂✌️☀️🌙
    Споко Хора, защото Мирът вътрешен от разбирането на нещата, еквивалентно намаляват слепешком осъждането на другите, и това ни доближава до Бога, които са Разбирането и Мира и Свободата, които се образуват от тези Човешки Ценности на Извора на Живот чрез Христа. Общо взето малко философски, ама то май не е много дървено, като мой подход, ама всеки си преценява сам за себе си, какво и защо. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 132 Прегледа
  • Аз съм модерен съвременен Светец. Да оправим модерния свят и всички да са в Мир, и аз да нямам проблеми и грижи, и като се сетя за прераждане да не бягам, като Дявол от тамян, само заради това, че Хората и техният Свят са зле, като злектори. 🙂✌️☀️🌙
    Аз съм модерен съвременен Светец. Да оправим модерния свят и всички да са в Мир, и аз да нямам проблеми и грижи, и като се сетя за прераждане да не бягам, като Дявол от тамян, само заради това, че Хората и техният Свят са зле, като злектори. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 154 Прегледа
  • Да, вярно е, че естетически лошотията и зверствата и убийствата и като цяло лошотията, заради зло качество на човека предизвикват ядове в мен, но винаги с разум към безгрешие и същественост към решения, защото аз съм си казал, че в изолатора тези убийци и всякакви несгодни със себе си хора. Има Велики Грешници, а има и Невелики Грешници. Всеки Човек е индивидуум и си избира, дали не е по-добре разум да има, колкото и да сме страшни, като Грешници. Ето виждате Слави Трифонов може да е страшилище, като Грешник, но е избрал Разума, и е станал Велик Грешник, като Благодетел за Плодовете на Творчеството на България. Фреди Меркюри и Майкъл Джексън са Грешници, но не са правили някакви убийства и зверства, защото те са избрали нормалността за тях чрез Разума, колкото и да са страшни и умопомрачени в личния си Живот. Някои Грешници в Изолатора, а други Грешници на пиедестал. Точно така. 🙂✌️☀️🌙
    Да, вярно е, че естетически лошотията и зверствата и убийствата и като цяло лошотията, заради зло качество на човека предизвикват ядове в мен, но винаги с разум към безгрешие и същественост към решения, защото аз съм си казал, че в изолатора тези убийци и всякакви несгодни със себе си хора. Има Велики Грешници, а има и Невелики Грешници. Всеки Човек е индивидуум и си избира, дали не е по-добре разум да има, колкото и да сме страшни, като Грешници. Ето виждате Слави Трифонов може да е страшилище, като Грешник, но е избрал Разума, и е станал Велик Грешник, като Благодетел за Плодовете на Творчеството на България. Фреди Меркюри и Майкъл Джексън са Грешници, но не са правили някакви убийства и зверства, защото те са избрали нормалността за тях чрез Разума, колкото и да са страшни и умопомрачени в личния си Живот. Някои Грешници в Изолатора, а други Грешници на пиедестал. Точно така. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 342 Прегледа