• Вразумявам(стряскам) ви, за да има възможност за нормалност в Живота на живеенето. Не винаги сме опознали в пълнота Живота, но както процесора на компютъра си има рамкови закони за обработка на съдържанието(живота), така сме и ние Хората. Който няма рамка на Живота, той е неприятният за визия към себе си и хората до себе си и света си, и така, какво да правиш. Има какво да научим от Компютрите и Животните и Растенията, защото Компютрите учат на закономерности за Живот от това, което служи и искаме да получим в Живота си чрез нашите кармични кликания с мишката в Живота, а Животните учат на простота от това да не сме усложнени в Мрак и Лошотия, а Растенията учат на това да сме чисти и миролюбиви само в доброта.
    Вразумявам(стряскам) ви, за да има възможност за нормалност в Живота на живеенето. Не винаги сме опознали в пълнота Живота, но както процесора на компютъра си има рамкови закони за обработка на съдържанието(живота), така сме и ние Хората. Който няма рамка на Живота, той е неприятният за визия към себе си и хората до себе си и света си, и така, какво да правиш. Има какво да научим от Компютрите и Животните и Растенията, защото Компютрите учат на закономерности за Живот от това, което служи и искаме да получим в Живота си чрез нашите кармични кликания с мишката в Живота, а Животните учат на простота от това да не сме усложнени в Мрак и Лошотия, а Растенията учат на това да сме чисти и миролюбиви само в доброта.
    0 Коментари 0 Споделяния 150 Прегледа
  • Бъдете блажени и тази блаженост от правилност и чистота на нещата си ще ви даде власт, защото както казах, че Ангелите са Чистота на Съзнание и са абсолютната Власт на Сътворението, а другите са съпротивата да променят Сътворението към емоционалните несгоди на мръсотията. Горките Политици малко са се стреснали, заради мен, но аз не съм подтисник и надзорник и страшилище и мъчител, ами просто изправителна рамка без някакви лоши спомени от мен, заради камшици към някой, който е сгрешил, заради немощта си, а просто съм свестен и изправям с Любов, защото то това е Властта, като изправиш Човека, а не го съсипеш от деградация на омрази, защото насилието е ужасно нещо за възпитанието на Човека. Има си Педагози, има си Психолози, има си всичко за нашата помощ към нормален Живот, и не е срамно да търсим спасение, като се лекуваме и си правим нормалност за нашия Разум.
    Бъдете блажени и тази блаженост от правилност и чистота на нещата си ще ви даде власт, защото както казах, че Ангелите са Чистота на Съзнание и са абсолютната Власт на Сътворението, а другите са съпротивата да променят Сътворението към емоционалните несгоди на мръсотията. Горките Политици малко са се стреснали, заради мен, но аз не съм подтисник и надзорник и страшилище и мъчител, ами просто изправителна рамка без някакви лоши спомени от мен, заради камшици към някой, който е сгрешил, заради немощта си, а просто съм свестен и изправям с Любов, защото то това е Властта, като изправиш Човека, а не го съсипеш от деградация на омрази, защото насилието е ужасно нещо за възпитанието на Човека. Има си Педагози, има си Психолози, има си всичко за нашата помощ към нормален Живот, и не е срамно да търсим спасение, като се лекуваме и си правим нормалност за нашия Разум.
    0 Коментари 0 Споделяния 228 Прегледа
  • Общо взето посланието е да не ставате забранени плодове(зли духове), заради неграмотен Живот към лошотия за личността, защото това е трагедия, която можем да предотвратим с грамотност на Сърце и Ум и Интелектуално Образование, и така Исус Христос вече го е дал това на Света, но да има кой да си храни душата към сърцето с Божието Слово от Светлина за Живота на Хората. 🙂✌️☀️🌙
    Общо взето посланието е да не ставате забранени плодове(зли духове), заради неграмотен Живот към лошотия за личността, защото това е трагедия, която можем да предотвратим с грамотност на Сърце и Ум и Интелектуално Образование, и така Исус Христос вече го е дал това на Света, но да има кой да си храни душата към сърцето с Божието Слово от Светлина за Живота на Хората. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 136 Прегледа
  • Хубаво е да имате отношение към Живота с нрав да си го оправяте, като мравчици, които си оправят с разум нещата. В началото на младините е в незнание за Живота и щом ви е болка мразете го, и то после ще ви стане в знание и ще подредите тъмнините от светлините, защото и аз така бях, но сега улегнах и помъдрях и по-лежерно го раздавам и по-малко лошотия получавам. 🙂✌️☀️🌙
    Хубаво е да имате отношение към Живота с нрав да си го оправяте, като мравчици, които си оправят с разум нещата. В началото на младините е в незнание за Живота и щом ви е болка мразете го, и то после ще ви стане в знание и ще подредите тъмнините от светлините, защото и аз така бях, но сега улегнах и помъдрях и по-лежерно го раздавам и по-малко лошотия получавам. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 169 Прегледа
  • Като млад не обичах Живота, защото имаше нещо гнило в усещане от неизвестното, което гнило не знаех, и си викам, че щом има нещо гнило значи всичко е мизерия, но в момента в този момент Животът ми е хубав, като песен, и така бях, че внимавах, доколкото е възможно, и не бях проблемно дете, а по-скоро кротко дете, а ако съм имал някакви хленчения, това е било инцидент, а не рецидив, тоест не е било в характера ми, а в някакви аномалии на моментите на влиянията отвън към мен и моите самопрецаквания към ядове, че да бъда дяволче в краткия временен момент. Хаос и разруха, но с разум оцелях. 🙂✌️☀️🌙
    Като млад не обичах Живота, защото имаше нещо гнило в усещане от неизвестното, което гнило не знаех, и си викам, че щом има нещо гнило значи всичко е мизерия, но в момента в този момент Животът ми е хубав, като песен, и така бях, че внимавах, доколкото е възможно, и не бях проблемно дете, а по-скоро кротко дете, а ако съм имал някакви хленчения, това е било инцидент, а не рецидив, тоест не е било в характера ми, а в някакви аномалии на моментите на влиянията отвън към мен и моите самопрецаквания към ядове, че да бъда дяволче в краткия временен момент. Хаос и разруха, но с разум оцелях. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 168 Прегледа
  • Аз от каръщина, и заради това, че съм балък, много се самопрецаквам и до ден днешен, и това са много микросаможертви, но аз съм свикнал да съм балък и губещ, така, че няма грижи, защото аз съм лежерен и над нещата, защото си имам Светлината, като визия за нормалност за себе си и в себе си.
    Аз от каръщина, и заради това, че съм балък, много се самопрецаквам и до ден днешен, и това са много микросаможертви, но аз съм свикнал да съм балък и губещ, така, че няма грижи, защото аз съм лежерен и над нещата, защото си имам Светлината, като визия за нормалност за себе си и в себе си.
    0 Коментари 0 Споделяния 154 Прегледа
  • Като Дете мислих, че всичко май е мизерия, докато всичко беше идеално в момента, и мизерията се оказа за възрастните, а не за мен, за посоките на Светеца и Грешника, но малките Деца, като мен не бяха още афектирани от тези сериозности. И като пораснах разбрах всичко и ето я сготвената информация за вас от мен с много любов, защото не ми е проблем Любовта, колкото и Гейска да изглежда. 🙂✌️☀️🌙
    Като Дете мислих, че всичко май е мизерия, докато всичко беше идеално в момента, и мизерията се оказа за възрастните, а не за мен, за посоките на Светеца и Грешника, но малките Деца, като мен не бяха още афектирани от тези сериозности. И като пораснах разбрах всичко и ето я сготвената информация за вас от мен с много любов, защото не ми е проблем Любовта, колкото и Гейска да изглежда. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 130 Прегледа
  • Винаги да си кротуваме и да джуркаме Живота за Откровения, защото аз така от дете до ден днешен. 🙂✌️☀️🌙
    Винаги да си кротуваме и да джуркаме Живота за Откровения, защото аз така от дете до ден днешен. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 125 Прегледа
  • Не бих минал по същия път, защото знам, че няма повтаряемост и кошмарите се случват, и за да не повтарям първи клас съм информирал Ангелите, че искам Духът ми да се унищожи, защото не искам да преживявам всичко отначало. Това е най-мъдрото хрумване, което ми е дошло до момента май, за да има Мир за Отца и Сина и Светия Дух.
    Не бих минал по същия път, защото знам, че няма повтаряемост и кошмарите се случват, и за да не повтарям първи клас съм информирал Ангелите, че искам Духът ми да се унищожи, защото не искам да преживявам всичко отначало. Това е най-мъдрото хрумване, което ми е дошло до момента май, за да има Мир за Отца и Сина и Светия Дух.
    0 Коментари 0 Споделяния 125 Прегледа
  • И за Отца е ужас да започне всичко с Цивилизацията наново, и заради това се боря, за да спася Човечеството от себе си, за да не се започва от начало.
    И за Отца е ужас да започне всичко с Цивилизацията наново, и заради това се боря, за да спася Човечеството от себе си, за да не се започва от начало.
    0 Коментари 0 Споделяния 156 Прегледа
Спонсорирано