• Милите Хора, те по принцип не са искали да са лоши, ами просто е нямало кой да им даде Любов и Хубост, за да си виждат в Живота, и заради това понякога от Човешка немощ сме занемарили Демокрацията, като държавна система на Обществото. Карай да върви, защото Животът на Земята е малката версия на Отвъдния Живот, и аз, като моя Визия, не мисля, че е толкова непростимо в малката версия, но по закономерности навсякъде, като не се внимава, и си получаваме кармичност и съд навсякъде и в голямата и в малката версия на Живот.
    Милите Хора, те по принцип не са искали да са лоши, ами просто е нямало кой да им даде Любов и Хубост, за да си виждат в Живота, и заради това понякога от Човешка немощ сме занемарили Демокрацията, като държавна система на Обществото. Карай да върви, защото Животът на Земята е малката версия на Отвъдния Живот, и аз, като моя Визия, не мисля, че е толкова непростимо в малката версия, но по закономерности навсякъде, като не се внимава, и си получаваме кармичност и съд навсякъде и в голямата и в малката версия на Живот.
    0 Коментари 0 Споделяния 112 Прегледа
  • Точно, че в безчувствието се появяват лошите работи. Не бъркайте усещането и чувстването за човека до себе си и околната среда, за емоции. Чувстването е мъдростта да попиваш и да осъзнаваш, а емоцията е мъдростта да излъчваш към човека до себе си и околната среда. Без правилните потоци на приемане и даване, не се получава много блажено, защото Човек може да чувства и да усеща околната среда и с информираност от това да даде някаква релевантна емоция към човека до себе си и околната среда, но ако не приемаш информацията от човека до себе си и околната среда, но блъскаш ли блъскаш емоции към човека и околната среда се получава зверство. Компютрите без права и обратна посока на комуникация не работят, и казват, ние няма да правим зверство, въпреки, че някои хакери зомбират компютрите на хората и компютрите стават зверове, защото блъскат ли блъскат трафик към жертвата и това представлява DDoS(distributed denial of service) атаките на лошите хакери. Както е с Хората, така е и с Компютрите. 🙂✌️☀️🌙
    Точно, че в безчувствието се появяват лошите работи. Не бъркайте усещането и чувстването за човека до себе си и околната среда, за емоции. Чувстването е мъдростта да попиваш и да осъзнаваш, а емоцията е мъдростта да излъчваш към човека до себе си и околната среда. Без правилните потоци на приемане и даване, не се получава много блажено, защото Човек може да чувства и да усеща околната среда и с информираност от това да даде някаква релевантна емоция към човека до себе си и околната среда, но ако не приемаш информацията от човека до себе си и околната среда, но блъскаш ли блъскаш емоции към човека и околната среда се получава зверство. Компютрите без права и обратна посока на комуникация не работят, и казват, ние няма да правим зверство, въпреки, че някои хакери зомбират компютрите на хората и компютрите стават зверове, защото блъскат ли блъскат трафик към жертвата и това представлява DDoS(distributed denial of service) атаките на лошите хакери. Както е с Хората, така е и с Компютрите. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 93 Прегледа
  • Точно, че от запушени чакри, заради неправилен Живот, лош Живот за главата и сърцето, се превръщаме в Зверове и неприятни хора. И така, като запушим чакрите, на тяхно място се появяват бесовете и страховете и вредата за себе си. Ето вижте тази публикация за нормалността и блокирането на чакрите на Човека.
    https://www.facebook.com/prechistvane/posts/pfbid035WWy1DTrix1ozvwFTEpN5JyCjB49i71eMBQJUYHsTdCDzztamywtm8P7bAisb5fQl
    Точно, че от запушени чакри, заради неправилен Живот, лош Живот за главата и сърцето, се превръщаме в Зверове и неприятни хора. И така, като запушим чакрите, на тяхно място се появяват бесовете и страховете и вредата за себе си. Ето вижте тази публикация за нормалността и блокирането на чакрите на Човека. https://www.facebook.com/prechistvane/posts/pfbid035WWy1DTrix1ozvwFTEpN5JyCjB49i71eMBQJUYHsTdCDzztamywtm8P7bAisb5fQl
    0 Коментари 0 Споделяния 226 Прегледа
  • Успокоим ли човекът за своя си благоприятност и политиката ще оправим за право съзнание в прав Живот. Не винаги скуката е страшилище, защото понякога е осъзнаване за деня и нещата в Живота. Влечения и щуротии, и нямаме време да погледнем по-адекватно на нещата, и понякога си правим саботаж и пропуснати ползи и лош имидж.
    Успокоим ли човекът за своя си благоприятност и политиката ще оправим за право съзнание в прав Живот. Не винаги скуката е страшилище, защото понякога е осъзнаване за деня и нещата в Живота. Влечения и щуротии, и нямаме време да погледнем по-адекватно на нещата, и понякога си правим саботаж и пропуснати ползи и лош имидж.
    0 Коментари 0 Споделяния 131 Прегледа
  • Търсете изправителното слово за ситуацията, а не мажете с гняв и емоции до забвение на ситуацията и нейната истина. Аз със своите си разбирания, разбирам, че Живота и Вселената са изтъкани от някакви цифрови закономерности за всичките си работи и неща, които с адекватно слово се откриват истините и се решават проблемите, както сега със мир и спокойствие ви успокоявам с някакви истини и ключове в Живота, за да ви е лежерно и мирно от разбиране и грижа и разбирания, и по-хубаво да се живее.
    Търсете изправителното слово за ситуацията, а не мажете с гняв и емоции до забвение на ситуацията и нейната истина. Аз със своите си разбирания, разбирам, че Живота и Вселената са изтъкани от някакви цифрови закономерности за всичките си работи и неща, които с адекватно слово се откриват истините и се решават проблемите, както сега със мир и спокойствие ви успокоявам с някакви истини и ключове в Живота, за да ви е лежерно и мирно от разбиране и грижа и разбирания, и по-хубаво да се живее.
    0 Коментари 0 Споделяния 92 Прегледа
  • По принцип знам, че то какво е приятно в секундите да търпиш скуката и живота и въобще всичко да се търпи, но устои, морални устои, както Светлината Учи за нормалност, и ще бъдем наградени с благодат, защото Животът на Човека е изпитанието и училището на Човека, и така, какво да правиш.
    По принцип знам, че то какво е приятно в секундите да търпиш скуката и живота и въобще всичко да се търпи, но устои, морални устои, както Светлината Учи за нормалност, и ще бъдем наградени с благодат, защото Животът на Човека е изпитанието и училището на Човека, и така, какво да правиш.
    0 Коментари 0 Споделяния 88 Прегледа
  • За мен моята работа да вразумя Света за някаква нормалност на индивид и цяло е удоволствие и чест и радост, защото с Божественото няма Болка, няма страдание, няма мизерия, а има хубост в работата в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    За мен моята работа да вразумя Света за някаква нормалност на индивид и цяло е удоволствие и чест и радост, защото с Божественото няма Болка, няма страдание, няма мизерия, а има хубост в работата в Живота. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 131 Прегледа
  • Да си поговорим за Смъртта. Оле не мерси, нали. Вече информирах за ключовете на Смъртта, че от джвакане на теб от шум и емоционално беззаконие и хаос, и ти ставаш, като изразходена дъвка и ставаш аморфна маса за своя Живот, и така се правят проститутки, като това не е Обич, а е Омраза и Зверство и Престъпление, и естетически за Човека това е емоционално ядосване.
    Да си поговорим за Смъртта. Оле не мерси, нали. Вече информирах за ключовете на Смъртта, че от джвакане на теб от шум и емоционално беззаконие и хаос, и ти ставаш, като изразходена дъвка и ставаш аморфна маса за своя Живот, и така се правят проститутки, като това не е Обич, а е Омраза и Зверство и Престъпление, и естетически за Човека това е емоционално ядосване.
    0 Коментари 0 Споделяния 172 Прегледа
  • Всяка Жена е еквивалент на възможността да бъде Дева Мария, както и за Мъжа Исус Христос, а то от простотия всичко е мизерия за Жени и Мъже и всичко, и така все не можем да си реализираме Блаженството на Живота, заради всевъзможията на глупостта между Хората. Колко време говоря, за да направим по-нормално всичко за Мъжа и Жената, че да се реализира Автентичния Живот за всички. Ей лигльовци ще ви уволня, за да се стреснете към нормалност. 🙂✌️☀️🌙
    Всяка Жена е еквивалент на възможността да бъде Дева Мария, както и за Мъжа Исус Христос, а то от простотия всичко е мизерия за Жени и Мъже и всичко, и така все не можем да си реализираме Блаженството на Живота, заради всевъзможията на глупостта между Хората. Колко време говоря, за да направим по-нормално всичко за Мъжа и Жената, че да се реализира Автентичния Живот за всички. Ей лигльовци ще ви уволня, за да се стреснете към нормалност. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 257 Прегледа
  • Добре, почивайте си вече и бъдете блажени със себе си, а не грозници със себе си. Наздраве за Живота(добротата) и Смъртта(лошотията), но нека Смъртта бъде Ученика, а Животът Учителя, защото Животът не прави лошотия на Смъртта, а пък Смъртта е лудница и не знае какво прави. 🙂✌️☀️🌙
    Добре, почивайте си вече и бъдете блажени със себе си, а не грозници със себе си. Наздраве за Живота(добротата) и Смъртта(лошотията), но нека Смъртта бъде Ученика, а Животът Учителя, защото Животът не прави лошотия на Смъртта, а пък Смъртта е лудница и не знае какво прави. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 163 Прегледа