• Няма незаменими Хора, но има неповторими Хора. Все тая, ами да си гледаме Живота да не ни е вреден за глава и сърце и да се надяваме на спасение. 🙂✌️☀️🌙
    Няма незаменими Хора, но има неповторими Хора. Все тая, ами да си гледаме Живота да не ни е вреден за глава и сърце и да се надяваме на спасение. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 106 Прегледа
  • Да усмихнем Хората, за да имат сили в Живота да продължат, че голяма мизерия е по принцип Живота, като няма гориво, както каза Диригентът Йордан Камджалов в по-предходното клипче, че от неправилна инсталация към своя Живот на своя Път, който Път не винаги е бил за теб и твоята инсталация, понякога ни свършва горивото по средата на Живота и страдаме, заради пустошта в която сме заседнали. Жалете си главите и сърцата и бъдете удовлетворени, че сте полезни на Жена си и Децата си и Обществото си и на себе си по принцип, за да получавате Обич и то да си е удовлетвореност, че не вие прекалено голяма мъка и мизерия.
    Да усмихнем Хората, за да имат сили в Живота да продължат, че голяма мизерия е по принцип Живота, като няма гориво, както каза Диригентът Йордан Камджалов в по-предходното клипче, че от неправилна инсталация към своя Живот на своя Път, който Път не винаги е бил за теб и твоята инсталация, понякога ни свършва горивото по средата на Живота и страдаме, заради пустошта в която сме заседнали. Жалете си главите и сърцата и бъдете удовлетворени, че сте полезни на Жена си и Децата си и Обществото си и на себе си по принцип, за да получавате Обич и то да си е удовлетвореност, че не вие прекалено голяма мъка и мизерия.
    0 Коментари 0 Споделяния 98 Прегледа
  • Само да информирам, че по принцип, ако страдаш излишно в повече, повече гориво хабиш и се изтормозваш и ти е гадно, точно както колата, като е в градски условия се тормози повече с предавките и хаби повечко гориво. 🙂✌️☀️🌙
    Само да информирам, че по принцип, ако страдаш излишно в повече, повече гориво хабиш и се изтормозваш и ти е гадно, точно както колата, като е в градски условия се тормози повече с предавките и хаби повечко гориво. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 151 Прегледа
  • Да ограмотим динамиката на Живота и социалността между Хората, за да не страдаме, че Живота е крив и гаден, защото, като няма Мир и Покой и Благост в дните на Човека е трагедия, че Хората страдат от липса на нормалност в своите визии и виждания, и това е мое ядосване, че няма усмихнатост и гориво за никой и всички агонизират в Живота, и всички се заразяват с мрак и спад и ядосаност на Духа.
    Да ограмотим динамиката на Живота и социалността между Хората, за да не страдаме, че Живота е крив и гаден, защото, като няма Мир и Покой и Благост в дните на Човека е трагедия, че Хората страдат от липса на нормалност в своите визии и виждания, и това е мое ядосване, че няма усмихнатост и гориво за никой и всички агонизират в Живота, и всички се заразяват с мрак и спад и ядосаност на Духа.
    0 Коментари 0 Споделяния 100 Прегледа
  • Радвайте се и се наслаждавайте на жизнените импулси на Жена си, и сготвяйте данните и ги връщайте, като облагородяване на общия Живот и Жена си, а не се заслепявайте с дърпаници и низости със Жена си, които неприятности не водят до удовлетворение. Бъдете благи и си знайте правата линия на Съзнание и Живот, и не се втурвайте към сладострастия, че да се получи неприятна личност от вашето излъчване на вечни пристрастия за ситуации и неща и лошо естетическо усещане в другите Хора за вас. Бъдете Божества, както е казал Исус Христос, бъдете съвършени, като вашият Небесен Отец на Небето. 🙂✌️☀️🌙
    Радвайте се и се наслаждавайте на жизнените импулси на Жена си, и сготвяйте данните и ги връщайте, като облагородяване на общия Живот и Жена си, а не се заслепявайте с дърпаници и низости със Жена си, които неприятности не водят до удовлетворение. Бъдете благи и си знайте правата линия на Съзнание и Живот, и не се втурвайте към сладострастия, че да се получи неприятна личност от вашето излъчване на вечни пристрастия за ситуации и неща и лошо естетическо усещане в другите Хора за вас. Бъдете Божества, както е казал Исус Христос, бъдете съвършени, като вашият Небесен Отец на Небето. 🙂✌️☀️🌙
    0 Коментари 0 Споделяния 150 Прегледа
  • Не е толкова трудно да бъдеш Божество, когато ти е предразположено и благоприятно на Разума чрез спокойствието и по-далечното виждане за нещата, заради спокойствието и благоприятните дни и нощи. Просто си направете средата хубава, за да ви е лесно да бъдете Божества, защото всичко си е някакво влияние и свързаности на всичко към някакви резулатати в Живота, и така, какво да правиш.
    Не е толкова трудно да бъдеш Божество, когато ти е предразположено и благоприятно на Разума чрез спокойствието и по-далечното виждане за нещата, заради спокойствието и благоприятните дни и нощи. Просто си направете средата хубава, за да ви е лесно да бъдете Божества, защото всичко си е някакво влияние и свързаности на всичко към някакви резулатати в Живота, и така, какво да правиш.
    0 Коментари 0 Споделяния 165 Прегледа
  • Леке леке, ама успях да успокоя Хората, въпреки, че има вече изгорели Хора, които не се успокояват, защото са научени и затвърдени към лошотията, заради продължителност във времето си на Живот в неприятни условия и среди, и не са успели да си направят благоприятна среда за Живот, и във времето са се затвърдили, като закоравели сърца и характери и са станали безплодни хора.
    Леке леке, ама успях да успокоя Хората, въпреки, че има вече изгорели Хора, които не се успокояват, защото са научени и затвърдени към лошотията, заради продължителност във времето си на Живот в неприятни условия и среди, и не са успели да си направят благоприятна среда за Живот, и във времето са се затвърдили, като закоравели сърца и характери и са станали безплодни хора.
    0 Коментари 0 Споделяния 92 Прегледа
  • Това не е обида, а просто анализ, и не е съд от моя страна, а просто осветяване на умовете с цел Мир и Покой за Хората от разбиране и яснота за нещата в Живота, за да е по-нормален Живота между Хората.
    Това не е обида, а просто анализ, и не е съд от моя страна, а просто осветяване на умовете с цел Мир и Покой за Хората от разбиране и яснота за нещата в Живота, за да е по-нормален Живота между Хората.
    0 Коментари 0 Споделяния 90 Прегледа
  • Съд е когато има хаос и разруха на всеобщо страдание или индивидуално страдание, както в Украйна и някои тъжни хора по улиците. Това е наказание, заради Съд, и няма как, защото нещата са на обекти от колективни народопсихологии и такива фракции и колективни обекти, като държави и фирми, и Висшето Съзнание ни вижда понякога, като индивид и понякога, като колектив, и заради това понякога има всеобщо страдание от Съд Божи, наказание Божие, защото сме залитнали в някакви несгоди, като колектив или, като индивид.
    Съд е когато има хаос и разруха на всеобщо страдание или индивидуално страдание, както в Украйна и някои тъжни хора по улиците. Това е наказание, заради Съд, и няма как, защото нещата са на обекти от колективни народопсихологии и такива фракции и колективни обекти, като държави и фирми, и Висшето Съзнание ни вижда понякога, като индивид и понякога, като колектив, и заради това понякога има всеобщо страдание от Съд Божи, наказание Божие, защото сме залитнали в някакви несгоди, като колектив или, като индивид.
    0 Коментари 0 Споделяния 77 Прегледа
  • Пак ще кажа, че е опасно и е хубаво да внимаваме в училището на Живота, защото от неправомерности и дивота за нашият свят и околност и всичко, се страда, за да се научим.
    Пак ще кажа, че е опасно и е хубаво да внимаваме в училището на Живота, защото от неправомерности и дивота за нашият свят и околност и всичко, се страда, за да се научим.
    0 Коментари 0 Споделяния 76 Прегледа