Така е, и който е лош, гнусен е на Ангелите и Архангелите, и заради това Светите Отци казват, Бодърствайте, за да не се покварите от несъзнателност и после да сте Богопротивни на Вселената.
Така е, и който е лош, гнусен е на Ангелите и Архангелите, и заради това Светите Отци казват, Бодърствайте, за да не се покварите от несъзнателност и после да сте Богопротивни на Вселената.
0 Комментарии 0 Поделились 3 Просмотры