Така е, и който е лош, гнусен е на Ангелите и Архангелите, и заради това Светите Отци казват, Бодърствайте, за да не се покварите от несъзнателност и после да сте Богопротивни на Вселената.
Така е, и който е лош, гнусен е на Ангелите и Архангелите, и заради това Светите Отци казват, Бодърствайте, за да не се покварите от несъзнателност и после да сте Богопротивни на Вселената.
0 Коментари 0 Споделяния 3 Прегледа