Опасно е да не ви убият, защото всякакви зверства се случват в Държавата. То защото е изтървана работата, ама ще мине век и ще се оправят нещата.
Опасно е да не ви убият, защото всякакви зверства се случват в Държавата. То защото е изтървана работата, ама ще мине век и ще се оправят нещата.
0 Комментарии 0 Поделились 6 Просмотры