Опасно е да не ви убият, защото всякакви зверства се случват в Държавата. То защото е изтървана работата, ама ще мине век и ще се оправят нещата.
Опасно е да не ви убият, защото всякакви зверства се случват в Държавата. То защото е изтървана работата, ама ще мине век и ще се оправят нещата.