Просто си казвате, аз не съм тази зла енергия, която ме облъчва, и се еманципирате от злото и извличате мъдростта от ситуациите на низостта на тази зла енергия.
Просто си казвате, аз не съм тази зла енергия, която ме облъчва, и се еманципирате от злото и извличате мъдростта от ситуациите на низостта на тази зла енергия.
0 Comments 0 Shares 8 Views