Просто си казвате, аз не съм тази зла енергия, която ме облъчва, и се еманципирате от злото и извличате мъдростта от ситуациите на низостта на тази зла енергия.
Просто си казвате, аз не съм тази зла енергия, която ме облъчва, и се еманципирате от злото и извличате мъдростта от ситуациите на низостта на тази зла енергия.
0 Коментари 0 Споделяния 8 Прегледа