Аз съм роден за страдания, но и за просветление към победи. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
Аз съм роден за страдания, но и за просветление към победи. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
0 Comments 0 Shares 140 Views