Аз съм роден за страдания, но и за просветление към победи. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
Аз съм роден за страдания, но и за просветление към победи. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 140 Прегледа