Ако никой няма оръжие да стреля, никой няма да умира. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
Ако никой няма оръжие да стреля, никой няма да умира. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 145 Прегледа