Ако никой няма оръжие да стреля, никой няма да умира. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
Ако никой няма оръжие да стреля, никой няма да умира. Ей лигльовци ще ви уволня. 🙂✌️☀️🌙
0 Комментарии 0 Поделились 145 Просмотры