Разбрах едно, че не е лесен Живота, но ние ставаме по-силни някак си, и така. 🙂✌️☀️🌙
Разбрах едно, че не е лесен Живота, но ние ставаме по-силни някак си, и така. 🙂✌️☀️🌙
0 Comments 0 Shares 117 Views