Разбрах едно, че не е лесен Живота, но ние ставаме по-силни някак си, и така. 🙂✌️☀️🌙
Разбрах едно, че не е лесен Живота, но ние ставаме по-силни някак си, и така. 🙂✌️☀️🌙
0 Коментари 0 Споделяния 117 Прегледа