• Тази рана на крака ми се инфектира, ама я оправих със спирт и ще се оправи. Дееба тия бактерии навсякъде са. 🙂✌️👍
    Тази рана на крака ми се инфектира, ама я оправих със спирт и ще се оправи. Дееба тия бактерии навсякъде са. 🙂✌️👍
    0 Комментарии 0 Поделились 12 Просмотры
  • Болят ме раменете от работа, ама ще се оправя. Мале колко физически болки и колко психически болки преживях. 🙂😉😊😇🙏
    Болят ме раменете от работа, ама ще се оправя. Мале колко физически болки и колко психически болки преживях. 🙂😉😊😇🙏
    0 Комментарии 0 Поделились 12 Просмотры
  • Интересни са тези хора. Майка му е лоша, и детето е станало лошо, и сега детето ще получи лоша жена към съшия родствен порок. Как върви от поколение на поколение, ама да не беше ме хулил този син, защото Светия Дух не прощава. Мръсотията ще я избия, за да няма повече лоша майка и лош син и лоша съпруга.
    Интересни са тези хора. Майка му е лоша, и детето е станало лошо, и сега детето ще получи лоша жена към съшия родствен порок. Как върви от поколение на поколение, ама да не беше ме хулил този син, защото Светия Дух не прощава. Мръсотията ще я избия, за да няма повече лоша майка и лош син и лоша съпруга.
    0 Комментарии 0 Поделились 13 Просмотры
  • Лоши са хората, защото не си чистят родствената Карма, заради несъзнателен Живот към невежество. И страдат ли страдат тези хора. Боже Господи опази. Да ги съжаляваш тези хора.
    Лоши са хората, защото не си чистят родствената Карма, заради несъзнателен Живот към невежество. И страдат ли страдат тези хора. Боже Господи опази. Да ги съжаляваш тези хора.
    0 Комментарии 0 Поделились 15 Просмотры
  • Виждате ли несъзнателният Живот до какво води. До създаване на Чудовища. Обаче ние не сме равни, колкото и грубо да звучи, защото аз живея осъзнат Живот, а те не.
    Виждате ли несъзнателният Живот до какво води. До създаване на Чудовища. Обаче ние не сме равни, колкото и грубо да звучи, защото аз живея осъзнат Живот, а те не.
    0 Комментарии 0 Поделились 14 Просмотры
  • Гъвкав соларен панел 200w PowMr Ссылка уведомления, используемая, когда пользователь нажимает на уведомление
    €100.00
    В наличии
    София
    Гъвкав соларен панел 200w PowMr.


    Характеристика:

    MODEL - POW-LTW 200W
    Maximum Power - 200Wp
    Maximum Operating Voltage (Vm) - 18V
    Maximum Operating Current (Im) - 11.1A
    Open-Circuit Voltage (Voc) - 21.6V
    Short-Circuit Current (Isc) - 12.2A
    Размери - 780*1340*1.8mm
    Тегло - 4.83кг.
    Crystalline Silicon - Monocrystalline Silicon
    Гъвкав соларен панел 200w PowMr. Характеристика: MODEL - POW-LTW 200W Maximum Power - 200Wp Maximum Operating Voltage (Vm) - 18V Maximum Operating Current (Im) - 11.1A Open-Circuit Voltage (Voc) - 21.6V Short-Circuit Current (Isc) - 12.2A Размери - 780*1340*1.8mm Тегло - 4.83кг. Crystalline Silicon - Monocrystalline Silicon
    0 Комментарии 0 Поделились 3 Просмотры
  • https://www.motori.biz/2026/06/utv-kakvo-e-utv-razlikata-mejdu-atv-i.html
    https://www.motori.biz/2026/06/utv-kakvo-e-utv-razlikata-mejdu-atv-i.html
    WWW.MOTORI.BIZ
    Какво е UTV?
    Какво е UTV? Каква е разликата между ATV и UTV UTV е съкращение от Utility Terrain Vehicle (на български: всъдеход/работно превозно средст...
    0 Комментарии 0 Поделились 1 Просмотры
  • Инвертор от 12V на 230V 500W Ссылка уведомления, используемая, когда пользователь нажимает на уведомление
    €30.00
    В наличии
    София
    Малко използван инвертор от 12v прав ток на 230v променлив 500w
    Има два USB изхода.
    Малко използван инвертор от 12v прав ток на 230v променлив 500w Има два USB изхода.
    0 Комментарии 0 Поделились 2 Просмотры
  • Нека бъде правда за всички хора и народи, защото с правдата има мир, а това е полезно за хората. Нормален Живот без болките от неправдите и ще видите как всичко ще процъфти, като Живот на Земята.
    Нека бъде правда за всички хора и народи, защото с правдата има мир, а това е полезно за хората. Нормален Живот без болките от неправдите и ще видите как всичко ще процъфти, като Живот на Земята.
    0 Комментарии 0 Поделились 4 Просмотры
  • По принцип Животът би трябвало да е простичък и лек и приятен, но хората понякога го правят сложен Живота, защото не са светли визионери на Живота. Гледайте да ви е чистичко на главата с хората около вас, защото, като е гадно не е хубав Живота.
    По принцип Животът би трябвало да е простичък и лек и приятен, но хората понякога го правят сложен Живота, защото не са светли визионери на Живота. Гледайте да ви е чистичко на главата с хората около вас, защото, като е гадно не е хубав Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 2 Просмотры