• Лоши са хората, защото не си чистят родствената Карма, заради несъзнателен Живот към невежество. И страдат ли страдат тези хора. Боже Господи опази. Да ги съжаляваш тези хора.
    Лоши са хората, защото не си чистят родствената Карма, заради несъзнателен Живот към невежество. И страдат ли страдат тези хора. Боже Господи опази. Да ги съжаляваш тези хора.
    0 Коментари 0 Споделяния 8 Прегледа
  • Виждате ли несъзнателният Живот до какво води. До създаване на Чудовища. Обаче ние не сме равни, защото аз живея осъзнат Живот, а те не.
    Виждате ли несъзнателният Живот до какво води. До създаване на Чудовища. Обаче ние не сме равни, защото аз живея осъзнат Живот, а те не.
    0 Коментари 0 Споделяния 7 Прегледа
Спонсорирано