• Нали, мръсотия в Живота от Дяволите и откривам ключът, защото както Смъртта е в кеф към жертвите си, така и Животът е в кеф, когато успее да неутрализира Смъртта.
    Нали, мръсотия в Живота от Дяволите и откривам ключът, защото както Смъртта е в кеф към жертвите си, така и Животът е в кеф, когато успее да неутрализира Смъртта.
    0 Комментарии 0 Поделились 6 Просмотры
  • Мразя те, мразя те, и аз ви казвам мразете ме с пълна сила, та пък току виж сте стигнали предела си и сте ме заобичали. Дяволчето е под съжаление, заради низостта си, но вие, като Хора, заради омразата си не сте фатални, защото пределът на омразата е Любовта, и оттам идва болестта на Стокхолмския Синдром, който не е правилен, защото е болест на Духа, но от беснеенето към мен ще се уморите и ще се открехнете за Божието.
    Мразя те, мразя те, и аз ви казвам мразете ме с пълна сила, та пък току виж сте стигнали предела си и сте ме заобичали. Дяволчето е под съжаление, заради низостта си, но вие, като Хора, заради омразата си не сте фатални, защото пределът на омразата е Любовта, и оттам идва болестта на Стокхолмския Синдром, който не е правилен, защото е болест на Духа, но от беснеенето към мен ще се уморите и ще се открехнете за Божието.
    0 Комментарии 0 Поделились 7 Просмотры
  • И аз така в началото се гневях, защото, когато ме обладаха Ангелите, Ангелите ми нарушиха личното пространство, но после се уморих от гняв и видях, че те не са вредни за мен, и заживяхме в Мир и Хармония. Така и вие беснеещите ще се уморите и ще видите в умората си, че аз съм Пътят и Истината и Живота.
    И аз така в началото се гневях, защото, когато ме обладаха Ангелите, Ангелите ми нарушиха личното пространство, но после се уморих от гняв и видях, че те не са вредни за мен, и заживяхме в Мир и Хармония. Така и вие беснеещите ще се уморите и ще видите в умората си, че аз съм Пътят и Истината и Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 7 Просмотры
  • Това се нарича пречупване на Човека от Добрите Сили, но обаче, ако ви пречупят Злите Сили, вие ставате непоносими гадове със Зло в себе си, и повече добро няма да видите никога от хората.
    Това се нарича пречупване на Човека от Добрите Сили, но обаче, ако ви пречупят Злите Сили, вие ставате непоносими гадове със Зло в себе си, и повече добро няма да видите никога от хората.
    0 Комментарии 0 Поделились 7 Просмотры
  • Добре, както и да е. Наздраве за Изворите на Живота и Смъртта, но нека е Живот преди Смъртта. Допивам бирата и после лека нощ. 🙂😉😊😇🙏
    Добре, както и да е. Наздраве за Изворите на Живота и Смъртта, но нека е Живот преди Смъртта. Допивам бирата и после лека нощ. 🙂😉😊😇🙏
    0 Комментарии 0 Поделились 7 Просмотры
  • "Добротата е достатъчна награда. Жестокост е само нанесена рана. Нечестивите си изкарват прехраната чрез измама, но този, който си служи с правдата, събира истинската реколта. Този, който върши добро, ще живее добре. Този, който сее зло, ще умре." - Филмът "Гретел и Хензел" (2020)
    "Добротата е достатъчна награда. Жестокост е само нанесена рана. Нечестивите си изкарват прехраната чрез измама, но този, който си служи с правдата, събира истинската реколта. Този, който върши добро, ще живее добре. Този, който сее зло, ще умре." - Филмът "Гретел и Хензел" (2020)
    0 Комментарии 0 Поделились 3 Просмотры
  • Ангелчето си каза, че жената няма права, когато правихме религията в началото, защото Светия Дух, ако има права всичко ще е в хаос и страдание на Земята. Това е чума, защото недовижда Живота и е неграмотно за Живота. Жената трябва да се осланя на Мъжа си, а Светия Дух не го прави, и после какво очакваш от мен, Божи Гняв, и после всичко е олендзване от Содом и Гомор. Ти си тъпа овца и обичай съпруга си, а не се прави на по-умна от Извора на Живота.
    Ангелчето си каза, че жената няма права, когато правихме религията в началото, защото Светия Дух, ако има права всичко ще е в хаос и страдание на Земята. Това е чума, защото недовижда Живота и е неграмотно за Живота. Жената трябва да се осланя на Мъжа си, а Светия Дух не го прави, и после какво очакваш от мен, Божи Гняв, и после всичко е олендзване от Содом и Гомор. Ти си тъпа овца и обичай съпруга си, а не се прави на по-умна от Извора на Живота.
    0 Комментарии 0 Поделились 3 Просмотры
  • Може ли пиян човек да управлява Света. Не може, защото всичко ще е страдание. Осланяй се на Мъжа си, защото Мъжа ти е трезвен, а ти не си, заради болките на периодичната менструация. Слушай Мъжа си и ще преуспееш в пътя си.
    Може ли пиян човек да управлява Света. Не може, защото всичко ще е страдание. Осланяй се на Мъжа си, защото Мъжа ти е трезвен, а ти не си, заради болките на периодичната менструация. Слушай Мъжа си и ще преуспееш в пътя си.
    0 Комментарии 0 Поделились 2 Просмотры
  • И Светия Дух ми се изнерви веднъж, когато заради моето слово стана някаква правда в Америка(САЩ). Ама защо ми се нервиш с тая уродлива енергия. Какво искаш ти, да събориш Света от неправда и болки и агонии. Абе мисли Мъдро, а не се прави на по-бетер от дете.
    И Светия Дух ми се изнерви веднъж, когато заради моето слово стана някаква правда в Америка(САЩ). Ама защо ми се нервиш с тая уродлива енергия. Какво искаш ти, да събориш Света от неправда и болки и агонии. Абе мисли Мъдро, а не се прави на по-бетер от дете.
    0 Комментарии 0 Поделились 1 Просмотры
  • Като казвам Жените, нямам предвид Човешките Жени, а мръсните хора, които се държат, като Дяволите, които Дяволи са Жените в Астрала. Знаете ли какво е да ви облъчва мръсен човек 10 години. Както и да е, ами от това ще извлечем Ключове и Откровения в Живота. 🙂😉😊😇🙏
    Като казвам Жените, нямам предвид Човешките Жени, а мръсните хора, които се държат, като Дяволите, които Дяволи са Жените в Астрала. Знаете ли какво е да ви облъчва мръсен човек 10 години. Както и да е, ами от това ще извлечем Ключове и Откровения в Живота. 🙂😉😊😇🙏
    0 Комментарии 0 Поделились 1 Просмотры