• Някой демононосител(грешник) в сегашен Живот, и като се прероди за следващ Живот, той вече е непривлекателен за Ангелите, защото знаете, повреден дух от лоша емоционалност и лошотия и всякакви неприятни неща. Вътре във вас да не влиза лоша енергия, защото се лишавате от Блаженството на Покоя на Рая за своя Дух. Вие, като сте бушуващи от повредата на духа и това е антиутопия за блаженство.
    Някой демононосител(грешник) в сегашен Живот, и като се прероди за следващ Живот, той вече е непривлекателен за Ангелите, защото знаете, повреден дух от лоша емоционалност и лошотия и всякакви неприятни неща. Вътре във вас да не влиза лоша енергия, защото се лишавате от Блаженството на Покоя на Рая за своя Дух. Вие, като сте бушуващи от повредата на духа и това е антиутопия за блаженство.
    0 Комментарии 0 Поделились 6 Просмотры
  • То всичко е до това, да се довериш напълно на Ангела си, колкото и да те боли. Аз не съм разчитал на своята човешка воля, а на волята на Ангела(божията воля), и ето ме днес такъв, какъвто съм.
    То всичко е до това, да се довериш напълно на Ангела си, колкото и да те боли. Аз не съм разчитал на своята човешка воля, а на волята на Ангела(божията воля), и ето ме днес такъв, какъвто съм.
    0 Комментарии 0 Поделились 5 Просмотры
  • Аз обичам Бог, защото е правилен и градивен за мен, чрез Спокойствието и Разумността, която ми дава, и така съм много трезвен за своя Живот, и виждам микрото и оправям и гладя Живота и съм удовлетворен от себе си, и то Автентичният Живот е в това да не си по-дребен за своя Живот от емоционалната мъгла на простолюдността, а по-скоро да си малко по-адекватен за нещата в Живота си чрез Логичност и Разумност и Мъдрост и емоционална интелигентност, и то Божията Воля се слива в теб и твоят Дух става Божество, и ето ти Библейски Човек в Съвремието.
    Аз обичам Бог, защото е правилен и градивен за мен, чрез Спокойствието и Разумността, която ми дава, и така съм много трезвен за своя Живот, и виждам микрото и оправям и гладя Живота и съм удовлетворен от себе си, и то Автентичният Живот е в това да не си по-дребен за своя Живот от емоционалната мъгла на простолюдността, а по-скоро да си малко по-адекватен за нещата в Живота си чрез Логичност и Разумност и Мъдрост и емоционална интелигентност, и то Божията Воля се слива в теб и твоят Дух става Божество, и ето ти Библейски Човек в Съвремието.
    0 Комментарии 0 Поделились 5 Просмотры
  • Разплитайте съдбите на Хората помежду им, за да не страдат, а не ги заплитайте да страдат помежду си. Нека всеки има Светлина и Топлина и Въздух, а не да се мъчат хората към тяхната трансформация към простолюдност.
    Разплитайте съдбите на Хората помежду им, за да не страдат, а не ги заплитайте да страдат помежду си. Нека всеки има Светлина и Топлина и Въздух, а не да се мъчат хората към тяхната трансформация към простолюдност.
    0 Комментарии 0 Поделились 5 Просмотры
  • Ето виждате мене. Аз нямам контакт с никакви Хора за своята Съдба, а си пазя Съдбата проветрена и свежа от мир и хармония с пространство и без задух от всякакви хора. Аз виждам, защото живея, като войник, аз живея правилно за себе си и за своя разум. Святият Човек е най-продуктивен, като Светски Човек, а пък Светският Човек без Святост е интригант и нулев КПД(коефициент на полезно действие).
    Ето виждате мене. Аз нямам контакт с никакви Хора за своята Съдба, а си пазя Съдбата проветрена и свежа от мир и хармония с пространство и без задух от всякакви хора. Аз виждам, защото живея, като войник, аз живея правилно за себе си и за своя разум. Святият Човек е най-продуктивен, като Светски Човек, а пък Светският Човек без Святост е интригант и нулев КПД(коефициент на полезно действие).
    0 Комментарии 0 Поделились 7 Просмотры
  • Виждате ли аз какво мисля да направя, ако стана много Богат на пари. Ще инвестирам безвъзмездно в Народа, като им купя Домове и инвестирам в техните Бизнеси, и така Живота ще потръгне на национално ниво, а няма да гние и да се разваляме, като нация. Коефициент на Полезно Действие, заради Святостта и нищо няма да ми коства това.
    Виждате ли аз какво мисля да направя, ако стана много Богат на пари. Ще инвестирам безвъзмездно в Народа, като им купя Домове и инвестирам в техните Бизнеси, и така Живота ще потръгне на национално ниво, а няма да гние и да се разваляме, като нация. Коефициент на Полезно Действие, заради Святостта и нищо няма да ми коства това.
    0 Комментарии 0 Поделились 10 Просмотры
  • Доброто дело е безценно за душата и сърцето ни, а вие си мислите да бъдете разрушители на градинки и паркове и блокове с тези уродливи надписи със спрей, защото сте безпътни и киснете в кочинката. Откажете се от кочинката и бягайте от кочинката, за да видите алтернативата на кочинката, като от чисто любопитство, и ако не ви хареса продължавайте да се каляте в кочинката. 🙂😉😊😇🙏
    Доброто дело е безценно за душата и сърцето ни, а вие си мислите да бъдете разрушители на градинки и паркове и блокове с тези уродливи надписи със спрей, защото сте безпътни и киснете в кочинката. Откажете се от кочинката и бягайте от кочинката, за да видите алтернативата на кочинката, като от чисто любопитство, и ако не ви хареса продължавайте да се каляте в кочинката. 🙂😉😊😇🙏
    0 Комментарии 0 Поделились 4 Просмотры
  • Трезвени за Живота си, колкото и да е солено, но солта прави човека, а като му е сладко и се разлигавя и става разрухата в Живота. Без път за младите не е добре, защото ще изгорят и никога няма да срещнат своя Извор.
    Трезвени за Живота си, колкото и да е солено, но солта прави човека, а като му е сладко и се разлигавя и става разрухата в Живота. Без път за младите не е добре, защото ще изгорят и никога няма да срещнат своя Извор.
    0 Комментарии 0 Поделились 5 Просмотры
  • Животът си тече в града. Хората ходят по задачи да вършат поддръжката на своя Живот, и така, както и аз ходя да правя поддръжка на своя Живот в нуждите. Хора сме и всеки се бори за доброто в своя Живот, нищо, че не всеки е много добър за своя Живот. Просто от немощ, но нека се обърнем към Божието Съзнание за по-просветлен и по-лек Живот чрез нас самите.
    Животът си тече в града. Хората ходят по задачи да вършат поддръжката на своя Живот, и така, както и аз ходя да правя поддръжка на своя Живот в нуждите. Хора сме и всеки се бори за доброто в своя Живот, нищо, че не всеки е много добър за своя Живот. Просто от немощ, но нека се обърнем към Божието Съзнание за по-просветлен и по-лек Живот чрез нас самите.
    0 Комментарии 0 Поделились 4 Просмотры
  • Дяволчето клони хората към простолюдие и даже към проституция, ама какво да правиш. Всеки да се спасява с визията си за Живота както може. Абе Дяволът е боклук от който да се отречеш, ама го търпим, защото неговото низостно и мръсно движение ме води към Победи.
    Дяволчето клони хората към простолюдие и даже към проституция, ама какво да правиш. Всеки да се спасява с визията си за Живота както може. Абе Дяволът е боклук от който да се отречеш, ама го търпим, защото неговото низостно и мръсно движение ме води към Победи.
    0 Комментарии 0 Поделились 3 Просмотры