• Някой демононосител(грешник) в сегашен Живот, и като се прероди за следващ Живот, той вече е непривлекателен за Ангелите, защото знаете, повреден дух от лоша емоционалност и лошотия и всякакви неприятни неща. Вътре във вас да не влиза лоша енергия, защото се лишавате от Блаженството на Покоя на Рая за своя Дух. Вие, като сте бушуващи от повредата на духа и това е антиутопия за блаженство.
    Някой демононосител(грешник) в сегашен Живот, и като се прероди за следващ Живот, той вече е непривлекателен за Ангелите, защото знаете, повреден дух от лоша емоционалност и лошотия и всякакви неприятни неща. Вътре във вас да не влиза лоша енергия, защото се лишавате от Блаженството на Покоя на Рая за своя Дух. Вие, като сте бушуващи от повредата на духа и това е антиутопия за блаженство.
    0 Comments 0 Shares 6 Views
  • То всичко е до това, да се довериш напълно на Ангела си, колкото и да те боли. Аз не съм разчитал на своята човешка воля, а на волята на Ангела(божията воля), и ето ме днес такъв, какъвто съм.
    То всичко е до това, да се довериш напълно на Ангела си, колкото и да те боли. Аз не съм разчитал на своята човешка воля, а на волята на Ангела(божията воля), и ето ме днес такъв, какъвто съм.
    0 Comments 0 Shares 5 Views
  • Аз обичам Бог, защото е правилен и градивен за мен, чрез Спокойствието и Разумността, която ми дава, и така съм много трезвен за своя Живот, и виждам микрото и оправям и гладя Живота и съм удовлетворен от себе си, и то Автентичният Живот е в това да не си по-дребен за своя Живот от емоционалната мъгла на простолюдността, а по-скоро да си малко по-адекватен за нещата в Живота си чрез Логичност и Разумност и Мъдрост и емоционална интелигентност, и то Божията Воля се слива в теб и твоят Дух става Божество, и ето ти Библейски Човек в Съвремието.
    Аз обичам Бог, защото е правилен и градивен за мен, чрез Спокойствието и Разумността, която ми дава, и така съм много трезвен за своя Живот, и виждам микрото и оправям и гладя Живота и съм удовлетворен от себе си, и то Автентичният Живот е в това да не си по-дребен за своя Живот от емоционалната мъгла на простолюдността, а по-скоро да си малко по-адекватен за нещата в Живота си чрез Логичност и Разумност и Мъдрост и емоционална интелигентност, и то Божията Воля се слива в теб и твоят Дух става Божество, и ето ти Библейски Човек в Съвремието.
    0 Comments 0 Shares 5 Views
  • Разплитайте съдбите на Хората помежду им, за да не страдат, а не ги заплитайте да страдат помежду си. Нека всеки има Светлина и Топлина и Въздух, а не да се мъчат хората към тяхната трансформация към простолюдност.
    Разплитайте съдбите на Хората помежду им, за да не страдат, а не ги заплитайте да страдат помежду си. Нека всеки има Светлина и Топлина и Въздух, а не да се мъчат хората към тяхната трансформация към простолюдност.
    0 Comments 0 Shares 5 Views
  • Ето виждате мене. Аз нямам контакт с никакви Хора за своята Съдба, а си пазя Съдбата проветрена и свежа от мир и хармония с пространство и без задух от всякакви хора. Аз виждам, защото живея, като войник, аз живея правилно за себе си и за своя разум. Святият Човек е най-продуктивен, като Светски Човек, а пък Светският Човек без Святост е интригант и нулев КПД(коефициент на полезно действие).
    Ето виждате мене. Аз нямам контакт с никакви Хора за своята Съдба, а си пазя Съдбата проветрена и свежа от мир и хармония с пространство и без задух от всякакви хора. Аз виждам, защото живея, като войник, аз живея правилно за себе си и за своя разум. Святият Човек е най-продуктивен, като Светски Човек, а пък Светският Човек без Святост е интригант и нулев КПД(коефициент на полезно действие).
    0 Comments 0 Shares 7 Views
  • Виждате ли аз какво мисля да направя, ако стана много Богат на пари. Ще инвестирам безвъзмездно в Народа, като им купя Домове и инвестирам в техните Бизнеси, и така Живота ще потръгне на национално ниво, а няма да гние и да се разваляме, като нация. Коефициент на Полезно Действие, заради Святостта и нищо няма да ми коства това.
    Виждате ли аз какво мисля да направя, ако стана много Богат на пари. Ще инвестирам безвъзмездно в Народа, като им купя Домове и инвестирам в техните Бизнеси, и така Живота ще потръгне на национално ниво, а няма да гние и да се разваляме, като нация. Коефициент на Полезно Действие, заради Святостта и нищо няма да ми коства това.
    0 Comments 0 Shares 10 Views
  • Доброто дело е безценно за душата и сърцето ни, а вие си мислите да бъдете разрушители на градинки и паркове и блокове с тези уродливи надписи със спрей, защото сте безпътни и киснете в кочинката. Откажете се от кочинката и бягайте от кочинката, за да видите алтернативата на кочинката, като от чисто любопитство, и ако не ви хареса продължавайте да се каляте в кочинката. 🙂😉😊😇🙏
    Доброто дело е безценно за душата и сърцето ни, а вие си мислите да бъдете разрушители на градинки и паркове и блокове с тези уродливи надписи със спрей, защото сте безпътни и киснете в кочинката. Откажете се от кочинката и бягайте от кочинката, за да видите алтернативата на кочинката, като от чисто любопитство, и ако не ви хареса продължавайте да се каляте в кочинката. 🙂😉😊😇🙏
    0 Comments 0 Shares 4 Views
  • Трезвени за Живота си, колкото и да е солено, но солта прави човека, а като му е сладко и се разлигавя и става разрухата в Живота. Без път за младите не е добре, защото ще изгорят и никога няма да срещнат своя Извор.
    Трезвени за Живота си, колкото и да е солено, но солта прави човека, а като му е сладко и се разлигавя и става разрухата в Живота. Без път за младите не е добре, защото ще изгорят и никога няма да срещнат своя Извор.
    0 Comments 0 Shares 5 Views
  • Животът си тече в града. Хората ходят по задачи да вършат поддръжката на своя Живот, и така, както и аз ходя да правя поддръжка на своя Живот в нуждите. Хора сме и всеки се бори за доброто в своя Живот, нищо, че не всеки е много добър за своя Живот. Просто от немощ, но нека се обърнем към Божието Съзнание за по-просветлен и по-лек Живот чрез нас самите.
    Животът си тече в града. Хората ходят по задачи да вършат поддръжката на своя Живот, и така, както и аз ходя да правя поддръжка на своя Живот в нуждите. Хора сме и всеки се бори за доброто в своя Живот, нищо, че не всеки е много добър за своя Живот. Просто от немощ, но нека се обърнем към Божието Съзнание за по-просветлен и по-лек Живот чрез нас самите.
    0 Comments 0 Shares 4 Views
  • Дяволчето клони хората към простолюдие и даже към проституция, ама какво да правиш. Всеки да се спасява с визията си за Живота както може. Абе Дяволът е боклук от който да се отречеш, ама го търпим, защото неговото низостно и мръсно движение ме води към Победи.
    Дяволчето клони хората към простолюдие и даже към проституция, ама какво да правиш. Всеки да се спасява с визията си за Живота както може. Абе Дяволът е боклук от който да се отречеш, ама го търпим, защото неговото низостно и мръсно движение ме води към Победи.
    0 Comments 0 Shares 3 Views