• То това е, че мама и брата правят престъпления срещу мене, заради несъзнателен Живот и Невежество към Живота и неосветен ум към правилно живеене. Божият Съд ще им разкрие тяхната несъзнателна престъпност и те от съвест и гузност ще се самоизядат, и всичко е, защото сме обърнали гръб на Бога.
    То това е, че мама и брата правят престъпления срещу мене, заради несъзнателен Живот и Невежество към Живота и неосветен ум към правилно живеене. Божият Съд ще им разкрие тяхната несъзнателна престъпност и те от съвест и гузност ще се самоизядат, и всичко е, защото сме обърнали гръб на Бога.
    0 Comments 0 Shares 4 Views
  • В тази ваша уста трябва да има някаква интелигентност, за да знаете кога да е затворена и кога да е отворена. Стига вече с пошлата престъпност на човешката воля. Вие се опрапастявате, като потенциал пред вашата собствена Вечност и после защо ми е криво, и вечно в Центрофугата между Живота и Чистилището(ада). Вразумете се, а не бъдете слепи зверове с вечно оръжие в ръка.
    В тази ваша уста трябва да има някаква интелигентност, за да знаете кога да е затворена и кога да е отворена. Стига вече с пошлата престъпност на човешката воля. Вие се опрапастявате, като потенциал пред вашата собствена Вечност и после защо ми е криво, и вечно в Центрофугата между Живота и Чистилището(ада). Вразумете се, а не бъдете слепи зверове с вечно оръжие в ръка.
    0 Comments 0 Shares 4 Views
  • Сляпо Живеене, и после защо ни спохождат Болести. И аз ги търпя в контакт с невиждащите, защото каквото преживява мама и аз го преживявам, ама те не го осъзнават, а са студени към мен, защото не осъзнават и не проявяват човещина, заради закоравели сърца, ама ако осъзнаят всичко няма да са така, ама няма да осъзнаят нищо, защото са на пангара с тяхната човешка воля, и после Божият Съд ще им разкрие всичко, и после, а мъчи се със себе си.
    Сляпо Живеене, и после защо ни спохождат Болести. И аз ги търпя в контакт с невиждащите, защото каквото преживява мама и аз го преживявам, ама те не го осъзнават, а са студени към мен, защото не осъзнават и не проявяват човещина, заради закоравели сърца, ама ако осъзнаят всичко няма да са така, ама няма да осъзнаят нищо, защото са на пангара с тяхната човешка воля, и после Божият Съд ще им разкрие всичко, и после, а мъчи се със себе си.
    0 Comments 0 Shares 4 Views
  • Лоши са, гадни са, невежи са хората, защото са немощни само по земното без духовното. Не могат, като Светците и това си е. Човешката Раса е калпава, ама се борим за нея, защото генът на Светия Дух е направил хората да ходят по-често при нея в Ада, отколкото при Бога в Рая. 🙂😉😊😇🙏
    Лоши са, гадни са, невежи са хората, защото са немощни само по земното без духовното. Не могат, като Светците и това си е. Човешката Раса е калпава, ама се борим за нея, защото генът на Светия Дух е направил хората да ходят по-често при нея в Ада, отколкото при Бога в Рая. 🙂😉😊😇🙏
    0 Comments 0 Shares 5 Views
  • Всички птички са в Рая, защото те не мислят Зло, но само когато различните видове са в близост, като им идва на акъл да се бият помежду си. Ами Животни са, като Хората и тинейджърите, какво да правиш. Гледах по новините някакви млади мъже са се трепали с ножове и пистолети в град Варна, като и двамата са в болница. Това е ненужно, но немощ човешка.
    Всички птички са в Рая, защото те не мислят Зло, но само когато различните видове са в близост, като им идва на акъл да се бият помежду си. Ами Животни са, като Хората и тинейджърите, какво да правиш. Гледах по новините някакви млади мъже са се трепали с ножове и пистолети в град Варна, като и двамата са в болница. Това е ненужно, но немощ човешка.
    0 Comments 0 Shares 7 Views
  • Това тимаджиите са глупаци. Голямата Борба за ресурс. Ти луд ли си. Живей си Живота според Божието, и от малкото ще направиш голямото, щом са ти взели голямото. По-ведро и по-свежо, защото Светът не се е свършил, заради клошарите които се появяват, ама те не са клошари, а винаги имат, ама се сърдят, като малко им се вземе и останат с по-малко. Абе човешка немощ, защото аз, като клошар с дом пак съм добре, а те се сърдят, като малко им се вземе, а пък те имат много, обаче са разлигавени в многото и са готови да се убиват, защото нямат рамката на Живота.
    Това тимаджиите са глупаци. Голямата Борба за ресурс. Ти луд ли си. Живей си Живота според Божието, и от малкото ще направиш голямото, щом са ти взели голямото. По-ведро и по-свежо, защото Светът не се е свършил, заради клошарите които се появяват, ама те не са клошари, а винаги имат, ама се сърдят, като малко им се вземе и останат с по-малко. Абе човешка немощ, защото аз, като клошар с дом пак съм добре, а те се сърдят, като малко им се вземе, а пък те имат много, обаче са разлигавени в многото и са готови да се убиват, защото нямат рамката на Живота.
    0 Comments 0 Shares 3 Views
  • Имаше случай, където едни мафиоти разстреляха други мафиоти в кафенето по сред бял ден, ама това бяха времената на мутренските години на Мафиотите в прехода от Социализъм към Демокрация. Избиват се хората, защото нямат рамката на Живота. Пари та пари, та пусти пари, и всичко е Смърт, заради пари. Вразумете се, защото и да станете клошари, пак ще живеете, но страхът е голям, и заради това се получават истериите към престъпления и убийства.
    Имаше случай, където едни мафиоти разстреляха други мафиоти в кафенето по сред бял ден, ама това бяха времената на мутренските години на Мафиотите в прехода от Социализъм към Демокрация. Избиват се хората, защото нямат рамката на Живота. Пари та пари, та пусти пари, и всичко е Смърт, заради пари. Вразумете се, защото и да станете клошари, пак ще живеете, но страхът е голям, и заради това се получават истериите към престъпления и убийства.
    0 Comments 0 Shares 3 Views
  • Времето малко разхлади, като заваля дъжд. Нека да ни е добре и никой да не ни тормози, защото казвайте, ушите ми не са публичен дом на мършавото от теб, като например, но не те обиждам, а ти казвам истината. Смирение пред Живота, за да не е никой мършав пред ближния.
    Времето малко разхлади, като заваля дъжд. Нека да ни е добре и никой да не ни тормози, защото казвайте, ушите ми не са публичен дом на мършавото от теб, като например, но не те обиждам, а ти казвам истината. Смирение пред Живота, за да не е никой мършав пред ближния.
    0 Comments 0 Shares 3 Views