Прекалената интровертност води до повече чувстване и усещане, ама ако съм част от нещо в Живота и не се чувствам на място усещам някаква тъга и уния. Аз не искам да живея планирано цял Живот. Искам пред мен да е пространство от неизвестност и да живея за чувствата и усещанията, а не вечно с някакви планове и известност за бъдещето.
Прекалената интровертност води до повече чувстване и усещане, ама ако съм част от нещо в Живота и не се чувствам на място усещам някаква тъга и уния. Аз не искам да живея планирано цял Живот. Искам пред мен да е пространство от неизвестност и да живея за чувствата и усещанията, а не вечно с някакви планове и известност за бъдещето.