• Прекалената интровертност води до повече чувстване и усещане, ама ако съм част от нещо в Живота и не се чувствам на място усещам някаква тъга и уния. Аз не искам да живея планирано цял Живот. Искам пред мен да е пространство от неизвестност и да живея за чувствата и усещанията, а не вечно с някакви планове и известност за бъдещето.
    Прекалената интровертност води до повече чувстване и усещане, ама ако съм част от нещо в Живота и не се чувствам на място усещам някаква тъга и уния. Аз не искам да живея планирано цял Живот. Искам пред мен да е пространство от неизвестност и да живея за чувствата и усещанията, а не вечно с някакви планове и известност за бъдещето.
    0 Комментарии 0 Поделились 17 Просмотры
  • Искам да живея за момента, а не да знам всеки ден и всеки час какво ще правя за седмица напред. Този стил на Живот не е щастие поне за мен. 🙂😉😊😇🙏
    Искам да живея за момента, а не да знам всеки ден и всеки час какво ще правя за седмица напред. Този стил на Живот не е щастие поне за мен. 🙂😉😊😇🙏
    0 Комментарии 0 Поделились 19 Просмотры
  • Искам да съм, като волна птица с божията воля и да не съм закачен за никой и нищо, а просто да живея с това, което е в мен. С неизвестното големите неща се случват в Живота, а с известното не се случват големите неща в Живота, защото такъв е талантът на Висшите Астрални Сили. 🙂😉😊😇🙏
    Искам да съм, като волна птица с божията воля и да не съм закачен за никой и нищо, а просто да живея с това, което е в мен. С неизвестното големите неща се случват в Живота, а с известното не се случват големите неща в Живота, защото такъв е талантът на Висшите Астрални Сили. 🙂😉😊😇🙏
    0 Комментарии 0 Поделились 18 Просмотры
  • Ако Животът ви е скучен от известност и вечни планове, това не е Живот, защото богатите Хора винаги са казвали, че тяхното голямо нещо е станало случайно на шега. Ето това е Живот, да ти е интересен всеки момент от неизвестност. 🙂😉😊😇🙏
    Ако Животът ви е скучен от известност и вечни планове, това не е Живот, защото богатите Хора винаги са казвали, че тяхното голямо нещо е станало случайно на шега. Ето това е Живот, да ти е интересен всеки момент от неизвестност. 🙂😉😊😇🙏
    0 Комментарии 0 Поделились 17 Просмотры
  • Аз съм творял и градял Живота си със желание и лекота, когато градя в момента от идващото неизвестно, а не с вечни планове за следващия час и по следващия час. Добре, нека си живеем Живота и нека да има Светлина и Топлина в нас и в нашия Живот.
    Аз съм творял и градял Живота си със желание и лекота, когато градя в момента от идващото неизвестно, а не с вечни планове за следващия час и по следващия час. Добре, нека си живеем Живота и нека да има Светлина и Топлина в нас и в нашия Живот.
    0 Комментарии 0 Поделились 20 Просмотры
  • https://brat.bg/7-prichini-da-izberete-arabski-parfyum-vmesto-traditsionen-dizajnerski-aromat.html
    https://prhub.bg/%d0%b0%d1%80%d0%b0%d0%b1%d1%81%d0%ba%d0%b8-%d0%bf%d0%b0%d1%80%d1%84%d1%8e%d0%bc%d0%b8-%d0%be%d1%82-%d0%b4%d1%83%d0%b1%d0%b0%d0%b9-%d1%82%d0%b0%d0%b9%d0%bd%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%b7%d0%b0%d0%b4-%d0%b0.html
    https://brat.bg/7-prichini-da-izberete-arabski-parfyum-vmesto-traditsionen-dizajnerski-aromat.html https://prhub.bg/%d0%b0%d1%80%d0%b0%d0%b1%d1%81%d0%ba%d0%b8-%d0%bf%d0%b0%d1%80%d1%84%d1%8e%d0%bc%d0%b8-%d0%be%d1%82-%d0%b4%d1%83%d0%b1%d0%b0%d0%b9-%d1%82%d0%b0%d0%b9%d0%bd%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%b7%d0%b0%d0%b4-%d0%b0.html
    BRAT.BG
    7 причини да изберете арабски парфюм вместо традиционен дизайнерски аромат - Не просто лайфхакове, а мъжки суперсили – отключи ги с Brat.bg!
    Когато става въпрос за парфюми, повечето хора първо се насочват към добре познатите дизайнерски марки. Но съществува цял един свят от аромати, който рядко получава внимание – арабските парфюми. Произведени с майсторство, традиция и екзотични съставки, те предлагат несравнимо изживяване. Ако все още се колебаете, ето 7 убедителни причини да опитате арабски парфюм: 1. Несравнима […]
    0 Комментарии 0 Поделились 15 Просмотры
  • https://lisstroi.com/
    https://lisstroi.com/
    LISSTROI.COM
    Homepage Free
    Ремонт на покриви, полагане на хидроизолация, улуци и тенекиджийски услуги, изграждане на покриви, хидроизолация
    0 Комментарии 0 Поделились 14 Просмотры
  • Някои хора са страдалци, защото не знаят как да живея, за да им е интересно в моментите на своя Живот. Пуфкат в моментите си на своя Живот, защото се влачат и бутат насила от страхове и бесове за следващият момент в бъдещето на техния Живот.
    Някои хора са страдалци, защото не знаят как да живея, за да им е интересно в моментите на своя Живот. Пуфкат в моментите си на своя Живот, защото се влачат и бутат насила от страхове и бесове за следващият момент в бъдещето на техния Живот.
    0 Комментарии 0 Поделились 21 Просмотры
  • Ако не реализирате желанията си в Живота, като неисказано слово или пропуснато казано слово, защото не сте се сетили в точния момент ще хванете болестта Псориазис на Духа. Заради това главата трябва да е празна, като на мъжете, а не да се измъчвате, като жените с хаотични и тревожни мисли. Не винаги уцелваме правилното слово в нужния момент, но не се самоунищожавайте в ума и сърцето, заради това. Не мислете глупости, а бъдете Мъже, като мен и Чичо.
    Ако не реализирате желанията си в Живота, като неисказано слово или пропуснато казано слово, защото не сте се сетили в точния момент ще хванете болестта Псориазис на Духа. Заради това главата трябва да е празна, като на мъжете, а не да се измъчвате, като жените с хаотични и тревожни мисли. Не винаги уцелваме правилното слово в нужния момент, но не се самоунищожавайте в ума и сърцето, заради това. Не мислете глупости, а бъдете Мъже, като мен и Чичо.
    0 Комментарии 0 Поделились 13 Просмотры
  • Раних си ръката днес на работа, докато сякохме дърва и сега ме боли малко. Ударих ръката с количката за носене на дърва в рамката на портата. Поду се, и има не знам, дали не съм си счупил нещо, ама понася се болката, и вероятно не е счупено нищо. Човек, като го боли постоянно и свиква. Ама иначе съм много щастлив вътрешно със себе си, защото съм способен и адекватен и това е удовлетворяващо, и външно понякога е немилост и студ за разума, като това е страшното, ама няма ядове, защото издържам някак си с моята глупава глава.
    Раних си ръката днес на работа, докато сякохме дърва и сега ме боли малко. Ударих ръката с количката за носене на дърва в рамката на портата. Поду се, и има не знам, дали не съм си счупил нещо, ама понася се болката, и вероятно не е счупено нищо. Човек, като го боли постоянно и свиква. Ама иначе съм много щастлив вътрешно със себе си, защото съм способен и адекватен и това е удовлетворяващо, и външно понякога е немилост и студ за разума, като това е страшното, ама няма ядове, защото издържам някак си с моята глупава глава.
    0 Комментарии 0 Поделились 13 Просмотры